Teade

Collapse
No announcement yet.

DJ pult

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    :-/ jah, aga nyyd olex siis sellist skeemi vaja. selle mida madis soovitas panin kokku ja töötab ka aga see jääb nagu ikka nigelax sest tal on ainult kax sisendit
    pane siis neid potesid ja sisendeid rohkem..

    Comment


      #17
      Mis potesid? Sel skeemil on ainult 4 10k takistit ja kax stereopotekat ja muud miskit. Pealegi oli seal öeldud et kui ma panex rohkem sisendeid, halveneb helikvaliteet ja kõik muu. skeem ise on siin: www.epanorama.net/circuits/linemixer.html
      hei.. HEI. paha koer.. too kohe tagasi

      Comment


        #18
        no palju sul neid kanaleid vaja on? ma arvan, et ntx 4 kanalit ei tee sellele helikvaliteedile eriti midagi, proovi, katseta, ega muidu teada ei saa
        Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

        Comment


          #19
          ex ma proovin siis jah. aga kas neid ribapotekaid saab siis sinna ka panna? kuidas neid seal yhendama peax kui yleval all ja keskel on yx juhe?
          hei.. HEI. paha koer.. too kohe tagasi

          Comment


            #20
            Vaata skeemi ja ühenda. uuri neid enda potekaid natuke, ma arvan et ülemine ja alumine klemm on "paigal" ja keskmine "liigub", arvatavasti said aru, mida ma mõtlesin, ei oska paremini seletada. Tavalisel potekal on ju ka 3 otsa, kui nendega hakkama said, küll saad liuguritega ka. Ise tegin kunagi ammu ka selle puldi ja faderid sain vana sanga seest, millel volüümi ja kõrgeid/keskmisi/basse nendega regulliti.
            Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

            Comment


              #21
              Yritan
              hei.. HEI. paha koer.. too kohe tagasi

              Comment


                #22
                Heli kvaliteet... hojah, ta just ei halvene aga sisendid hakkavad 11 segama sest signaal pääseb "tagasi" ka. Selle vältimiseks peab kasutama opakaid (1 kanali kohta, stereokanali kohta siis 2) ja lõppu veel ühte mis signaalid kokku summeerib.
                Poteka otsad leiad lihtsalt testriga takistust mõõtes ja samal ajal nuppu liigutades. Vahetevahel on too liikuv kontakt just üks äärmistest.
                - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                Comment


                  #23
                  Potekatega sain hakkama nii. Alumin juhe on "-" ja ylemine "+". Keskmise juhtme joocin edasi. Ja LEDi valgustugevust muudab kyll. Nad ekvalaiseri omad ja keskel on null posicioon ehk ilmselt "-" ja liigub yles-alla takistite abil.... äkki saite aru, mida ma môtlesin. Aga kust neid opakaid saada ja mis nad maxta vôixid?
                  hei.. HEI. paha koer.. too kohe tagasi

                  Comment


                    #24
                    Opakaid saad pea igast elektroonikapoest. Trükkplaadi ruumi hoiab kokku kui kasutad selliseid, millel on 1-s kivis mitu opakat. Ntx.: TL074 4 *Opakas, JFET sisendiga.
                    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                    Comment


                      #25
                      Jah, aga mis ta maxta vôix? Kui ma tahax panna talle näitex 6 vôi 8 sisendit? ja kas nad peavad kindlalt trykiplaadil olema vôi saax nad lihcalt juhtmete kylge joota? Trykiplaat lähex vist veidi kallix... :-/
                      hei.. HEI. paha koer.. too kohe tagasi

                      Comment


                        #26
                        TL074 maxab Tevalo otsinguroboti sõnade kohaselt 12 raha.
                        Iga monokanali kohta tuleb umbes 1 opakas (seega 1 kivi 4 kanali kohta). Lisaks veel 1 opakas signaale kokku liitma. Muidugi sõltub palju sellest, mis skeemi järgi ehitad, kas teed ka tämbriregulaatori jne.
                        Ma arvan, et targem on trükkplaadi peale teha. Hulk peavalu jääb ära.
                        Kallis? Raudkloriid ei maksa ju meeletult. Puur on mõnel sõbral kindlasti olemas ja markeri leiab poest. Plaat pole vist ka väga kirves.
                        - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                        - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                        Comment


                          #27
                          Kas teda näitex nii ei saax teha et puurin mingile vanale trykkplaadile, milliseid mul hetkel jätkub uued väikesed augud , torkan kivi sisse ja teiselt poolt joodan juhtmejupid kylge? Rajad ja muu saab ju ka raudkloriidiga ka maha söövitada... Proovisin ise raudkloriidi teha, ex näis mis välja tuleb. Panin soolalahuse sisse ulpima môned kruvid, naelad ja raualaastud. Peax môjuma kyll. Aga kui suure puuriga teda puurima peax?  ??? Paldiski maantee tevalos myyaxe trykiplaati suurusega 50*19 39 eeguga.
                          hei.. HEI. paha koer.. too kohe tagasi

                          Comment


                            #28
                            Saab ka nii. Vana folgaa saab maha ka noaga. Kivi jalgade jaoks sobib 0,8mm puur, sellega saad takistite ja kondede augud ka teha. Lähestikku asuvate detailide jalgu on mugav ühendada mitmekiulisest juhtmest võetud 1 kiuga - keerd ümber 1 koiva, keerd ümber 2. koiva jne. Siis tina peale.

                            Ega sa seda raudkloriidi valmistamise reaktsiooni tõsiselt ei mõelnud ;D
                            - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                            - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                            Comment


                              #29
                              Muide môtlesin kyll. Mingis raamatus oli sellest, seal oli ka vesinikylihappega midagi aga ei mäleta eriti miskit. Mingi meisterdamisraamat oli. Ex ma siis yritan nii nagu inimesed soovitavad... Esmaspäeval annan teada kas sain hakkama. Aga kas tevalos äkki seda puuri myygil sest endal kyll pole ja tuttavatel ka mitte... Aga kas see yx kiud ära ei murdu, sest ta on ju yxi nii ôrn. Kas see on siis nii et kui ma tahan kahexa stereokanalit teha, pean ostma neli opakat? aga kui kahexa monokanalit siis kax tykki?
                              hei.. HEI. paha koer.. too kohe tagasi

                              Comment


                                #30
                                Võib-olla oli selles raamatus veel mingi trikk kirjas. Igatahes on söögisoolas (NaCl) sisalduv Na aktiivsem metall kui raud ja seega ei peaks FeCl3 kuidagi tekkima. Küsi keemia õpetajalt järgi, ta ka rõõmustab et keegi tunneb aine vastu huvi !
                                Opakate kogus on õige aga pead stereovariandi puhul veel ühe topeltopaka ostma, monovariandis siis lihtsalt ühe tavaopaka. Nende peal summeerid kanalite signaalid kokku ja ühtlasi on väljund puhverdatud. Vaata hindu ka, äkki on kasulikum osta lihtsalt veel 1 TL074 (4*OV).
                                Lisaks läheb sul vaja 2 stabika kivi, ntx.: 7815 ja 7915, peotäis kondekaid ja takisteid. Mingi toitetrafo koos sillaga samuti. Oled skeemi juba valmis mõelnud?
                                Mis takistusega su potekad on?
                                - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                                - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                                Comment

                                Working...
                                X