Teade

Collapse
No announcement yet.

surin subwooferis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    surin subwooferis

    niisiis .. ostsin yhe odava subwooferi .. hästi väikse .. kui ma ta sisse lylitan siis on kuulda surinat .. või urinat ..

    see peax olema võrguurin .. aga kas keegi teab et kuidas sellest lahti saab?


    #2
    Algul kui ma pealkirja lugesin "surin soobwooferis" Mõtlesin, et sa surid supakas ära, aga see selleks.Ilmselt tegu aktiivsupakaga.S tähendab, et võim on sisse ehitatud.Ma ei usu, et isegi odaval supakal nii pask võim sees, et isegi võrgumüra pole viitsitud maha võtta.Järelikult tuleb ta sisse sealt makist, v kust iganes sul muusika tuleb.Mis tehnika sul järel on ja räägi lähemalt.
    muusika on kuulamiseks

    Comment


      #3
      Kui ta sul järel kuskil pole, aga sisendi juhe on taga siis tuleb kah mõnus surin.
      TFK Audio
      #tfkaudio
      http://www.facebook.com/tfkaudio/
      http://tfkaudio.blogspot.com/
      - Audioblogi, projektid jms.

      On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

      Comment


        #4
        ei .. see on auditek´i tehtud odav pask
        saastakst ostsin 180 eeguga .. sateliitkõlarid on no nii pasad kui olla yldse saab :P

        Comment


          #5
          Kui ta sul järel kuskil pole, aga sisendi juhe on taga siis tuleb kah mõnus surin.
          hmm keeruline jutt.Äkki tahtsid öelda, et aint toitekas järel.Sel juhul kas viska minema või pane lüüte juurde.
          muusika on kuulamiseks

          Comment


            #6
            Jap, toiteka lüüdid põhjustavad enamasti selle, õigemini nende vähesus. Muidugi ilma sisendita ei tohiks seda eriti olla, eitea kas tööpunkt ei ole paigas vms.
            Üks hea asi kontrollida oleks veel sisend ära lühistada, st see, kus sa heli sisse lased. Kui siis vaikus tuleb, lööb lihtsalt mingi häire sisendisse ja tuleks kontrollida maandamisi ja varjestamisi ja muidugi ka trafo asukohta.

            Comment


              #7
              Palju loogilisem on, et 20W-sest võimendikivist on üritatud 200W "välja pumbata" mille tulemusena kivi (või lõputransid) on "keema" läinud ja nüüd "urisevad"

              Comment


                #8
                hm .. minema ma neid kyll ei taha visata ... aga lyyte juurde panna ? hm .. mis need teevad?

                Comment


                  #9
                  Kondekad, kondendsaatorid, silufilter...Toites on trahvo, alaldi(neli dioodi)ja siis tulevad suured balloonid mis hoiavad ära surisemise mis pistikust tuleb.Pikemalt ei viitsi seletada.
                  muusika on kuulamiseks

                  Comment


                    #10
                    jah ... sain aru ... ex ma sis proovin mõnipäev neid sis lisada .. aga peavad olema ikka samad mis siis seal ennem on olnud jah ?

                    Comment


                      #11
                      aga peavad olema ikka samad mis siis seal ennem on olnud jah ?

                      oleks vict parem?
                      Minu kodukas

                      Comment


                        #12
                        pinge peab olema sama või suurem.MAhtuvus mida suurem seda parem.ära valesti ühenda!
                        muusika on kuulamiseks

                        Comment


                          #13
                          ok! vaatame sis seda asja ..

                          Comment

                          Working...
                          X