Teade

Collapse
No announcement yet.

kuidas teha s-90 ned 8 oomisteks.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Takid saad odavalt Kunderi tänaval asuvast RETi poest. Sellise taki hind jääb seal kuskil 5-15eeku kanti.

    Comment


      #17
      Rom - saab küll jah, aga tuleb meeles pidada ka seda et neid takke siis tuleks panna mitmeid et hajutada ühele takile langevat elektrilist võimsus - ei taha ju ometi keeduspiraali teha?
      Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
      indrek@sac.ee, +3725174765

      Comment


        #18
        Kuni 35W väljundvõimsusega 20Watine takisti täitsa piisav, et ei tekiks mingit keeduspiraali, sest tegu väikese takistusega (4.oomi) ja mida väiksem takistus seda väiksem pingelang (meie olukorras pingelang takistil = U=(P/I)/2, I=P/SQRT(35*4) takistil hajuv võimsus = P=I*U). Kui väljundvõimsus kipub 50W kanti siis tuleb tõesti paraleeli ühendada paar 15-20W takistit, sellise arvestusega, et nende üldine jääks 4.oomi kanti.
        Aga ütlen veelkord, et ma ei määri seda varianti kellegile pähe vaid räägin sellest, kui ühest võimalikust lahendusest.

        Comment


          #19
          mega suured tänud.

          äkki sa rom räägid täpselt milliseid takke(mul ei ole võimalust igapäev tallinas käia) , et kui läen siis küsin:

          nii. palun mulle 3 siukest ja 4 sellist.

          et siis midagi mudelinumbri sarnast võiksid öelda 8)


          ja siis kuidas neid ühendada.(kas lihtsalt järjestikku)



          muusaes: võim on mul 105 watti, nii et võimsusest ei peaks ju puudust tulema... või kuidas..?
          arvuti teeb seda mida sa tal käsid teha, mitte seda mida sa TAHAD, et ta teeks.

          Comment


            #20
            kõige lihtsam on nii et paned s-90b või s-90f süsteemi sesse
            audiotehnika
            siin on skeemid, andmeid ja palju muud

            Comment


              #21
              kõige lihtsam on nii et paned s-90b või s-90f süsteemi sesse
              ohjumal : hakata valjukaid ühest kastist teise tõstma!? mõnikord tekib küsimus, et kus see mõistus on.

              Comment


                #22
                kõige lihtsam on nii et paned s-90b või s-90f süsteemi sesse
                ------------------------------------------------------------
                Selleks peab, ju veel üks paar olemas olema.
                Üks variant on selline, et ostad samaväärsed 4. oomised kõllid juurde ja ühendad jadamisi.

                Muideks eile käisin RETi poes seal oli isegi 25W takistid ja tüki hind oli ainult 6 eeku.

                Comment


                  #23
                  aithh rom.

                  a räägi mitu ma neid 25w takke siis ostma pean ..ja kuidas jadamisi ühendama..?

                  kõllarid 2x s-90 4 oomi
                  võim 105 watti 8 oomi
                  arvuti teeb seda mida sa tal käsid teha, mitte seda mida sa TAHAD, et ta teeks.

                  Comment

                  Working...
                  X