Teade

Collapse
No announcement yet.

Minu bandpass :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Minu bandpass :)

    Sai siis MÜÜGIKS tehtud s90 bassikale bandpass kast.Bassikat kõik teavad, niiet sellest ei hakka rääkimagi. Asi mängib suht madalale välja ... nii kuskil 30Hz ja isegi alla tolle (pole kunagi nii madalaid helisid kuulnud) ja viimistluseks panin asja riidesse Hetkel ei oskagi midagi lisada
    Pilt1 ja Pilt2
    Abiks kõigega! djmadys@hot.ee/bazzmazternoq@hot.ee
    DeeJay Catass

    #2
    kena asi.. kohe vääga kena

    Comment


      #3
      selline asi rohkem autosse
      korterisse või majja ei kõlba selline asi kohem mitte
      mitte et ei kõlba aga vaadates kasti viimistluse poolest siis ainult autosse ;D

      Comment


        #4
        asi ongi autosse tehtud
        Abiks kõigega! djmadys@hot.ee/bazzmazternoq@hot.ee
        DeeJay Catass

        Comment


          #5
          väga kena viimistlus. eriti kenad on inventerid.

          Comment


            #6
            Tubli töö kui keegi on ka hea BandPass kasti valmis teinud.
            TFK Audio
            #tfkaudio
            http://www.facebook.com/tfkaudio/
            http://tfkaudio.blogspot.com/
            - Audioblogi, projektid jms.

            On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

            Comment


              #7
              Kui nyyd BandPassi peale jutt läx, siis mul nagu ka selline asi olemas ja ma arvan et koolivaheajal saan koduka ka yles! Siis võite kõik imetlemas käia! Arvutuslikult on helirõhku selle kastiga:120,8dB aga kui arvestada selle programmi ja reaalsuse suhet, siis 125dB peax välja pigistama kyll! Kellegi lingikogus oli ka vist mu pilte!

              Muidu väga kena töö, invenerid mulle ka meeldivad! ;D
              Millest sa inventerid tegid, suht paksu seinalised tunduvad, kas solgitoru?

              Comment


                #8
                solgi toru jah
                Abiks kõigega! djmadys@hot.ee/bazzmazternoq@hot.ee
                DeeJay Catass

                Comment


                  #9
                  sai ise kah üks bandbass tehtud, sinna panin audese 8"@8ohm mingi 130w oli rms. Muide bassid on nii madalad ja valjud, et süda läheb pahaks pika kuulamise järel, lausa õõnsaks võtab ja seda kõike vaikse kuulamise juures. hifi klubi vennad arvutasid selle välja. Nemad küll väitsid, et s90 bassikas on suts lödru bandbassika jaoks, paremini sobiks see closedboxi, aga ega see pole ka puhas kuld. 8)
                  Tiit

                  Comment


                    #10
                    millega sa põhjendad et see kõlar "closed boxi" paremini sobiks? mina pakuks sellele elemendile kõige paremaks kastitüübiks inverter kasti aga noh
                    Abiks kõigega! djmadys@hot.ee/bazzmazternoq@hot.ee
                    DeeJay Catass

                    Comment


                      #11
                      Hea meelega tahaks teada, mis nt. bassoundman S90 bandbassi mõõtmeteks said.Võibolla tekib endalgi kunagi selline mõte.

                      Samas võiks selle audes kohta ka kasti andmed välja käia...

                      Edu!

                      Comment


                        #12
                        sai ise kah üks bandbass tehtud, sinna panin audese 8"@8ohm mingi 130w oli rms. Muide bassid on nii madalad ja valjud, et süda läheb pahaks pika kuulamise järel, lausa õõnsaks võtab ja seda kõike vaikse kuulamise juures. hifi klubi vennad arvutasid selle välja. Nemad küll väitsid, et s90 bassikas on suts lödru bandbassika jaoks, paremini sobiks see closedboxi, aga ega see pole ka puhas kuld. 8)
                        Mis Fs peale kast häälestatud oli?
                        Ja mis tyypi bandpass kast?

                        Comment


                          #13
                          jumala tegija kast sul muide ...ma tegin 4 inverteri toruga kuna kahe 75-sega akkab kast vilistama aga jah su kast on kyll ilus kuule ega sai tea kui palju maxavad need inverteri kaunistused ????

                          Comment


                            #14
                            kaunistuste all mõtled neid otsi? no neid on 45-70kr ja veel kallimaidki. visaton peaks ka neid pakkuma.
                            Abiks kõigega! djmadys@hot.ee/bazzmazternoq@hot.ee
                            DeeJay Catass

                            Comment


                              #15
                              Kuskohast seda halli kõlarikattematerjali said? Mul kah vaja ja riide- ning vaibapoodides pole midagi silma hakanud. Ja üleüldse - misasi see on? Vilt?
                              Särts! Ja valmis!

                              Comment

                              Working...
                              X