Teade

Collapse
No announcement yet.

DJ pult

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #76
    Ise ehitada on alati mõtet. Reeglina saab teha parema, kui on müügis, kuid muidugi tuleb elektroonikat osata.

    Comment


      #77
      Ise ehitamisel on ka see hea pool et siis õpid natuke asja ka. Ja üldse - kala võib alati konservis osta aga miskipärast käivad osad spinningut loopimas....

      Vene lükatavad poted polegi nii hullud, eriti vanemal ajal tehtud. Uuemad on tõesti sama s... kui praeguse aja kallid Hiina/Korea vms. tooted.

      Huvitav, ma olen siiamaani saanud kõik plaadid raudkloriidiga tehtud ilma ennast või teisi mürgitamata.
      - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
      - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

      Comment


        #78
        http://www.epanorama.net/circuits/linemixer.html kas keegi oskab sellele puldile lisax kahele stereo kanalile ühe mono kanali joonistada ja crossfaderi kahe stereo kanali vahele.

        Comment


          #79
          Võid ka panna 2 kõrvuti ja treid/otsid sellise nupu, mis mõlemat liigutab. Kuskil olen näinud, et nii tehakse.
          nl ajal valmistati selliseid potesi, mul on ka sihuke, kuid ma ei ole selle takistuse suhtes kindel
          -Artificial_Intelligent-

          Comment


            #80
            EQ-del on lineaarsed poted , aga heli tugevuse reguleerimisex on sobivamad logaritmilised poted, sest kõrv kuuleb logaritmiliselt.
            Omadest kogemustest soovitan sul ost mixeri pult tuleb

            Comment


              #81
              siuke küsa, et milles sele crossfaderi point seisneb :
              Erilahendused.
              PS või mail.

              Comment


                #82
                saab sujuvalt ühelt laulult teisele üle minna

                Comment


                  #83
                  Ühe nupuga just üle minna. Tavalise miksriga peaks nagu ühe nupuga üles ja teisega alla minema ja see on märgatavalt ebamugavam kui kohe konstrueerida selline nupp, millel on keskel mõlema kanali maksimum ja siis ühele poole vajub üks kanal ja teiselt poolt teine kanal ära. Analoogiliselt nagu balansi nupp võimudel, ainult siis seal on 2 stereosisendit ühe nupu all, seega niisama lihtsalt tehes peaks nagu võtma 4-kanalise pote.
                  Ega ei juhtu ka midagi, kui krossfaderit ei ole, saab ka niisama ja mina näiteks olen siiani kõik üritused ka tavalise, näiteks 12-realise, puldiga ära teinud.

                  Comment


                    #84
                    aga milles seisneb crossfaderi ehitus selle jaox on mingi spets poted millel on kesk asendis takistus 0 ja kas paremale või vasakule liigutades nuppu muutub yhe või teise kanali takistus suuremax ????
                    kui juba midagi teha siis juba teha korralikult mitte midagi kiirelt kokku klopsida ja pärast mitte tulemusega rahul olla !!!

                    Comment

                    Working...
                    X