Teade

Collapse
No announcement yet.

vajaks natuke abi tehnika soetamisel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    vajaks natuke abi tehnika soetamisel

    Niisiis plaanin kulutada helitehnika ostuks 10 kilo. Vaja oleks siis võimendit või ressiiverit, kõlareid ning supakat. Mis oleks hetkel antud raha eest kõige mõistlikum valik?

    tänud ette!

    #2
    Tuppa, ma saan aru?
    Ise ka kavatsed midagi ehitada, näit.supaka kasti ?

    Comment


      #3
      Niisiis plaanin kulutada helitehnika ostuks 10 kilo. Vaja oleks siis võimendit või ressiiverit, kõlareid ning supakat. Mis oleks hetkel antud raha eest kõige mõistlikum valik?

      tänud ette!
      esitex kui tuppa siis kui suur tuba on?
      miskit ei tohi valesti kirjutada

      Comment


        #4
        Tuppa, ma saan aru?
        Ise ka kavatsed midagi ehitada, näit.supaka kasti ?
        tuppa ikka...toa mõõtmed 3.5 x 3.5 meetrit.

        kui vaid oleks võimalik ise ehitada, teeks hea meelega...kindlasti tuleks odavam ka.

        ahjaa, võiksite ka nõu anda, mis poes hea tehnika valik on...läheks uuriks ja kuulaks mõnipäev.

        Comment


          #5
          pisike ruum.sinna ei peaks palju kyll nyyd osta,ja miks ise siis ei tee?
          ning mis linnas elad?
          miskit ei tohi valesti kirjutada

          Comment


            #6
            pisike ruum.sinna ei peaks palju kyll nyyd osta,ja miks ise siis ei tee?
            ning mis linnas elad?
            tallinnas

            Comment


              #7
              kylasta hifi
              eks need miskit ikka soovitavad
              miskit ei tohi valesti kirjutada

              Comment


                #8
                Hifi klubis on ainuüksi kõlaripaari või võimu maksumus juba 10K, nii et kui sa tahad mõlemaid asju saada, siis tuleb midagi muud välja mõelda.
                Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                indrek@sac.ee, +3725174765

                Comment


                  #9
                  Soovitused kuhu võiks kuulama minna: SonyCenter, Järve Expert, Gonsori Expert, Järve Noor Tehnik, siis olympia ja Stockmanni vahel on ka yx pood, nime ei mäleta, siis Sadama citymarketis on +- ja sound&cinema, kristiine +-, rohkem hetkel ette ei tule, kui sul adresid vaja on siis kisa siin, ma annan! Kui experti kõrvale vaja on, siis ma pakuks ennast meelsasti kaasaDirwwww saada mulle mail siis!

                  Comment


                    #10
                    Soovitused kuhu võiks kuulama minna: SonyCenter, Järve Expert, Gonsori Expert, Järve Noor Tehnik, siis olympia ja Stockmanni vahel on ka yx pood, nime ei mäleta, siis Sadama citymarketis on +- ja sound&cinema, kristiine +-, rohkem hetkel ette ei tule, kui sul adresid vaja on siis kisa siin, ma annan! Kui experti kõrvale vaja on, siis ma pakuks ennast meelsasti kaasaDirwwww saada mulle mail siis!
                    oled nüüd sina meil ikka küll poodi minna kõlareid kuulama, ja nende kuulamistingimuste põhjal lõplik otsus teha on küll viimane lollus. poes võid ehk vaadata, mida koju kaasa võtta. ja veel. ma täiesti usun, et inimesed võivad muutuda, ent ennast eksperdiks kaasa pakkuda... siin foorumis oled sa küll natuke liiga palju nalja teinud, et sind tõsiselt võtta

                    Comment


                      #11
                      Uurisin natuke kuldset börsi ja leidsin RESSIIVER NAD T760 hinnaga 3900 krooni. Mida siinne rahvas asjast arvab ning kas hind on õiglane?

                      Comment


                        #12
                        Kui ta nüüd ikka korras on ja ikka NAD on, siis on ta hea asi, kuid: NAD on rohkem mõeldud jazzi, bluesi ja guitar-muusika jaoks, hullu tümakat temaga ei tee. Naturaalse soundiga on.
                        Mine ja kuula.
                        Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                        indrek@sac.ee, +3725174765

                        Comment


                          #13
                          NAD pidi jah täitsa korralik asi olema.. netist olen vahel sirvinud audiohoolikute lehti ja seal paljudel on NAD'i lõppvõim.. ju sis see võim ikka jah rohkem naturaalse muusika kuulamiseks on..

                          Comment


                            #14
                            kas Technics SA-AX730 Dolby Digital Home Theater Receiver on mõttekas osta 3400 krooni eest? Ressiiver on 5X100w. Puuduvad küll digitaalsed sisendid, kuid kas need on nii olulised? Äkki oskate veel antud isendi häid ja halbu külgi kommenteerida.

                            näitajad:

                            Power output: 100 watts per channel (stereo or surround)
                            Surround processing: Dolby Pro Logic (with normal,
                            5.1-channel analog inputs: Yes
                            Audio/video inputs: 3 (DVD, VCR, TV/DSS)
                            Digital-audio inputs: None
                            Tuner type: Digital-quartz station lock (with 30-station
                            Headphone jack: Yes
                            A/B speaker selector: Yes
                            Tone controls: Yes (bass and treble)
                            Screen dimmer: No
                            AC outlets: 1 (switched)
                            Remote control: Yes (full-function, programmable)
                            Dimensions: 16 by 6.25 by 12.3 inches
                            Weight: 20.7 pounds



                            http://www.amazon.com/exec/obidos/tg/detai...cs&vi=tech-data

                            Comment


                              #15
                              NAD paistab magusam olevat ja digisisendid võiksid ikkagi olla ju, siis ei pea varsti jälle uut resiivrit otsima . dekoodrid ka sees. ja NADile saab veel 2oomised elemendid külge pookida http://www.cinenow.com/pdf/nad_t760_tech2_us.pdf
                              KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                              t-linespeakers.org

                              Comment

                              Working...
                              X