Teade

Collapse
No announcement yet.

Oleks abi vaja tehnika soetamisel.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    ega keegi juhuslikult ei ole kokkupuutunud Vibe Pro Seeria woofritega, täpsemalt siis VPRO- 124D 12" miskit 500W RMS pidavat välja köhima.

    Äkki sobib võimuks see Impact HQ 150.2X 1x440W 4ohm hinnaks 4375.-
    B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

    Comment


      #17
      2 kilo eest saab VÄGA normi jbli 12" suppari. näitex noores tehnikus on väga kena valik selle firma toodangut.

      Comment


        #18
        Ma ei julgenud jbl-i soovitada, kuna ei teadnud, kas mahub hinnapiiridesse, aga jbl on ikka küll kõva asi. Mul autos mingid ainult 50-60w-sed esikõlarid, aga mängivad lõpp hästi. Oleks raha olnd, oleks taha kah ostnud...

        Comment


          #19
          GT 12 - 12" 225W RMS 2043 eeki Ghostis

          Comment


            #20
            JBL kohta mul pole ühtegi halba sõna öelda, kuid seekord tahaks midagi uut proovida.
            Mul on üks tehase kastis 10" JBL power seeria 300W RMS woofer. See on endiselt müügis ja kui keegi soovib siis annan ära.

            Mul sääne mõte tekkis, et kas Impact HQ 150.2X 1x440W 4 ohm võim toidab 500W RMS 12" 4 oomise suppaka ära.
            Tekkis ka selline plaan, et osta suppar 2 mähisega (1 mähis 4ohm) ja ühendaks selle rööpiti võimuga, siis läheks takistus 2 oomiseks. Nüüd ei tohiks võim hätta jääda. Kuid kuda need 2 oomised subbarid võimutaga käituvad.
            Loodan et polnud väga segane jutt.
            B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

            Comment


              #21
              Nu kas keegi oskab selle kohta midagi kosta?
              B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

              Comment


                #22
                Destiny lykka mind oma msn-i doktor_dixter@hotmail.com räägin suga täpsemalt. Siin on väga nigel vestelda.
                kris@andmevoog.eu

                Comment


                  #23
                  Tekkis ka selline plaan, et osta suppar 2 mähisega (1 mähis 4ohm) ja ühendaks selle rööpiti võimuga, siis läheks takistus 2 oomiseks. Nüüd ei tohiks võim hätta jääda. Kuid kuda need 2 oomised subbarid võimutaga käituvad.
                  Sa pead kindlasti vaatama et plaanitav võim kannatab sildresiimis kestvalt 2-e oomi kah - paljud võimud ei kannata.
                  Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                  indrek@sac.ee, +3725174765

                  Comment


                    #24
                    http://www.streetrace.org/index.php seal foorumis ohtralt juttu sel teemal,vaata AUDIO foorumist

                    Comment

                    Working...
                    X