Teade

Collapse
No announcement yet.

12´´ vene bassi andmed?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    12´´ vene bassi andmed?

    Oskab keegi anda infot 12´´ bassielemendi kohta, vene toode, peale kirjutatud "Gamma NPK(vene tähed)" lisaks "12B-02 Leningrad". Seda tean et ta on 200W ja 8 oomi, see ka kirjas, aga mis võiksid olla resonantssagedused ja muu, et kastile inverteritorusid arvutada? Äkki keegi teab ja aitab.

    #2
    Kas see on nüüd kummiääraega või pappäärega valjukas.

    Comment


      #3
      Pappäärega on, istub S90F kastis aga ma ei tea kas see on ta originaalkast. Kastil ka 2*60mm auku sees, aga torud puudu.

      Comment


        #4
        12" on ju midagi 30 cm poole....ja s90 basso ju 10" ehk siis 25 cm ca
        :

        kas ma sain millesti valesti aru?
        miskit ei tohi valesti kirjutada

        Comment


          #5
          On jah nii et 12´´(u30 cm) element s90F kastis(silt taga), oletan et element ei ole originaalkastis, samas ei julge kindlalt väita kuna ei ole rohkem S90 neid näinud. S90neid on ju erinevaid. Ma siin selle kastijutuga ajasin vist teema keeruliseks. Konkreetne küsimus. Teab keegi andmeid vene päritolu valjuhääldi kohta(vajalikud kasti ja torude arvutuseks), millel järgmised kijad: "Gamma NPK(vene tähed)","12B-02 Leningrad","200W 8oomi".

          Comment


            #6
            oleksin nõus sult selle ära ärima :
            sest ise otsin madalaid sagedusi tekitavat paberihunnikut ;D
            kesksagedus ja kõrg on mul juba olemas.
            miskit ei tohi valesti kirjutada

            Comment


              #7
              Muide, kust endale kõrgsageuse said,oleksin paarist ruuporitest huvitatud.Kas sa ise 4A-32 huvitatdu pole(12'' 50-16000Hz).?Valik jääb sinule.Hinda tahaks kusagil 300.- tk. pealt.Valjukad iseenesest peaaegu uued.

              Comment


                #8
                ma arvan, et see kõll on mingi 6AC-..., täpselt ei mäleta, mul oli selline paar aastat tagasi. Kõllon s-90 nega täpselt ühe suurune ja oli vist 30-3000 Hz. Päris head bassi andis ja küllalt kõva hääl oli, sest kõlli kasutegur oli väga suur 6% vist(s-90 vist 3%)
                audiotehnika
                siin on skeemid, andmeid ja palju muud

                Comment

                Working...
                X