Teade

Collapse
No announcement yet.

Palun kas keegi saaks mind aidata???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Palun kas keegi saaks mind aidata???

    Mul on kodus võim mis on mõeldud kahele s-30 kõllile...
    võim kannatab ise 4-16 oomi!!! Enam mul seal taga muidugi need s-30 ei ole, on kaks 4 oomist kõlli. KUi ma kõvemaks panen käib võimust yks klõps läbi ja hääl katkeb ära.
    Võim on ise muidu raadiotehnika oma !!!

    #2
    On 3 võimalust!
    1.) Kas kõllide takistus on alla 4 oomi natza
    2.) Võimendil on mingi viga
    3.) Kõllidel on mähis viltu ja käib vastu, või käivad vuntsid vastu raami, st. lyhistab ära!

    Räägi sellest klõpsust ja kogu värgist natukene täpsemalt!

    Comment


      #3
      ei kõlarid on tutikad ma ei usu et kõlari viga on !

      Comment


        #4
        aa klõpsust we oleks nagu nii et võim sureks välja ja siis läheks uuesti tööle . Vool nagu kaoks seest ära ja siis tuleks uuesti tagasi :

        Comment


          #5
          hmm, siis võib veel olla see et transid kuumenevad yle ja võib korra viskab pildi tasku, kas ta mängib siis normaalselt, või hakkab moonutama. Ja siiis võib veel see ka olla et kuskil on mingi jube kehvasti kinni, st. vaata võim seest kriitilise pilguga yle ja transide otsad võid yle joota, ja siis väljundi klemmide pealt ka, äkki on kylm joodis kukil veel!

          Comment


            #6
            kaitselüliti rakendub millegi pärast..(nuh see plõks,mis käib ongi kaitselüliti.. ta katkestab ühenduse lõppvõimendi ja kõlari vahel)

            Comment


              #7
              kes ütles et kannatab 4 oomi?
              KES SOOVIB, SEE PROOVIB

              t-linespeakers.org

              Comment


                #8
                kaitselüliti rakendub millegi pärast..(nuh see plõks,mis käib ongi kaitselüliti.. ta katkestab ühenduse lõppvõimendi ja kõlari vahel)
                Aga kuidas sellest veast lahti saaks ???

                Comment

                Working...
                X