Teade

Collapse
No announcement yet.

Kui tõenäoliselt on mul kivi katki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    joonisel on näidatud, et maa (või maandus või mis ta täpselt on) vahele. mina panin sinna ja see ei aidanud
    Kui see mute-stby on maha ühendatud, siis on võim ühesõnaga vait. Lärmab aga siis kui mute-stby on toite + ühendatud (ehk maa suhtes VÄHEMALT +5V (kui ma õigesti mäletan)).

    Comment


      #17
      nüüd on toide ka perses. endise 35V asemel on nüüd umbes 5-6V. Mis siis nüüd juhtus? seda siis veel vaja.kohutav. kasutasin qwerty lehel olevat skeemi kahepolaarse toite tegemiseks. trafo- 2*25,2V, 450mA. doodsild- 400V, 35A ja lüüdid kaks tükki- 4700uF, 63V. Oleks kena kui sellegi korda saaks. mis siis nüüd juhtus? trafo läbi või? siis on küll sitasti.

      Comment


        #18
        trafo- 2*25,2V, 450mA.
        Sellise trafoga pole (TDA7294 puhul) suurt midagi peale hakata - liiga vähe ampreid saab kätte. Aga võibolla teeb MINGIT häält. Kas trafo kuumaks ei läinud?

        Comment


          #19
          kuumaks minemise koha pealt ei oska öelda, sest ei tea mille see metsa läks. a´ga ei ole märganud küll. kas selles võib ka minu võimendi viga olla, et trafol liiga vähe ampreid? A kas trafo on nüüd läbi või? a miks ta ikkagi korra tegi häält?

          Comment


            #20
            kuumaks minemise koha pealt ei oska öelda, sest ei tea mille see metsa läks. a´ga ei ole märganud küll. kas selles võib ka minu võimendi viga olla, et trafol liiga vähe ampreid? A kas trafo on nüüd läbi või? a miks ta ikkagi korra tegi häält?
            Natukse peaksid õppima... et mis on amper, mis volt, mis võimsus, mis oom.
            Trafo on lihtsalt lahja. Võimendi ei puutu siin asjasse.
            Aga kui trafo on võimust lahti ühendatud, kas tal siss ikka 2*6V?

            Comment


              #21
              voldi, oomi ja wati asja ma enamvähem ikka jagan, aga sellest amprist ei ole veel päris hästi aru saanud. trafo koha pealt tundub mulle, et ükskõik kust mõõta on ikka ainult 6V nii et oleks nagu 1*6V. see et trafo on lahja ei ole siis otseselt võimu probleemis süüdi? kas see et ta lahja on võis seal trafos midagi ära rikkuda?

              Comment


                #22
                et ükskõik kust mõõta on ikka ainult 6V nii et oleks nagu 1*6V
                Ilmselt on siis trafo hoopis 2*6V. TDA7294 ei hakka nii madalal pingel tööle.
                Ma arvan et võimul pole viga midagi.

                Comment


                  #23
                  kas 2000mA trafo oleks parem?

                  Comment


                    #24
                    tda7294 kivile pigem norm 100-200W trafo..

                    Comment


                      #25
                      kas 2000mA trafo oleks parem?
                      Parem küll aga...
                      Võimsust võiks trafol olla umbes 120W (või rohkem, ühe kivi kohta)). Pinge oleneb sellest kas tahad 4 või 8 oomi taha panna (+-27 - +-36V alalist). Niiet ampreid võiks näiteks 2*25V alalise juures trafo anda umbes 2,5A. Mis tähendab seda, et 2A on ka veel vähe.

                      Comment


                        #26
                        trafo- 2*25,2V, 450mA
                        No sellest oleksid pidanud alustama ;D
                        Korraks tegi ta sul häält tänu sellele, et see trafo jõudis vaevu kondesi täis laadida ja nii palju kui kondedes laengut oli nii palju ta sul häält ka tegi. Trafo peab u. 2 korda võimsam olema soovitud väljund võimsusest. 450mA trafoga kui oleks vxim tööle hakanud oleks ta aretanud u. 0,2W mega irw

                        Comment


                          #27
                          kui idas asud võin sind aidata.

                          Comment


                            #28
                            Nii, et võim mul siis töötab jah? Siis polegi kõige hullem. Trafost on kahju, aga mis parata. A seda uut ja võimsamat tafot kusagilt poest pole siis saada või?

                            Comment


                              #29
                              poes on nad kirve hinnaga.. ürita kellegilt kasutatud trafot saada..

                              Comment


                                #30
                                kui palju nad siis poes maksavad ja kas siis kusagil on ka või. mille seest sellist ka leida võib

                                Comment

                                Working...
                                X