Teade

Collapse
No announcement yet.

milline s-90 on parim

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Ise võtaks mingise uuema tüübi s90'sest muidu, sest mida uuem seda kvaliteetsem(ei mõelnud selle all vastupidavust)
    Otse vastupidi, varasematel aastatel valmistatud S-90 loetakse kõige paremateks. Uuemad on oma kokkupanekult HALTUURA alustades sellest, et filtrites kasutatakse tihti peale mitte neid komponente mis ettenähtud vaid neid mis parasjagu *laos olemas*. Vene foorumis lugenud isegi selliseid juhuseid, kus yhes komplektis olevatel kõlaritel on filtris erinevus. Kasutusel olevad juhtmed ei kannata ka kriitikat. Endal praegu S100F ja yks kõlar on nii *hästi* hermetiseeritud, et puhub tuult igast praost ja plastmass viimistlus elemendid annavad oma panuse ja muudavad heli *mitmekülgseks* (loomulikult on see ravitav mida ma kavadsen ka ette võtta).
    Asi selles, et kui perestroika eelne aeg saabus siis hakati tegema kõike üle põlve. Varasemal ajal oli tähtis kas on tehtud enne või peale palgapäeva värisevate kätega ;D

    Comment


      #17
      Tõsi, mul olid vahepeal kah kodus mingised s30 sarnased asjad, välimus suht norm, valge plastmass kattega ees mingi 25ac-221 vms...s30 basso sees ja puha, aga kast....nojah, õhuavasi oli rohkem kui kopika eest ;D, need panin kinni vist mingise silikoniga kui ei eksi. Aga jah 90ndate algul ehitatud.
      A mida ma eelmises postis mõtlesin oli see et mida uuem seda paremad just andmete poolest.
      TFK Audio
      #tfkaudio
      http://www.facebook.com/tfkaudio/
      http://tfkaudio.blogspot.com/
      - Audioblogi, projektid jms.

      On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

      Comment


        #18

        Varasemal ajal oli tähtis kas on tehtud enne või peale palgapäeva värisevate kätega ;D
        vot täpselt.. peale palgapäeva tõmmati end kooma ja sis klopsiti need asjad nö. suvalt kokku..

        Comment


          #19
          Tere!
          minu arust k6ige parim Radiotehnika S-90 on 35AC-212. Loomulikult k6ige coolim bass on Amfitonidel, nendel teised bassikad. 8 00milistest pole midagi head (olen s-90f omanik, kuulsin ka D varianti)

          Comment

          Working...
          X