Teade

Collapse
No announcement yet.

kinnised kõrvaklapid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    kinnised kõrvaklapid

    seoses audio technica ath-700pro klappide füüsilise äralagunemisega, kuulan maad uute klappide osas

    sõelale on jäänud sellised variandid:

    beyerdynamic dt770
    akg k271
    audio technica aX00 (X=5,7,9)

    helikaardiks on E-MU 0202 USB
    sellised andmed klapivõimuosakonna kohta:
    Type: Class-A power amplifier
    D/A converter: CS4392 (shared with Line Out)
    Gain Range: 60dB
    Maximum Output Power: 16mW
    Output Impedance: 22ohms
    Frequency Response (20Hz-20kHz): +0.02/-0.08dB
    Dynamic Range (A-weighted): 110dB
    Signal-to-Noise Ratio (A-weighted): 108dB
    THD+N (1kHz, max gain): 300ohm load: -98dB (.0013%)
    Stereo Crosstalk (1kHz at -1dBFS, 300 ohm load): <-91dB

    küsimus: kas dt770 ja k271 vajavad tingimata (sellele "kaardile") eraldi klapivõimu ?
    olen AT kohta niipalju lugenud, et need toimivad ka ilma lisavõimuta suht edukalt.

    #2
    Vs: kinnised kõrvaklapid



    http://www.beyerdynamic.de/en/music-...ctdatabase_pi1[showUid][showUID]=44&tx_sbproductdatabase_pi1[showUid][backPID]=68&cHash=ea6cb3ee29

    AKG K271 -te on raskem ajada, kui Beyerdynamic DT770- t , aga arvestatedes , mille taha sa nad ühendada kavatsed oleks sinu parim variant osta uued Audio-Technica klapid. AKG ja Beyer on mõlemad madala takistusega ja madal tundlikkusega klapid. Nende täieliku potentsiaali kättesaamiseks jääb EMU lihtsalt nõrgaks. Loomulikult tuleb klappidest heli ka EMU-ga , aga küsimus on millise kvaliteediga ? Mul on olnud ka Audio-Technica AD2000, mida oli kerge ajada - tavalisesest mp3 mängijast tuleb sellega normaalse kvaliteediga heli. Iseasi muidugi, kui nii palju raha välja käia , kas siis tasub neid mp3-de peale raisata.

    Comment


      #3
      Vs: kinnised kõrvaklapid

      Põhimõtteliselt võiks ma sulle oma 271 kuulata anda kui huvi.
      Ise ka mingi hetk huvitatud AT'st. Siiani olen aga rahakott ei küündi nendeni + klapivõim ja helikaart oleks ka kohustuslik siis juba.

      Comment


        #4
        Vs: kinnised kõrvaklapid

        Esmalt postitatud MK poolt
        Põhimõtteliselt võiks ma sulle oma 271 kuulata anda kui huvi.
        Ise ka mingi hetk huvitatud AT'st. Siiani olen aga rahakott ei küündi nendeni + klapivõim ja helikaart oleks ka kohustuslik siis juba.
        su jutt on vastuolusid täis
        esiteks k271 on samas hinnaklassis või kallimgi kui AT-d
        ja teiseks just k271 vajab klapivõimu mitte AT

        Comment


          #5
          Vs: kinnised kõrvaklapid

          Esmalt postitatud tsimpa poolt
          su jutt on vastuolusid täis
          esiteks k271 on samas hinnaklassis või kallimgi kui AT-d
          ja teiseks just k271 vajab klapivõimu mitte AT
          sry mu viga, ei mõelnud samas hinnaklassis olevaid aparaate(AT puhul) siis enam, vaid pigem neid kobedamaid asju mis nendes puit korpustes on seeriaid täpselt ei mäleta (a5000 vist oli üks).
          Akg võid ikkagi kuulata kui tahad.

          Comment


            #6
            Vs: kinnised kõrvaklapid

            W5000 on need. Ja nendega pidi olema tükk tegemist, et head tulemust saavutada. Esiteks peab olema sul väga suur peakolu, et nendega head peasistumist saavutada. Väiksemate kuplitega tegelased kurdavad väga viletsat peasistumist. Teiseks pidid nad olema võimenduse suhtes pirtsakad. Tükk tegemist, et leida hea sünergiaga võimendust.

            Comment


              #8
              Vs: kinnised kõrvaklapid

              Õnnestus näpud taha saada dt770-le.

              Comment


                #9
                Vs: kinnised kõrvaklapid

                Esmalt postitatud tsimpa poolt
                Õnnestus näpud taha saada dt770-le.
                Nüüd ka klapid füüsiliselt käes.
                Praegustest AT-dest on need heli poolest selgelt paremad.
                Padjad on mõnusad suured, nii et isegi minu lestad mahuvad mugavalt sisse ära.
                Esimene klapipaar mis ei nagise ega kägise peas olles, juhe ei loksu.

                Küsimus ka.
                Tegu 250 oomiste eksemplaridega. Foorumites räägitakse et neile olla kindlasti vaja klapivõimendit. Kas keegi oskab kirjeldada mismõttes heli võimendiga paraneb?
                Voluumi on justkui piisavalt igalpool (kui max keerata), iPodi taga, arvuti helikaardi taga.
                mõningastes lugudes bassid veidi krõbisevad, kas see ongi alavõimenduse tunnus?

                Comment


                  #10
                  Vs: kinnised kõrvaklapid

                  laenasin siis MK käest k271 võrdlemaks oma dt770ga. lisaks on veel võrdluses sennheiser 25-1 ja audio technica ATH700-PRO
                  kõlavad igaüks täiesti isemoodi. Kõik väga head ma ei hakka siinkohal oma marki täis tegema nende helierinevusi kirjeldada püüdes. 5 punkti kõigile. ATH700-PRO saab siinkohal 4.

                  konstruktsioon on kõigil kolmel väga hea. AKG-st õnnestus suure pearaputamise korral mõned naginad esile kutsuda (4 punkti) aga sennheiser ja beyerdynamic olid täiesti surnud peas. 5punkti.
                  audiotechnicale 1 punkt. sitemat konstruktsiooni ei ole võimalik välja mõelda arvatavasti.

                  AKG-l on selline huvitav featuur et kõrgust ei saagi seadistada - asi on nimelt selles et ta tasakaalustab ennast ise peas ära vedruga. väga mugav. samas ma kardan et see mehhanism ongi väikeste naginate allikas.

                  mugavuse eest saab senn 2 punkti - kunstnahk toetub otse kõrvalestale ja ajab higistama. väga kaua ei kuulaks.
                  AKG saab 3 punkti. padjad on samuti kunstnahast, kuid vähemalt on ümber kõrvade. samas klapi sees on ruum väikse võitu, nii et kõrvalestad on ikkagi vastu klapi membraanikaitset.
                  beyeri plüüsist originaalkatted on palju paremad kui kunstnahksed. samas on originaalid ikkagi liiga madalad nii et on sees liiga vähe ruumi. 4punkti.
                  isetehtud vildist ja trikotaazist padjad on nii head, et ei oska märjemaski unenäos paremaid ette kujutada. 6 punkti.
                  audiotechnicale kunstanahast patjadega (diameeter väike ja sügavust pole) 2,5 punkti ja isetehtud nahkpatjadega 4 punkti

                  tulemus:
                  audiotechnica ath-700pro: 7,5 punkti (tuunituna 9)
                  sennheiser 25-1: 12 punkti
                  AKG k271:12 punkti
                  beyerdynamic dt770: 14 punkti (tuunituna 16)

                  selline täiesti kasutu postitus siis seekord.

                  Comment

                  Working...
                  X