Teade

Collapse
No announcement yet.

yo !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    yo !

    se w2rk et et kellel olex sellist asja nagu subwooferi ehitamise jaox skeemi..krt mul endal oli aga kadus 2ra kuskile ja nyyd ei leia yles krt isa ei taha ka aidata ehitada..et pean ise hakkama saama ta nagu annab stuffi ..et jah skeeemi olex vaja

    #2
    loe läbi see teema ja kliki teemas olevatele linkidele ka kindlasti
    KES SOOVIB, SEE PROOVIB

    t-linespeakers.org

    Comment


      #3
      teema pealkiri võix vähe viisakam olla :P
      ikka see millest juttu tuleb exole
      ja siin on seda teemat niipalju räägitud et küsimused peasid juba otsas olema :P

      Comment


        #4
        alati on nii et kuskilt leidub kes pole foorumit piisavalt lehitsenud. Uus rahvas tuleb peale...nende jaoks uued küsimused...meie jaoks juba vanad.
        Ise alustasin "noorena" siis ise lehitsesin foorumit et silm rullis...ainus mida ei suutnud leida oli Bassbox6 installi ja kõlli parameetrid..ülejäänu ju kõik kirjas.
        Ja teemat alustatakse küsimusega

        Comment


          #5
          saatsin Privaat sõnumi sulle yom

          Comment


            #6
            kui mina mitu aastat tagasi selle foorumi leidsin,sis see oli nagu kingitus taevast.. lugesin viimse kui ühe teema läbi ja tegin märkmeid.. kohe ei tulnud ja ei hakanud küsima.. ennem uurisin ikka asja kaa.. vanades teemades kõik küsimused 20x läbi nämmutatud.. niiet natukene otsimist tuleb abiks..

            Comment


              #7
              mis teha, laiskus on kallal >
              Muidugi pean tunnistama, et olen ise ka suht laisk inimene :-X
              transistor[ätt]starline[punkt]ee

              Comment


                #8
                eks ka mine kes terve foorumi läbi lugenud,eks yhe päävaga hakkama ei saa.
                aga siin kyllaltki piisavalt teemasi kust saad teada nippe kuidas ntx kaste ehitada.
                ning naq kõik juba teavad,et King Audio supikas on eesti rahva rahvasupikas.(sellest on siin foorumis piisavalt ja rohkemgi kirjas)
                miskit ei tohi valesti kirjutada

                Comment

                Working...
                X