Teade

Collapse
No announcement yet.

Audiost nii ja naa...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #91
    Vs: Audiost nii ja naa...

    ma ei tea kui see vaidlus lõpetatud, siis nädal aega tagasi sain kätte sellise plaadi.
    http://www.cdmarket.eu/?m=prod&w=show&id=936866

    Kvaliteedi kohta ei oska teiste plaatidega võrrelda aga suht hea on sellist asja kuulata küll. Eks tehnika taga võib ka omajagu kinni olla. Ja plaatide kohta niipalju ka et ma noor jõuab neid veel omajagu koguda kah. Ma sellest allalaadimise teemast väga huvitatud pole, hetkel vähemalt mitte võibolla tulevikus.

    Comment


      #92
      Vs: Audiost nii ja naa...

      Mammutteema nagu see on - ei ole teist juba mõnda aega jälginud, aga ka minus tekitab küsimusi läppari transpordi kvaliteet, sest helikaart helikaardiks, aga füüsiliste plaatide mängimise puhul on ju ka mehaanikal väga tähtis osa.
      P.S. Ei ole see Helitroop minginegi põhjendamatult üleshaibitud koht, olen saanud sealt vägagi soodsa kursiga suht šeffe plaate (Jimi Tenor "Beyond the stars", PanSonic "Külma", Plastikman "Artifakts", kõik 100 eeku tükk, kui viimaseid leide nimetada), ja ka paremad välismaised plaadipoed (Townsend Records näiteks) ei suuda mõnikord tellimusi täita, kuna reliisid on läbi müüdud, aga tooted mingil põhjusel kataloogist eemaldamata.
      P.P.S. Olen ka sama meelt MK-ga, muusika füüsilisel kujul(CD/LP ja miks mitte isegi MC ja lindid) on ikka tõsisele audiofiilile tunduvalt hingelähedasem. Võibolla olen ma liiga oldskool, aga nagu öeldakse ühes CB laulus, "Put the needle on the record"-tunne on ikka väga võimas.

      Comment


        #93
        Vs: Audiost nii ja naa...

        Muidu igati tore, et oled oldskool ja tunned transpordi pärast muret ja oled tõsine audiofiil. Aga see, et sa pole teemat jälginud on küll natuke paha. Siin teemas oli jutt natuke parema kvaliteediga plaatidest, kuhu Sinu šeffid 100 kroonised kahjuks ei kuulu.

        Comment


          #94
          Vs: Audiost nii ja naa...

          Esmalt postitatud walwal poolt
          Muidu igati tore, et oled oldskool ja tunned transpordi pärast muret ja oled tõsine audiofiil. Aga see, et sa pole teemat jälginud on küll natuke paha. Siin teemas oli jutt natuke parema kvaliteediga plaatidest, kuhu Sinu šeffid 100 kroonised kahjuks ei kuulu.
          No offence, aga mina pole selles enam küll nii kindel kas või kui paha see on, kui mõni foorumi lugejatest ei suuda enam jälgida teemat, milles umbes 50% postitustest on tehtud teema algataja enda poolt...

          Comment


            #95
            Vs: Audiost nii ja naa...

            Õiglane märkus. Võtan omaks. Enam ei postita. Kena ööd!

            Comment


              #96
              Vs: Audiost nii ja naa...

              Esmalt postitatud walwal poolt
              kas said kätte
              Sain küll.
              Aiman ka natuke mida VT-25 seal teha võib: "linear power supply, better opamps, better caps, local polypropylene decoupling.. as usuall..."

              Comment


                #97
                Vs: Audiost nii ja naa...

                Aulik walwal.
                Teie vastusest võib välja lugeda teatavat sarkasmi, et mitte öelda pahameelt. Minu alandlikud vabandused, juhul, kui olen Teie ülisofistikeeritud teemat oma viletsate ja tühiste mõtetega kuidagi labastanud. Siiski julgeksin kirjutada paar sõna oma õigustuseks:
                1. Hind ei ole plaadi kvaliteedi hindamisel küll eriti määrav tegur. Minu poolt toodud näited on välja lastud Mute ja Kitty-Yo leibelitelt, mis toodavad suht kvaliteetset kraami. Ja Helitroobi maisoodukate hulgas oli ka Linn plaadifirma toodangut 175 eeguga.
                2. Pisut kummastav on lugeda epopöad ülima kvaliteediga audio otsinguist kaadrilt, kes vaatab videot Juutuubist.
                3. Võin täie kindlusega väita, et mure Teie läppari pärast mul küll puudub.
                Aga lõpetuseks, nagu ütleb laulusalmgi: Pole tülitseda tahtnud, ega solvata Teid ma, kui seda Te ei tea, eks lähen siis.

                Comment


                  #98
                  Vs: Audiost nii ja naa...

                  Esmalt postitatud moi poolt
                  Sain küll.
                  Aiman ka natuke mida VT-25 seal teha võib: "linear power supply, better opamps, better caps, local polypropylene decoupling.. as usuall..."
                  Not quite... tegelikult hoopiski mitte võiks öelda.

                  Ning see DAC. Lo-Fi junk? Muidugi. Tegelikult pole minumeelest oluliselt paremad enamus Delta-sigma (Single Bit; Timescaling, kuidas keegi nimetab) DACe. On erandeid, näiteks vanemad NPC SM5864; SM5872 jm. Need olid tegelikult päris head.
                  21st Century Fox

                  Comment


                    #99
                    Vs: Audiost nii ja naa...

                    Mis see hoopiski mitte siis on?
                    Aretad lampidel väljundastet sinna?

                    Comment


                      Vs: Audiost nii ja naa...

                      Ehk aulikud teeksid eraldi teema tollest tweakimisest. See võiks olla huvitav ja kasulik nii mõnelegi.
                      Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                      Konfutsius

                      Comment


                        Vs: Audiost nii ja naa...

                        Koukisin vana teema uuesti välja, kuna sattusin seda alles nüüd lugema... Eelpool on mainitud Stockfisch'i kui kvaliteetset materjali pakkuvat kompaniid - kas olen tõesti mina ainus, kellele tunduvad Stockfisch'i üllitised liiga "moodsad" olevat oma tugevalt kompressitud heliga? Vähemalt Sara K. plaadid on küll tehniliselt tunduvalt kehvemaks läinud peale selle, kui ta Chesky'st mingil põhjusel üle kolis.

                        Enda lemmikuteks väljaandjatest on senimaani siiski Chesky, Telarc ja Alligator Records jäänud ning just sellises järjekorras. Muidugi on siin ilmselt piirajaks ka muusikamaitse, mis sinna bluusi ja viimasel ajal järjest enam ka jazzi poole kisub.
                        Varsti hakkab Narva elektrit edastama ka hõbekaablit mööda... audiofiilidel jällegi pidu

                        Comment


                          Vs: Audiost nii ja naa...

                          Soovitan kuulata Hedvig Hansoni plaati "Tule mu juurde". Väga heakõlaline jazzuteema.

                          Comment


                            Vs: Audiost nii ja naa...

                            Esmalt postitatud nokats poolt Vaata postitust
                            Soovitan kuulata Hedvig Hansoni plaati "Tule mu juurde". Väga heakõlaline jazzuteema.
                            Üsna tuhm ja detailidevaene salvestus, bassiots selgelt ülevõimendatud.

                            Comment


                              Vs: Audiost nii ja naa...

                              hakkab vaikselt tekkima tunne et taipan ka midagi hi-fi-st. ehk siis selle poole pealt, et hea tehnikaga on valus kuulata halbu plaate.
                              Nimelt ostsin hiljuti rannapi ja kosmikute "ilus maa+taevas ja maa". fantastilised teosed mõlemad ja oleks tahtnud väga olla plaadiesitlus kontserdil. aga klappidega kuulates on väga halb efekt - erinevatel kokkumiksitud lõikudel on erinev müranivoo, muidugi on halb ka, et müranivoo üldse nii kõrge on. lisaks veel tundub et klipib paljudes kohtades. kahju. tahaks rohkem nautida.

                              Comment


                                Vs: Audiost nii ja naa...

                                Äkki on see link ja viide juba läbi käinud siit teemast (ei ole pidevalt jälginud) aga ehk ei ole veel


                                In January 2009, The Pleasurize Music Foundation launched a wide-ranging initiative for ending the Loudness War being waged by successive ...


                                Kes viitsib selle analüsaatori abil omi lemmikuid ja mitte lemmikuid plaate veidi võrrelda siis vähemalt mina enda jaoks olen leidnud tugeva seose väikese dünaamikaulatuse ja plaadi suhtes vastikustunde vahel.

                                Comment

                                Working...
                                X