Teade

Collapse
No announcement yet.

Oleks abi vaja tehnika soetamisel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Oleks abi vaja tehnika soetamisel

    Tere audiofiilid!!!

    Mure nimelt selles, et oleks soov omale soetada ressiiver, kuid ei tea milline täpselt...

    Omalt poolt olen välja otsinud 3 erineva brändi esindajat:

    1. Kenwood KRF-V8070D
    2. Yamaha RX-V630RDS
    3. Sony STR-DB 870

    Äkki keegi teab teist, milline niest kolmest oleks parim valik??? Äärmiselt tore oleks, kui paari sõnaga ka kirjledaks, miks just antud mudel...

    Ette tänades
    TheJX 8)
    Audiol on hing sees...
    NotAnotherDigg

    #2
    sa võimsusi või andmeid ei viitsi otsida ;D siis oleks hulga lihtsam vastata. ;D
    TFK Audio
    #tfkaudio
    http://www.facebook.com/tfkaudio/
    http://tfkaudio.blogspot.com/
    - Audioblogi, projektid jms.

    On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

    Comment


      #3
      sinu allkirjast järeldudes arvan, et osta kõige võimsam
      KES SOOVIB, SEE PROOVIB

      t-linespeakers.org

      Comment


        #4
        Ise ma arvan et Kennu peaks päris hea valik olema, Yamahal peaks olema toitekas 320W, Kenwoodi nõrgematel mudelitel oli juba 280W toitekad. See on tähtis koht, mida erinevate receiverite valimisel kindlasti vaadata.
        Sony ei ostaks kindlasti.
        Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
        indrek@sac.ee, +3725174765

        Comment


          #5
          danke...ise arvasin ka, et Sony vähe mänguasjade kategooriasse kuuluv pill ole...
          Audiol on hing sees...
          NotAnotherDigg

          Comment


            #6
            Tegelikult üks valik veel...see oleks siis Technics SA-DA 15

            Mis sellest arvate?  :
            ...ise olen kuskilt poole kõrvaga kuulnud, et Technics on Panasonicu profiseeria...on see siis nii?
            Audiol on hing sees...
            NotAnotherDigg

            Comment


              #7
              No Tecnics ja Panasonic on ühes korporatsioonis - Matsushita omas nimelt. Kumbkumma profiseeria on - hästi ei usugi et päris nii on, aga üldiselt on Pansonicu mudelid sarnastest Technicsi omadest odavamad, ehkki sisupoolest neil väga vahet vast polegi.
              Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
              indrek@sac.ee, +3725174765

              Comment


                #8
                ...ma pakun, et kui asi odavam, siis tal ikka vast vähem pulki sees või mis?
                Audiol on hing sees...
                NotAnotherDigg

                Comment


                  #9
                  Kusjuures mina ütleks just sedasi et kallima firma aparaadid võrrelduna odavama firma aparaatidega, kuid samas hinnaskaalas võib loota et odavam on parema kvaliteediga, kuna ta lihtsalt ei saa veel paljalt oma nime eest küsida veel kõrget hinda, mida aga kallim firma(ja sageli peetakse ekslikult ka paremaks firmaks) saab teha. Ntx Yamaha kõige odavamad receiverid on tõsina saast, ta lihtsalt tahtis omale teha turunissi ka odavamas hinnaklassis, kuid lõppes see hoopis oma hea nime määrimisega.
                  Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                  indrek@sac.ee, +3725174765

                  Comment


                    #10
                    Mnjaaa...karm, kuid suht õige jutt sel intzil

                    Kallite bärndide odavad mudelid ei kõlba karu pe..sse ka mitte...üldjuhul :

                    Aga äkki keegi teab mõnda muud mudelit mulle soovitada, mida ma ise pole välja toonud siin foorumipunktis...mulle on tähtis, et asja hind mahuks kuskil 6000-7000 kanti ning teex selles vahemikus võimalikult head häält ja omaks vajalikke koodekeid

                    Taas ette tänades
                    TheJX 8) :P
                    Audiol on hing sees...
                    NotAnotherDigg

                    Comment


                      #11
                      Aga äkki keegi teab mõnda muud mudelit mulle soovitada, mida ma ise pole välja toonud siin foorumipunktis...mulle on tähtis, et asja hind mahuks kuskil 6000-7000 kanti ning teex selles vahemikus võimalikult head häält ja omaks vajalikke koodekeid
                      Sellepärast ma sulle Kenwoodi soovitangi - muud midagi ju eriti valida pole. Pioneeri paneks samasse klassi Yamahaga - üks õnnetuste hunnik. Philips ei kõlba kuhugi, Marantz/Onkyo/Denon selle raha eest saada on väga õhk-õrn lootus - samas ka nende firmad kõige odavamad mudelid ei kannata kriitikat - müüakse vaid nime...
                      Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                      indrek@sac.ee, +3725174765

                      Comment


                        #12
                        :
                        ma siin olen nyyd uurinud ja avastanud, et väga vähestel ressiivritel traffo võimsus ületab 300W...enamus ikka alla selle...kuigi ükski tootja pole oma toote väljundvõimsuseks andnud vähem kui 5(või 6)korda 100W...
                        ;D huvitav, kus see võimsus siis tuleb...?
                        petavad jah!? :P
                        Audiol on hing sees...
                        NotAnotherDigg

                        Comment


                          #13
                          Ei pruugi petta.Mingi nipiga võibolla saab selle võimsuse kätte.Näiteks kui eraldi kõikki kanaleid koormata vms..Tootjad on kavalad ja ega kuskil pole märgitud mis moodi ja mis tingimustes need mõõtmised tehtud.Auto makkidel on tihti märgitud võimsuseks näit 4*35w, aga kui kivi tdasheeti uurida siis selgub, et 35w saadakse näiteks 18v pinge ja kõlari takistus mingi 2oomi.Reaalselt autos seega 30w kätte ei saa.Samas tootja ei valeta kah.Niiet võta näpust.Veel hullem lugu näit sõbra automakil on pneelile märgitud 4*35w, aga korpuse peale on märgitud 4*22w.Huvitv mis kivi datas veel kirjas on?
                          muusika on kuulamiseks

                          Comment


                            #14
                            Jah, tavaliselt toittplokid alla 300W. Ma ostsin tükk aega Technics'i ressiiveri SA-AX6. Olen lugenud netis teste ja 100W pole päris õige olevat 0,3%THD juures esikõlarid 8 oomiga 89W, suppar 95W, tagakõlarid ainult 61W ja keskkõlar 84W. Need olid mingi rootsi testikeskuse andmed. Samas kusagil nägin ainult 61W 8 oomiga ja 0,00016%THD, aga ei tea. Minule on seda isegi üle, vägavõimas ja nüüd suppar ka ja peksab siskonna ära. Tõesti võimas. www.album.ee/audioplace
                            Ainuke on see, et algul läheb suht kuumaks, aga siis vent hakkab tööle ja siis OK jälle. Kaal on tal 11-13kg EI tea täpselt. Mina igathaes soovitan Technics'it küll!

                            Comment


                              #15
                              Technicsi ressiiverid on ühed igati korralikud. Soovitaks ise ka Technicsit.

                              Comment

                              Working...
                              X