Teade

Collapse
No announcement yet.

projekt: koljat

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    projekt: koljat

    alustan vaikselt ja tasapisi oma projektiga...hakkan endale ehitama wooferi mis hakkab olema mul autos.

    Esialgu ostan endale 2 kaussi...ma pole veel otsustanud mille ja kust ma ostan...mõttes oli osta S-90 4oomine ja 2 tk. Samas KA nagu ei tahaks osta, kvaliteet on mida ma taga ajan.

    kasti ma ehitan 2-s osas...1 suur kast saab olema, aga ta on eraldatud vaheseinaga (stereo) ja ta peaks olema mul kinnine kast. Välimusele värvi anda siis plaanis on tagumisele poolele panna plaksiklaas, et elemendid oleks kenasti nähtaval. Kui juba pleksiklaas käigus, siis tekkis ka mõte sinna sisse panna sinine valgus (öösel paistaks eriti lahe) 8) . Väliskatte panen ma arvatavasti musta põrandakatte, mis autodel on pandud.

    Pole veel otsustanud kas ka kasutan passivset filtrit...mõtlen selle üle veel (soovitused ka oodatud selles vallas).

    Tunne et sellega saan ma alles alustada järgmine nädal...tööriistade ja koha puudus seavad piirid :-/

    Esimene küsimus oleks: mis kõllid selleks võiksid olla, KA jätaks välja...samas üle 600.- kõlli eest ka välja ei käiks.

    #2
    600kr eest saab 10" audese kätte..

    Comment


      #3
      minu andmete kohaselt maksab 10" audes tallinnas noores tehnikus 650 eesti raha

      Comment


        #4
        kumb siis on parem...kas 10" Audes või 10" 75zt-x-4 radiotehnika oma, mis poes maksab 570.- (Tiigi elektroonika)

        Comment


          #5
          minu andmete kohaselt maksab 10" audes tallinnas noores tehnikus 650 eesti raha
          Paar kuud tagasi küsisin Audesest,et palju 75W104-4 maksab ja öeldi,et 595 krooni tk. + saatmiskulu..

          Comment


            #6
            kumb siis on parem...kas 10" Audes või 10" 75zt-x-4 radiotehnika oma, mis poes maksab 570.- (Tiigi elektroonika)
            Audes on parem
            TFK Audio
            #tfkaudio
            http://www.facebook.com/tfkaudio/
            http://tfkaudio.blogspot.com/
            - Audioblogi, projektid jms.

            On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

            Comment


              #7
              Autos teeb parimat häält s-90 bassivaljukas. Samuti maxab uus nii 550.-
              kris@andmevoog.eu

              Comment


                #8
                omme osatan 2 S-90 elementi ära...siis pole pääsu et jätan projekti pooleli
                Audese kodukal on kirjas et tartus B.I.G. Elektroonika on neil esinduspood....aga nad pole vist viitsinud seda maha võtta...sest seda poodi pole enam olemas.
                Ma suure tuhinaga kihutasin seda poodi otsima...seda lihtsalt pole...kontrollisin ka telefoniraamatust
                Mulle ei meeldi aegunud ja vale inf. >

                Comment


                  #9
                  Samuti oli märgitud ka +- elektroonika zepelinis, aga kui ostimas käisin, siis öeldi vaid, et kõlareid on, valjuhääldeid eraldi ei müüda. Audes-t Tartu e tuuagi. Need peab siia ise tellima. s-90 otsi kas sepa turult(alguses elektroonika pood, seal ümberpööratud kupliga variant müügil 550.-) või tiigi elektroonikast kah 550.-.
                  kris@andmevoog.eu

                  Comment


                    #10
                    tiigi elektroonikas on S-90 570.-....kevadel sai ostetud ja eile sai ülekontrollitud ...täna käin välja 1140.-

                    Comment


                      #11
                      Aga asi on seda väärt ! Mängib tunduvalt igasugustest rullnokude pioneeridest ja kenwoodidest yle ! Autosse vaja siis sul 2x50w rms võimu neid tõukama.
                      kris@andmevoog.eu

                      Comment


                        #12
                        Autos pisike võimuke olemas...Alpine V12 2*40W (RMS).
                        Natuke lahjake on , aga pole mul vaja autot lammutama hakkata.
                        Vaikselt hakkan pilte ka tegema

                        Comment


                          #13
                          No me ootame huviga
                          kris@andmevoog.eu

                          Comment


                            #14


                            See siin on mu praegune woofer-süsteem autos.
                            Inverter on tõesti liialt kitsas, aga tühja temaga..ta ei vilista ja samas bass on minu jaoks sobiv ...täitsa OK.
                            Mul suht savi, milline ta on, sest ma tegin ta lihtsalt huvi pärast ja näpusoojenduseks...nagunii kavatsen ta peatselt välja vahetada või siis uus kast ümber ehitada



                            siin on näha kogu süsteem...võimendiks on Alpine V12 ??407..nõrgaks jääb ja kavas on mul see maha müüa ja võimsam asemele osta...aga praegu ajab asja ära.
                            Woofri välimus on üsnagi masendav....mind huvitab heli mitte optiline ilu



                            need siin on mu uued kõllid mis saavad olema mul projektis



                            veel 1 pic.
                            Ma üldse ei imesta et mind peetakse lohakaks...juhtub ka korralikus peres 8)

                            Comment


                              #15
                              soovitan ka audest, tellisin kuu tagasi audesest siis oli hind 595 veel.

                              Comment

                              Working...
                              X