Teade

Collapse
No announcement yet.

100w rms lõpp võimendi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    100w rms lõpp võimendi

    kas kellelgi oleks pakkuda ja mis hinnaga?

    #2
    ostan/myyn
    :
    miskit ei tohi valesti kirjutada

    Comment


      #3
      jah võta ühendust w@lduriga ta just tegeleb nendega ja kui õieti mäletan siis 1w 6 eequ nii et mingi 600 rahaga saad kätte küll

      Comment


        #4
        Jah telli waldurilt, mina saan enda oma homme kätte, siis jagan siin muljeid ka kui ära olen testinud. Võibolla võimaldab isegi pilte üles panna.
        Muusikahull!

        Comment


          #5
          a kuidas tal muidu nende tellimisaegade ja asjadega on?

          Comment


            #6
            tegelt oleks mul ka vaja yht 2x 100w võimendit...600 raha poleks küll probla

            Ja eXtrance räägi siis enda omast kah ...et on ka hea või ei kõlba kuskile :P

            Comment


              #7
              Homme saan kätte ja räägin kuidas võim on nii välimuselt kui helilt (võibolla saan pilte ka üles). Aga asi on niimoodi, et 1*100W = 600 krooni ja 2*100W = 1200 krooni, ehk üks kanal võrdub 600 krooni. Mingi tingimisvõimalus on ka. Ja see tegemine läks minu puhul millegipärast väga pikalt, aga tal vist oli käsi vahepeal kipsis ja ei saanud teha, eks ta nüüd teeb kiiremini. Võimule paneb ta volume nupu ja tämbrinupud. Ehitab korraliku korpuse. Soovitan talt tellida, aga jah 2*100W stereovõim siis 1200 krooni.
              Muusikahull!

              Comment


                #8
                Homme saan kätte ja räägin kuidas võim on nii välimuselt kui helilt (võibolla saan pilte ka üles). Aga asi on niimoodi, et 1*100W = 600 krooni ja 2*100W = 1200 krooni, ehk üks kanal võrdub 600 krooni. Mingi tingimisvõimalus on ka. Ja see tegemine läks minu puhul millegipärast väga pikalt, aga tal vist oli käsi vahepeal kipsis ja ei saanud teha, eks ta nüüd teeb kiiremini. Võimule paneb ta volume nupu ja tämbrinupud. Ehitab korraliku korpuse. Soovitan talt tellida, aga jah 2*100W stereovõim siis 1200 krooni.
                Ootan huviga !
                kris@andmevoog.eu

                Comment


                  #9
                  hehhee ma juba tean mis sul seal korpuses on @ extrance... testisime valduriga 1 kord erinevaid supakaid selle võimu taga...a muidex sa ikka tead et või on 8oomi. : korpus ma veel näinud pole aga tingida saab temaga kyll....
                  F&F

                  Comment


                    #10
                    Võimendi 8 oomi ? 4 oomi peal saab kah asja tööle või viskab kulbi nurka ? Kui 8 oomi, siis Walduril on varsti põhjust tegutsemiseks jälle
                    kris@andmevoog.eu

                    Comment


                      #11
                      hmm ei tea kuidas 4 oomiga on aga jah tema võimud on 8 oomised
                      F&F

                      Comment


                        #12
                        Ole hää miis, uuri järgi Jätkax privas

                        Sry for a little OT :
                        kris@andmevoog.eu

                        Comment


                          #13
                          ei jätkaks midagi privas ;D TEISED tahavad ka teada! :
                          Abiks kõigega! djmadys@hot.ee/bazzmazternoq@hot.ee
                          DeeJay Catass

                          Comment

                          Working...
                          X