Teade

Collapse
No announcement yet.

Oleks abi vaja tehnika soetamisel.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Oleks abi vaja tehnika soetamisel.

    Oleks vaja siis Audi A4'le üks väike woofer sisse ehitada. Kuulaks suurima hea meelega ära Teie arvamused ja soovitused selle kohapealt, millist kasti soovitaksite ja muud näpunäited (kasti paigaldamisel jms.)

    Elemendi peale kulutaks kuskil 2000.- Hetkel hakkas silma Lightning Audio Strike Seeria S3.15.4 - 15", 300W RMS element,  hinnaks 2210.- Mis te sellest arvate on see hea? Või võtaks selle raha eest hoopis midagi muud.
    Leidsin veel Lanzar MXV Seeria MXW15 1890.- Mida annab jurde kui subwoofer on 2 mähisega-4ohm.

    Igatahes oleks ka võimu vaja. Vähemalt 300W RMS, et see ikka sellise piraka ära toidaks. Võimu peale kulutaks kuskil 3500.- Endale hkkasid silma sellised:
    Lanzar'lt Vibe 230 2x100W RMS (12V, 4ohm, 0,04% THD )400W mono. Bass EQ, 3250.-
    Vibe 225 2x125W RMS (12V, 4ohm, 0,04% THD), 500W mono. Bass EQ 3333.-
    Kas siin need monona 400W ja 500W on RMS?
    Mis võimu Te muidu soovitaksite. Kui kellegil on midagi müüa siis andke teada.

    Parimat
    B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

    #2
    Igatahes, LA jätaks ma rahule - selle 2K eest saab midagi paremat kindlasti.
    Kas ta peab just 15" olema? Ajad sa taga kõva mürtsu või hoopis et mõnus kuulata?
    Mina vaataks sellise asja poole nagu Signat või Polk Audio, Impact on päris kobe.
    Lanzari kohta niipalju et üldiselt selle firma võimandite võimsused on väga suvalised - 400 või 500 W RMS nad kohe kindlasti ei ole.
    SPL on veel vägagi kobe tegija, vaata ka selle firma kraam üle.
    Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
    indrek@sac.ee, +3725174765

    Comment


      #3
      Tõesti sellised asjad nagu Lanzar, Cartechnic, Gas jne tulex ära unustada. Selle raha eest soovitaksin sulle Rockford Fosgate RFP3412 bassielementi. konkreetse elemendiga kogemusi pole, aga firma on mulle väga hea mulje jätnud oma toodanguga. Võimendi võiksid juurde vaadata ca 250W rms, kindlasti ennem kysi siit mis me toodangust arvame. SPL Dynamicsi võimendid peaxid täiesti usaldatavad olema
      kris@andmevoog.eu

      Comment


        #4
        To Indz:

        Oky LA jätsin rahule. Ma 15" selle pärast, et see mängib madalat bassi (mõnus vaikselt kuulata) paremini ja samas ka kõvemini (vahest lihtsalt tahad seda). Et nagu 2 ühes. See on minu oletus ja võib täilelik jama olla. Ma neid kaste nüüd niipalju veel kokku pole klopsind.
        Olen kuulnud kuda Polk Impact võimu taga mürises. Ülimalt hästi lammutas. Aga Polgi elemendid vääga kallid on.
        B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

        Comment


          #5
          Olen kuulnud kuda Polk Impact võimu taga mürises. Ülimalt hästi lammutas. Aga Polgi elemendid vääga kallid on.

          Ei ole nad midagi nii kallid - meie foorumi kõige põrunum kasutaja muretses endale kah Polk`i ja 12", ma markeeringut ei mäleta täpselt - vaata tal siin kusagil mingi teema kah.

          Dixo - GAS pole midagi nii saast, eriti veel Pro seeria. Väga head häält teevad.

          FR-iga selline lugu et nendest ollakse väga heal arvamusel, isegi liiga heal minu arust. Endal otsest kokkupuudet pole, kuid endale jätaks selle firma toodungu ostmata...mis muide ei tähenda et sulle või talle või neile see ei sobiks.
          Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
          indrek@sac.ee, +3725174765

          Comment


            #6
            jap minu arust ka gas pro woofer on hea annab mõnusat madalat ja matsu ka kui vaja.... :
            F&F

            Comment


              #7


              Dixo - GAS pole midagi nii saast, eriti veel Pro seeria. Väga head häält teevad.

              Pro seeria kohta pole tõesti miskit halba kuulda olnud. Muu on nagu odav kaup ikka.
              kris@andmevoog.eu

              Comment


                #8
                Motoshow oli ühel ilusti 15" RF kastis. No mai tea kõll lendas enam vähem "meeter" siia sinna aga seda bassi nagu polnud. Teisel tegelasel sumises GAS poole paremini. Ei tea kas see RF kast oli vähe mööda või oli viga milleskis muus.
                Mai tea miks kuis hetkel mõlgub meeltes ikka veel Lanzar MXV Seeria MXW15 woofer.
                Aaa seda veel mis see 2 mähist juurde annab? Osadel elementidel on 2 võimu sisendit.
                B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

                Comment


                  #9
                  Võimuks soovitan Alpine...MotoTümps oli neid täis ja ilma põhjuseta

                  Comment


                    #10
                    Võimuks soovitan Alpine...
                    Kulla inimene ma üritan 3300.- võimu ja 2000.- elementi leida. Kui oleks raha nagu muda, siis ostaksin 4500.- RF 15" woofri ja 7000.- Alpine võimu.
                    B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

                    Comment


                      #11
                      2Mähist annab palju juurde.Näiteks valjukas millele oleks paras siise kütta 200w.A tal on 2mähist ja kütad talle 2*100w.Ja piisab isegi täiest kui panna automaki kaks kanalit järgi.Eriti kasulik lahendus, eriti autos kus Võimsuse kasvuga suured probleemid.
                      Mina ei laidaks maha 15".Üldiselt tundlikum ja saad võimu pealt raha kokku hoida.Ja silmale ka ilus :
                      muusika on kuulamiseks

                      Comment


                        #12

                        Mina ei laidaks maha 15".Üldiselt tundlikum ja saad võimu pealt raha kokku hoida.Ja silmale ka ilus :
                        just just seda minagi...
                        B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

                        Comment


                          #13
                          Vahe on ikkagi helis. kellele meeldib täpsem löök ning täpne bass üle 10", äärmisel juhul 12" ei vaata. 15" bass on juba tunduvamalt boomisem, kuid samas sama võimsuse juures tõesti tiba kõvem.
                          kris@andmevoog.eu

                          Comment


                            #14
                            Ja piisab isegi täiest kui panna automaki kaks kanalit järgi.
                            hmm no automaki kahestkanalist ikkagi ei piisa :P auto makk annab kanalipeale umbes 10W rms ju
                            võim ikka võim.....
                            F&F

                            Comment


                              #15
                              ma selle 2 mähisekohta veel uurin. Ütleme et woofer on 350W RMS ja 2 mähisega aga võim annab aind 2X125W RMS välja. Kas see võim suudab seda elementi ära toita. Aga samas kui sillata siis annab võim 1X350W RMS. Kas seda saab siis selle elemendi puhul kasutada? Kuda see ühendamine siis käib.
                              B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

                              Comment

                              Working...
                              X