Teade

Collapse
No announcement yet.

Kui tõenäoliselt on mul kivi katki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kui tõenäoliselt on mul kivi katki

    Tegin võimendust, aga asi ei tööta. Olen asja seina lükkand, aga ei midagi. Kuna olen algaja, siis kas on tõenäoline, et kuumutasin lihtsalt kivi üle. Loodan, et tuleb vastus.

    #2
    Oleks siiski veits rohkem inffi vaja...
    Mis kivi, tegid asja trükiplaadile?
    Suitsu ei tulnud? Kivi soojeneb? Toidet valepidi peale ei lasknud? jne...

    Comment


      #3
      Vaevalt see kivi sul kuuma tõttu maha põles. Oleks hea, kui saaksid siia panna skeemi, mille järgi võimendi tegid, ja ehk ka mõned pildid/väikse kirjelduse oma võimendist, küllap siis viga välja tuleb.
      Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

      Comment


        #4
        Kõik on võimalik...võimalik on ka see, et midagi ei kärssanud läbi...vb lihtsalt mõni lahtine kontakt
        Audiol on hing sees...
        NotAnotherDigg

        Comment


          #5
          tegin siin võimendit tda7294. selle kohta on siin foorumis küll palju räägitud, aga mina arvasin ikka, et kärsatasin lihtsalt kivi ära. tegin selle oomipoe konstruktori põhjal. tossu ega ka mingit lõhna pole tulnud. kivi soojenemist pole kontrollinud, kuigi oleks pidanud küll. toite korrektsuses olen ma umbes 95 % kindel, kui ikka skeem õige on. selle skeemi ei hakka vist küll siia üles panema ja ei saakski, pilti ei saa kah kuidagi panna.

          Comment


            #6
            hakkasin nüüd uuesti asja kokku ühendama, et kontrollida kivi soojenemist, aga juhtmeid ühendades lõi sädemeid. valesti ei ühendanud midagi ja pole veel pistikut ka seina pannud. kas on üldse mõtet seda seina torgata? enne ei ole sealt sädemeid tulnud. kõlarist käis ka korra väike praks läbi. no tegelt pole ennem seda ka olnud. seda soojenemist pean ikka näpuga proovima või. seal on 35 volti sees

            Comment


              #7
              sädemed võisid tulle seepärast, et sul toite osas on vist mõnusalt suured lüüdid-need jäid laetuks ja nüüd rakendasid nad. Praegu peaks nad tyhjad jälle olema...
              Erilahendused.
              PS või mail.

              Comment


                #8
                Mute ja standby vxi mis ta nimi seal oli oled ikka yle kontrollinud!

                Comment


                  #9
                  Ühendasin korra kogu kupatuse ära ja torkasin võimu seina. Toimus läbimurre: kõlarist tuli hetkeks heli, no umbes sekund kaks. aga seejärel jälle vait. ei tea mis mis siis nüüd. pärast võimu esmakordset katsetamist ei ole omaarust midagi muutnud. huvitav miks ta alles nüüd häält tegi.

                  Comment


                    #10
                    mutet ja stand-by'd praegu ei ole pannud

                    Comment


                      #11
                      mutet ja stand-by'd praegu ei ole pannud
                      Siis ei tööta ka.

                      Comment


                        #12
                        miks ta siis töötama ei peaks, see ei muud ju midagi ja joonisel on ka see näidatud, et ei VÕIB olla

                        Comment


                          #13
                          tähendab et seda ei pea olema, aga võib olla. kirjaviga tuli eelmises tekstis sisse. siis panen praegu lihtsalt mingi juhtmejupi, et proovida

                          Comment


                            #14
                            siis panen praegu lihtsalt mingi juhtmejupi, et proovida
                            Jah, juhe mute-stby ja toite + vahele. Kas panid?

                            Comment


                              #15
                              joonisel on näidatud, et maa (või maandus või mis ta täpselt on) vahele. mina panin sinna ja see ei aidanud

                              Comment

                              Working...
                              X