Teade

Collapse
No announcement yet.

automakk

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    automakk

    no mis te arvate kas näitex 4x45W automakk toidab S90-sed ära???

    #2
    see automakk on sul paremal juhul 4x15 ja sellest on ilmselgelt vähe. üldse kasutatakse makke kõlarite toitmiseks vähe, ikka eraldi võimendit on vaja sul. sellise süsteemi puhul pole küll mõtet s90 autosse toppima hakata.

    Comment


      #3
      tegelikult sul on õigus zen aga näitex minu makk (alpine 4x45) toidab ära 8 kõlerit nagu sony Xplode ,GAS,Lightening audio ja pioneer ning kõik kõlerid on võimsuses 50 rms 150 max nii et see on nagu suhteline kuigi s-90-neid see makk ära ikka vist ei võimenda
      F&F

      Comment


        #4
        see "toidab ära" mõiste on selline mitmekülgne ...
        mängima ta ju hakkab, aga missugust matsu sa sealt saad ... kh, proovi järgi, siis süda rahul
        Sound Blaster Live! 5.1 + Sansui AU-9500 + TU-9500 + 2xEstonia 35 AC-021
        www.sansui.us/AU-9500.htm

        Comment


          #5
          Mida tahendab ''toidab ära''?

          Comment


            #6
            ma arvan, et ainult vaikse kuulamise juures, sest raadiotes olevatel võimudel, kõige võimsamatel mida näinud olen on tegelt 20-25W @10% THD. Nii suur müra ja heli vahekord on juba kohutav, juba 1% on jube kuulata, aga kuna auto kah ise möliseb parajasti siis võibolla isegi piisaks sellest võimust. Ise sai siin just katsetaud jvc 4*20W @10%THD võimuga raadiot, minu veneaegseid reti 10w kõlle (mingid 17-18cm diameeter) see võim küll eriti ei võimendanud, juba vähekesegi suurema võimsuse juures (inimesed juba magasid kõrval toas) hakkas lärm segama (ikka magasid edasi). Samas mu toavõim Sansui 2*50W RMS, see toidab ideaalselt ja mingit lärmi ei tekigi ültse.
            Tiit

            Comment


              #7
              mul tuttaval klemmil on kah automakk 4*45. asjal on järgi neli nö. 250W lapikut + s90 pagassis. ikka alevipeal on kuulda küll kui ta oma autoga eemalt tuleb.
              Minu kodukas

              Comment


                #8
                eks see kõik ole muidugi suhteline :P
                Minu kodukas

                Comment


                  #9
                  alevipeal on kuulda küll kui ta oma autoga eemalt tuleb
                  Ei tahaks istuda seal autos, vaesed kõrvad... Ja teine asi, millele häbematult vähe tähelepanu pööratakse, on müraisolatsioon. Häbi oleks sõita autoga, mida kilomeetri taha kuuldakse, ja millel iga viimane kui plekk supaka rütmis pläriseb...võehh...
                  Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

                  Comment


                    #10
                    selle konkreetse auto puhul ei ole mõtet muraisolatsiooni peale raha raisata. vana šiguli 05. muidu näeb päris korralik välja
                    Minu kodukas

                    Comment


                      #11
                      Tähtis on helitehnika juures kõlarid mitte võimendi võimsus.
                      muusika on kuulamiseks

                      Comment


                        #12
                        miski jvc 4*45 järgi olid 2*140 ümargused ja 2*220 ovaalid clarionid. need tegi küll head häält.

                        ja seda ilma võimuta. aga auto on ju väike ruum ja seal kostabki paremini ehk.

                        Comment


                          #13
                          Ma ei mõelnud heae kõllide all mitte võimsust...Head kõlarid on tundlikud, sileda sagedusjoonega väikeste moonutust, jne..Võimsusel pole erilist tähtsust.Parem makk ei anna midagi juurde kui jätad samad kõlarid.a kõlarite paremate vastu vahetamine annab tunduvalt juurde ka sita maki korral.Või kuidas.
                          muusika on kuulamiseks

                          Comment

                          Working...
                          X