Teade

Collapse
No announcement yet.

Värvida kõlarit... ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Värvida kõlarit... ???

    Kas heli muutub kui värvida kõlarit tavalise musta pihusti värviga ??? Kummi jätan ma muidugi puhtaks .

    #2
    kui panna kiht värvi siis pidavat tundlikus langema
    aga ei usu et eriti palju muudab
    ise värvind pole midagi hullu olnud, ja siin foorumis kah päris paljud värvind.
    kuigi aerosool suht kerge, nii et midagi hullu vast pole

    Comment


      #3
      Kas heli muutub kui värvida kõlarit tavalise musta pihusti värviga ??? Kummi jätan ma muidugi puhtaks .
      helis on kyll muudatusi aga see protsent on nii pisike et kuulamisega seda ei erista.
      yhekihiga vist isegi ei muutu.
      miskit ei tohi valesti kirjutada

      Comment


        #4
        Mina värvisin enda valjukad ära ja midagi ei juhtunud ja muide mitte vähe värvi ei läinud.Kõigepealt kanna esimene kiht õhukeselt peale ja lase ära kuivada.Siis lihvi õrnalt hästi peenikese liivapaberiga siledaks ja siis tõmba teine kiht värvi selga.Vaata järgi kui ei usu,kuulata sa kahjuks ei saa.http://www.hot.ee/mdsdog/K6lar/Vaade1.JPG http://www.hot.ee/mdsdog/K6lar/bass.jpg http://www.hot.ee/mdsdog/K6lar/k6ll22.jpg http://www.hot.ee/mdsdog/K6lar/k6ll2.jpg

        Comment


          #5
          muidugi ei juhtu, kui üle värvida aga antud hetkel ma siiski rääkisin high-end tegijate poole pealt vaadates

          Comment


            #6
            ma olen kah neid audio kuningaid värvinud.. näevad vähemalt nii ilusamad välja :P

            Comment


              #7
              Vaata järgi kui ei usu,kuulata sa kahjuks ei saa.
              Jääb mulje nagu oleks nende kõlaritega miskit paha-paha juhtunud ?
              kris@andmevoog.eu

              Comment


                #8
                Ei ma teen lihtsalt yhed vene kõlarid ilusaks,
                Nende kõlarite andmeid ma ei tea, aga nende läbimõõt on muidu 18 cm.

                Comment


                  #9
                  V2rvida membraane ei tohi v2rvidega, heli muutub k6vasti halva poole. Ainult markeriga v6i piirituse baasil v2rvidega

                  Comment


                    #10
                    Ainult markeriga
                    ;D ;D ;D
                    kris@andmevoog.eu

                    Comment


                      #11
                      Mina tegin muudki kui värvisin.Võtsin s-90 bassikal tolmuluppli ära ja liimisin takurpidi tagasi.Siis tegin epoga kinnitusservad tasaseks.Kõvasti lihvimist ja pihustiga värv peale ja asi palju ilusam.Tegin esimest korda ja ei pane pahaks, et läks vähe nässu.Sai epot liiga palju(membraani jäikus hoopis teine tera) ja tundlikus langes tuntavalt.Ei saand korralikult lohkudest/muhkudest ka lahti.Tuleb veel lihvida ja uuesti värvimisele.Äkki saab lähitulevikus pilte ka.
                      muusika on kuulamiseks

                      Comment


                        #12
                        hm .. need yhed kõlaripildid mis siin on , on ikka eriti ägedad ,,, värvilahendus on hea .. aga missiis et mulle ei meeldi =)))

                        aga kas siis markeritega saab / võib värvida membraani?

                        Comment


                          #13
                          aga kas siis markeritega saab / võib värvida membraani?
                          see ju peaks ülemistest postitustest välja kooruma, et kas võib või ei või!
                          võid värvida küünelakiga ka
                          KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                          t-linespeakers.org

                          Comment


                            #14

                            aga kas siis markeritega saab / võib värvida membraani?
                            saab ja võib küll,aga maru NÕME jääb.. ärge seda jama küll tehke.. mul estonia kärg oli ka markeriga värvitud kui sain.. mingi küürimisvahendiga sain maha,sest kärg sellisest heast materjalist..

                            Comment

                            Working...
                            X