Teade

Collapse
No announcement yet.

12" Elemendile ilus kate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    12" Elemendile ilus kate

    Soovitage 12" elemendile mõnda ilusat kaitse katet, mingit plekist võrku eriti ei tahax! Pilt olex ka hea ja hind, ning kust osta saab! OT on ka lubatud ;D

    #2
    tee ise kahest metalltorust. või painuta paksust plekist.
    KES SOOVIB, SEE PROOVIB

    t-linespeakers.org

    Comment


      #3
      Soovitaks sul vaadata Noorde Tehnikusse, seal on müügil plastikust võrgud. Kenad näevad välja küll. Hind oli vist midagi 150 kr ringis.

      Comment


        #4
        Soovitaks sul vaadata Noorde Tehnikusse, seal on müügil plastikust võrgud. Kenad näevad välja küll. Hind oli vist midagi 150 kr ringis.
        Luise tänava omas ma käisin, seal ei hakanud midagi silma, Järve omase ei taha minna 2 põhjusel: 1.) Väga pelmeenid myyiad, eriti see Lätlane! 2.) Väga räiged hinnad.

        Comment


          #5
          tee ise kahest metalltorust. või painuta paksust plekist.
          Kust kohast kroomitud toru võib saada, ja kuidas sa soovitaxid seda kinnitada vineerist kasti sisse?(18mm)

          Comment


            #6
            Võin valmistada sulle võresid misiganes kujuga peenest traatvõrgust või akustilisest riidest. PS-i kui huvi
            kris@andmevoog.eu

            Comment


              #7
              Võin valmistada sulle võresid misiganes kujuga peenest traatvõrgust või akustilisest riidest. PS-i kui huvi
              Tänan pakkumast aga oli rohkem plaanis midagi sellesugust soetada: aga ma ei tia kust seda saax tallinnas, sain just oma polk audio elemendi kätte, nyyd sellist asia vaja, ehk keegi tiab, kust saab?

              Comment


                #8
                arvan ise, et pace aitab välja lõigata selle polk audio jubina vaata siia

                torud paneks mina niimoodi. kasutaks vanu suusakeppe
                KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                t-linespeakers.org

                Comment


                  #9
                  Vaata oma postituses olevat pilti uuesti. Auto ilukilp peaks ju hästi sobima
                  Elekter on niisugune asi mida ei näe, aga tunned - ja kui tunned siis enam ei näe

                  Comment


                    #10
                    Vaata oma postituses olevat pilti uuesti. Auto ilukilp peaks ju hästi sobima
                    või siis mingisugune valuvelg

                    Comment


                      #11

                      või siis mingisugune valuvelg
                      Kuradi koomikud siin ;D ;D ;D ;D ;D ;D :
                      OK! aga ilma naljata nyyd, asi läheb ikka autosse ja teistele ka näitamisex, et võix soliidne välja näha! Omme lähen piilun Noorde Tehnikusse, ehk leian sealt midagi! Aga mudu tahax ikka seda Polk Audio originaali saada, kuna element sai päris korralik ja kast on plaanis ka maximaalselt korralik ja kena teha, kellel huvi kysigu:P

                      Comment


                        #12
                        Minuteada Polk Audiot Eestis turustab ainult Serwend, kui ma tõsiselt ei exi. Serwend siis teada Tartus asub Ma võin igaxjuhux homme linnas, kui on viicimist sealt läbi hüpata ja küsida, mis hinnaga neil sellist "ilukilpi" pakkuda on. Põhimõtteliselt tahax selle väixe teene eest ka miskit vastu, et hakkax saatma jne Ühesõnaga .... what do u say ?
                        kris@andmevoog.eu

                        Comment


                          #13
                          Minuteada Polk Audiot Eestis turustab ainult Serwend, kui ma tõsiselt ei exi. Serwend siis teada Tartus asub Ma võin igaxjuhux homme linnas, kui on viicimist sealt läbi hüpata ja küsida, mis hinnaga neil sellist "ilukilpi" pakkuda on. Põhimõtteliselt tahax selle väixe teene eest ka miskit vastu, et hakkax saatma jne Ühesõnaga .... what do u say ?
                          No kui nad selle eest mingi 500.- kysivad, siis ma ikka leiutax midagi odavamat. Aga esialgu alles uurin mida yltse on!

                          Comment


                            #14
                            Sealsamas lehel, kust see Polkaudio Grille pärit on küsitakse selle eest 25 taala (12"-sele). Eestisse see siis vaevalt alla 500 eegu jõuab.

                            http://shop.polkaudio.com/customer/product...?products_id=54

                            Comment


                              #15
                              Samas pioneeri poolt on pakutav 12" Ilukilp 210.-. Hetkel 1 seisab siin ja päris kena näeb välja
                              kris@andmevoog.eu

                              Comment

                              Working...
                              X