Teade

Collapse
No announcement yet.

Logitech Z-2300

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Logitech Z-2300

    Tasub selline komplekt ennast ära? Kätte saaks nad ~2000.- eest. Bass pidavat muidugi võimas olema, nagu sellist tüüpi asjadel ikka. Kõrg ja kesksageduste kohta eriti informatsiooni ei leidnud, kuidas nendega muidu asjalood on? Sateliidid, mis peavad selle sageduseriba esile tooma on võrreldes bassikõlariga imetillukesed. Eriti ei usu, et sealt midagi tuleb. On kellegil konkreetse komplektiga kogemusi? Valgusdage mind ka.
    Ma ei soovitaks teile woofrit ega subwoofrit, nendega on endal ainult kurvad kogemused. Kui vähegi finantsi on, siis soetage endale supakas. Mul mängib supakas juba 3 aastat, seevastu lasin subwoofri nädalaga läbi ja woofer pidas 1 kuu.

    #2
    Vs: Logitech Z-2300

    Heli on eht arvutikõlaritele omane- ülepaisutatud bass ja rõhutatud kõrgsagedus ja puudulik kesksagedus. Iseenesest pole üldse paha komplekt.

    Comment


      #3
      Vs: Logitech Z-2300

      No eks igaühe nõuded helitehnikale on erinevad, väikese diameetriga kõlar enamasti moonutab heli ja ei esita seda nii ehedana kui suurem.
      Mõnda sarnast komplekti kuulates, on jäänud mulje, et need ongi ehitatud nii et bass üle taoks ja suurel helitugevusel annavad suht kahtlast heli.
      Kui see omasuguste seas tasemel on siis miks mitte...
      http://hparchive.com/
      https://worldradiohistory.com/index.htm

      Comment


        #4
        Vs: Logitech Z-2300

        Nagu eelmistes postides mainitud, kvaliteet ei saa just kõige parem olema. Minuarust selline nagu need kõik arvutikõlarid on, omasin kunagi Z5500 ja isegi nendega ei olnud võimalik puhast heli kuulata. Woofer peeretab ja alla 30Hz eriti mängida ei tahtnud. Kumisev bass jne, isegi kui ekvalaiser peal. Muidu mängimiseks jne hea. Praeguseks ajaks soovitan mängimise jaoks 5.1 komplekti muretseda, säästab tulevikuks ja muud head.
        Estonian SPL & Sound
        @gargru

        Comment


          #5
          Vs: Logitech Z-2300

          Aga mis asi selle summa eest kõige parem/mõistlikum on? Ei pea silmas vaid arvutikõlareid, võib ka vabalt mõni suurem stereosüsteem olla.
          Ma ei soovitaks teile woofrit ega subwoofrit, nendega on endal ainult kurvad kogemused. Kui vähegi finantsi on, siis soetage endale supakas. Mul mängib supakas juba 3 aastat, seevastu lasin subwoofri nädalaga läbi ja woofer pidas 1 kuu.

          Comment


            #6
            Vs: Logitech Z-2300

            Esmalt postitatud naksitrall poolt
            Aga mis asi selle summa eest kõige parem/mõistlikum on? Ei pea silmas vaid arvutikõlareid, võib ka vabalt mõni suurem stereosüsteem olla.
            Kasvõi üks ressiiver näiteks soetada siitsamast mingi korraliku hinnaga ja siis kasvõi paar S90'neid mis on minu arust kõvasti etem. Endal veel S90 ka olemas koos vigase Y7101'ga aga kui Z5500 olemas jnäiteks oli siis proovisin Z5500 ja S90'netega väikest testi ja minuarust S90 tegid kõvemat matsu, mängisid madalame ja üldse puhtam heli. Z5500 see ka paha minuarust et see dolby või mis iganes tal on, tagakõlarites on heli nii jube et jube kuigi kui korralikult paigutatud, siis ei saa aru väga.
            Estonian SPL & Sound
            @gargru

            Comment


              #7
              Vs: Logitech Z-2300

              S-90'd kaalusin muidugi kõigepealt. Aga eks nendega ole ka probleeme, korralikke isendeid odavama summa eest eriti liikumas pole näinud. 2000 eelarvega saakd siis korralikud kõlarid + veel võimendi?
              Ma ei soovitaks teile woofrit ega subwoofrit, nendega on endal ainult kurvad kogemused. Kui vähegi finantsi on, siis soetage endale supakas. Mul mängib supakas juba 3 aastat, seevastu lasin subwoofri nädalaga läbi ja woofer pidas 1 kuu.

              Comment


                #8
                Vs: Logitech Z-2300

                Esmalt postitatud naksitrall poolt
                S-90'd kaalusin muidugi kõigepealt. Aga eks nendega ole ka probleeme, korralikke isendeid odavama summa eest eriti liikumas pole näinud. 2000 eelarvega saakd siis korralikud kõlarid + veel võimendi?
                Ei oskagi hinna suhtes midagi öelda, eks kuskil selle hinna eest saab midagi ikka. Mõni odavam Y7101 korralik näiteks vms.

                Aga mina isiklikult soovitan mõnda lihtlabast stereo komplekti, võimendi/ressi eelis on ka see, et kui hiljem raha juurde saad siis saad alati suuremad ja paremad kastid veel külge osta sinna jne. Arvutikõlareid vast niimodi lammutama ei hakka jne.
                Estonian SPL & Sound
                @gargru

                Comment


                  #9
                  Vs: Logitech Z-2300

                  näiteks selline võim


                  ja sellised kõlarid


                  ja jääb raha üle ka parema helikaardi soetamiseks...

                  edit: või siit saaksid midagi võimsamat kokku, ntx estonia kõllid ja mõne vanakooli võimu-ressi:
                  viimati muutis kasutaja marley; 27 m 2009, 07:30.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Logitech Z-2300

                    estoniad ja korralik seterovõim. accuphaseri juurest leidub sellised. 2000 eeku eelarve juures mõnest logiteki hi end komplektist kõvasti parem...
                    Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

                    Comment

                    Working...
                    X