Teade

Collapse
No announcement yet.

Minu subwoofer

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #46
    Ca 5 päeva jutti hommikust-õhtuni kulus viimistlusele. Ca 3-4 pahtlikorrektuuri + 3 kihti värvi mille käigus sai veel pahteldatud. Kast on 21mm vineerist.
    kris@andmevoog.eu

    Comment


      #47
      Ca 5 päeva jutti hommikust-õhtuni kulus viimistlusele. Ca 3-4 pahtlikorrektuuri + 3 kihti värvi mille käigus sai veel pahteldatud. Kast on 21mm vineerist.
      aga mis arvad 25mm vineerist ja kastist mis asub[ftp]ftp://ftp.datanet.ee/incoming[/ftp]minu kast BassBoxProú (uus.bb6) sry ma ei oska teha linki mis laseks selle kohe alla tõmmata :-/
      oix2

      Comment


        #48
        25mm vineer iseenesest on väga hea material kasti ehituseks. Soovitan soojalt

        Seoses pildi siia panemisega sisi tee nii -> kõigepealt saada ftp-ga pilt oma kodukale või oma sõbra kodukale. Siis tule siia ja kribla vastusesse https://pildi täpne aadress koos fai...jaga taga(jpg) ja ta olemas ongi lingi kujul
        kris@andmevoog.eu

        Comment


          #49
          25mm vineer iseenesest on väga hea material kasti ehituseks. Soovitan soojalt

          Seoses pildi siia panemisega sisi tee nii -> kõigepealt saada ftp-ga pilt oma kodukale või oma sõbra kodukale. Siis tule siia ja kribla vastusesse https://pildi täpne aadress koos fai...jaga taga(jpg) ja ta olemas ongi lingi kujul
          selge tänud katsun teha nii.tegelt see ei ole veel valmis aga ma tahtsin et sa kui teadja vaataksid mul selle joonised ja arvud üle,see on see bassboxpro disaini fail. :
          oix2

          Comment


            #50
            Mis mul muud yle jääb, ex anna aadress ?
            kris@andmevoog.eu

            Comment


              #51
              Mis mul muud yle jääb, ex anna aadress ?
              njah aga see aadress ongi selles ftpú uppisin ta sinna üles nime all (see on nüüd selle faili nimi: uus.bb6 )kui selle alla tõmbad siis näed seda ju bassboxis.täpsemalt ei tea öelda aga seda et täna ligi sinna ei saanud muidu oleksin saatnud ühe teise kuna sai natsa täiendatud aga põhimõtteliselt sama.tänud
              oix2

              Comment


                #52

                njah aga see aadress ongi selles ftpú uppisin ta sinna üles nime all (see on nüüd selle faili nimi: uus.bb6 )kui selle alla tõmbad siis näed seda ju bassboxis.täpsemalt ei tea öelda aga seda et täna ligi sinna ei saanud muidu oleksin saatnud ühe teise kuna sai natsa täiendatud aga põhimõtteliselt sama.tänud
                Kahjux mul bassbox mujalt pärit faile ei ava. Äkki saad m6ne screenshoti teha ja siis yles uppida kuhugi ?
                kris@andmevoog.eu

                Comment


                  #53


                  Kahjux mul bassbox mujalt pärit faile ei ava. Äkki saad m6ne screenshoti teha ja siis yles uppida kuhugi ?
                  kle kui sul olex selline asi nagu msn siis ma tahaks veel mõnda asja küsida ja arutada.Tegelt võin enda oma ka anda.
                  oix2

                  Comment

                  Working...
                  X