Teade

Collapse
No announcement yet.

Võim keskuse taha?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Eks ta ole segane jah. AGA.... On ju ka kahe elemendiga woofreid. Kuskil lehel nägin. Ei leia präegu >
    Minu kodukas

    Comment


      #32
      hmm, asi tundub päris segane igaljuhul kas siis tõesti pole sellist lülitust mida saaks vahele panna et subwooferist oleks kuulda mõlema kanali bassi osa ilma et heli läheks monoks stereo kõlarites
      Aga eXtrance skeem seda põhimõtteliselt ju teebki? Ja stereokõlarites heli monoks ei lähe - taktistus on nendevahel piisavalt suur.

      Comment


        #33
        Eks ta ole segane jah. AGA.... On ju ka kahe elemendiga woofreid. Kuskil lehel nägin. Ei leia präegu >
        jah on küll kahe elemendiga olemas subwoofreid on nähtud ja tehtud aga asi nüüd selles et hind läheb jälle juurde nimelt siis üks normaalne bassi element maksab juba üke 500 eequ, pluss weel see et kast tuleb kaks korda suurem

        Aga eXtrance skeem seda põhimõtteliselt ju teebki? Ja stereokõlarites heli monoks ei lähe - taktistus on nendevahel piisavalt suur.
        jah aga nende takidega läheb jällegist signaal nõrgemals

        Comment


          #34
          jah aga nende takidega läheb jällegist signaal nõrgemals
          Ma pidasin silmas, et subwoofril ikka oma eraldi võim.

          Comment


            #35

            Ma pidasin silmas, et subwoofril ikka oma eraldi võim.
            ei seda muidugi küll aga mida nõrgem sisend signaal seda nõrgem ka väljund signaal ju

            Comment


              #36
              kas on sul siis võim lahja? et kardad et signaal läheb liiga nõrgax ja võimendi ei suuda seda taas yles võimendada? :
              F&F

              Comment


                #37
                kas on sul siis võim lahja? et kardad et signaal läheb liiga nõrgax ja võimendi ei suuda seda taas yles võimendada? :
                mitte seda aga lihtsalt pehmelt öeldes ma arvan et see lahendus on lihstalt eboprofesionaalne......ärge nüüd keegi selle pärast ära solvuge

                Comment


                  #38
                  Muud võimalust ju ilma line-out väljundita, mida panasonicul pole ei ole ju. Ma tean, et see parim lahendus pole, aga kusagil elektroonika töökojas läheks selle line-out lisamine juba nii kalliks. Ma parem proovin seda varjanti. Kui takkidega saab sisendsignaali enamvähem normaalseks, siis 100W võim peaks ta nii nagu peab üles võimendama küll. Ise ma line-out'i sellisele montsrumile ei oska juurde ehitada, kuna selle sees on tohutu segadus ja kui sealt midagi lahti hakata võtma, siis pärast enam kokku ei saagi. See on see ühes tükis süsteemide miinus, mingit modimist on raske teha. Kõrvaklapi augule ei pääse üldse ligi, seda nigunii lõhkuma ei hakkaks ja see pidi ka kehv varjant olema. Niiet muud üle ei jää. Paremaid ideid on andge teada. :
                  Muusikahull!

                  Comment


                    #39
                    mine töökotta ja lase LINE-OUT külge pookida!!!!
                    või mis hingehinda töökojas siis üldse küsitakse?
                    KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                    t-linespeakers.org

                    Comment


                      #40
                      Tartus on õnneks üks elektroonika töökoda. Seal väheke tutvusi ka, pean täpselt hinda küsima. Eks see oleks kõige mõistlikum lahendus küll.
                      Muusikahull!

                      Comment

                      Working...
                      X