Teade

Collapse
No announcement yet.

Lampvõim BEAG AEX  251

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Lampvõim BEAG AEX  251

    Küsimus ,et kas keegi teab midagi selle võimu andmetest? ???
    Oleks väga tänulik kui keegi oskab öelda kui palju see võimu min. oome kannatab ja mitu W RMS ta selle juures annab :-/

    #2
    Kui sa ütleks mitu ja millised lambid on tal lõppastmes ja mis anood pingega neid toidetakse oskaks RMS-i arvutada. Oomidega on natuke raskem, neid võib aimata kui mõnda asja mõõta.

    Comment


      #3
      1*25W peaks olema, kui ma väga ei eksi. On tegu monovõimuga?
      Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
      indrek@sac.ee, +3725174765

      Comment


        #4
        kui koju läen siis uurin need lambid järgi

        Comment


          #5
          Tegu on monovõimuga ja taha on kirjutatud MAX. 70W, 16 oomi.

          Comment


            #6
            Et siinkohal olex nagu vaja teada mitut oomi see võim kannatab? kas 4 kannatab?

            Comment


              #7
              Siis ma olen isegi suht kindel et RMS on 25W, aga kahjuks pakuks et 4 oomi ei kannata. Võib olla 8t juba kannatab, aga Moi on lampide kohe pealt targem - ehk tema teab paremini.
              Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
              indrek@sac.ee, +3725174765

              Comment


                #8
                Kui on kirjutatud 70W max ja 16 oomi siis ilmselt nii on.
                4 oomi kannatab ka häda pärast ära aga moonutused lähevad kordades suuremaks, ülemine sageduspiir tuleb ~4 korda madalam ja 70W ei saa kindlasti kätte, alla 20W ehk tuleb ära.

                Comment


                  #9
                  Ja nyid küsimus et palju võib selline võim rahaliselt ka väärt olla... :-/

                  Comment


                    #10
                    võibolla äkki mõned sajalised? :
                    F&F

                    Comment


                      #11
                      a mida arvab moi selle võimu hinna kohta ???

                      Comment


                        #12
                        Hind on kokkuleppe küsimus.
                        Leides õige ostja õigel ajal võiks päris hea hinna saada aga praegu oleks ma nõus maksma väga vähe. Palju oleneb ka sellest mis lambid ja kui väsinud seal võimus sees on.

                        Comment


                          #13
                          Probleem... Selline probleem nyid et võim ei tee häält ???
                          Kui valjemaks panna häält võimust siis heli tuleb nagu lampidest!Nagu ma olen aru saanud, siis on nii et heli läeb nagu sisse a välla ei tule

                          Comment

                          Working...
                          X