Teade

Collapse
No announcement yet.

probleem filtri panemisel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    probleem filtri panemisel

    ostsin sõbralt kõlari..mingi 450w, ilusas kastis(trapetsi kujuline) sõber ytles, et pane filter sisse ja tee woofer. tema soovitas panna S-90 filter, ma paningi. endal kahjux ei ole nii võimast võimu, et see tööle panna, tahax maha myya, aga no tahax teada, kas ma saan ta maha myya kui woofer või lihtsalt aktiiv kõlar..no kas see toidab ära.... ???

    #2
    tee omale kõigepealt selgeks mis asi on filter ja mis asi on võimendi, siis räägime edasi ;D

    Comment


      #3
      Sain aru nii, et tahad sellelst s-90 filtrit kasutades tekitada basskõlari ? See on täiesti võimalik, kuigi lõikesagedus on liiga kõrgel, soovitan kasutada spetsiaalselt selelks tarbex ehitatud filtreid. ja peale selle, puhtalöt see, kui kõlar kastis on ei ole aktiivkõlar vaid passiivkõlar. Kui võimendi kah kastis, vot siis on tegu aktiivkõlariga.
      kris@andmevoog.eu

      Comment


        #4
        tee omale kõigepealt selgeks mis asi on filter ja mis asi on võimendi, siis räägime edasi  ;D
        kõik on kuskilt alustanud. Nii ka sina :P
        kris@andmevoog.eu

        Comment


          #5
          noh jah..mis parata ma kah sihukest asja täpselt ei tea...aga ma kysix sis kui palju ma selle eest saax kui maha myyx

          Comment


            #6
            aga ma kysix sis kui palju ma selle eest saax kui maha myyx
            no nii väheste andmete põhjal ei saa mitte kui midagi.. abiks on wooferi mark ja sis kasti pildid..

            Comment


              #7
              kui filtrit tahad, siis vaata tevalosse v6i maili intz'ule

              Comment


                #8
                kulla renka uuri selle kõlli andmeid mis bassielement sees jne siis juba saab hinda pakkuda ja tore olex kui panex mõne pildi ka sellest kui saad
                kui juba midagi teha siis juba teha korralikult mitte midagi kiirelt kokku klopsida ja pärast mitte tulemusega rahul olla !!!

                Comment


                  #9
                  no hetkel võin öelda vaid, et kõlari enda peal ei ole nagu midagi kirjas...arvatavasti vene oma vms....kõlli läbimõõt on 37cm, kõrgus on 40cm, alus 40,5, peal 18,5 ja pikkus(no eest vaade) 61,5 cm...no nagu ma juba ytlesin trapetsi kujuline....rohkem sõnu ei ole

                  Comment


                    #10
                    Kui palju sa selle kõlari eest tahad ja kus see asub? :-/

                    Comment


                      #11
                      Kui palju sa selle kõlari eest tahad ja kus see asub?  :-/
                      no selle pärast ma tegelt kirjutasingi, et kui palju ma saax selle eest...kui on soovi võin ka eraldi myya...sest et jah kast on yli korralik ja ilus...aga no ma arvan et 1500.- ei ole palju kystud...muidugi tingida saab ka
                      aga asub Tallinna lähedal (12km, Lagedil)

                      Comment


                        #12
                        mille eest sa siin 1500 kysid? nagu pilti tahaks ¨v6i mingeid nimesid/andmeid

                        Comment


                          #13
                          ok kuna ma ei teadnud, et nii palju infot on vaja, ma ei leia kah kõlari pealt mingit kirja ja hetkel ei ole võimalik ka kudagi pilti teha ja yles panna..sis ytlex et see case on suletud...mõnex ajax...

                          Comment

                          Working...
                          X