Teade

Collapse
No announcement yet.

Audes

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Audes

    Kas Eestis müüakse 75w104-8 10" audese woofrit ka või on tavaline 75w104-8 10" valjukas, sest et audese lehelt sain woofri andmed ainukt siis, kui läksin inglisekeelsele lehele? Eestikeelsel lehel ei olnud wooferi andmeid.

    #2
    Eestikeelsel lehel on andmed olemas kyll, kui ainult lugeda oskad :-/

    Audes ongi Eesti firma, mis müüb ka meie riigi siseselt oma valjuhääldeid ja kõlareid. Otse tehasest saaxid sa antud valjuhääldi 565.-
    kris@andmevoog.eu

    Comment


      #3
      Aga kas tehasest ostes saab asja kohe kätte või peab ette tellima?
      Minu kodukas

      Comment


        #4
        Minuteada saab otse tehasesse kohale minnes ning saab ka postiteel tellida millele lykataxe päris kirves postikulu otsa. endal kahe bassi peale ca 100 lisa :-/
        kris@andmevoog.eu

        Comment


          #5
          Minuteada saab otse tehasesse kohale minnes ning saab ka postiteel tellida millele lykataxe päris kirves postikulu otsa. endal kahe bassi peale ca 100 lisa :-/
          ELS'iga vist saadavad ja sis peaks olema nii,et uksetaga maksad saatmise kinni.. nii sain mina vähemalt aru..

          Comment


            #6
            Kole palju küsivad selle saatmise eest :P
            Minu kodukas

            Comment


              #7
              Millisel aadressil asub audese tehas?

              Comment


                #8
                Pae tn. 3a
                J6hvi, 41533
                Eesti

                Comment


                  #9
                  Mina loll käisin ka enda audest jõhvis ostmas...kuskil 3 nädalat tagsi...ei olnud midagi kaart kaasa ja hakkasin siis pae poole sammuma...ja seal tehase kõrval ju audese pood...ma mõtsin ojee...olengi kohal....läxin oodi sisse....ühtegi kõlli...kysisin või nuh sokkisin seal midagi lõpux sai ikke müüa aru et tahan aaudese supakat osta...(puhta venelane oli, ei saanud aru sõnast ostan)...ja u. 30 läks enne kui myyjaga kaubale sain...(ma ei saa midagi vene keelest aru) helistas siis 10sse kohta ja ytles mulle kümme minutit...läxin siis välja ootama...ja järsku avastan...kõrval pisike väravaputka or sm...eal kiri audes ja pae 3a(ega ma siis vaadanud majanumbrit kui nägin silti audese poodi)...oleks võinud sinna kohe minna...aga ikkagi lõpux sain elemendi kätte...ning järgmine nädalavahetus proovin kasti lõpuni saada...

                  Jartsu

                  Comment


                    #10
                    Mina loll käisin ka enda audest jõhvis ostmas...kuskil 3 nädalat tagsi...ei olnud midagi kaart kaasa ja hakkasin siis pae poole sammuma...ja seal tehase kõrval ju audese pood...ma mõtsin ojee...olengi kohal....läxin oodi sisse....ühtegi kõlli...kysisin või nuh sokkisin seal midagi lõpux sai ikke müüa aru et tahan aaudese supakat osta...(puhta venelane oli, ei saanud aru sõnast ostan)...ja u. 30 läks enne kui myyjaga kaubale sain...(ma ei saa midagi vene keelest aru) helistas siis 10sse kohta ja ytles mulle kümme minutit...läxin siis välja ootama...ja järsku avastan...kõrval pisike väravaputka or sm...eal kiri audes ja pae 3a(ega ma siis vaadanud majanumbrit kui nägin silti audese poodi)...oleks võinud sinna kohe minna...aga ikkagi lõpux sain elemendi kätte...ning järgmine nädalavahetus proovin kasti lõpuni saada...

                    Jartsu
                    Ootan huviga õhtujutu järgmist osa!



                    Teie saadete alaline austaja Haifa

                    Comment


                      #11
                      Eks õhtujuttu ole kah vaja
                      Minu kodukas

                      Comment


                        #12
                        Eks õhtujuttu ole kah vaja
                        Muidugi! "Jartsu seiklused Jõhvis" on mu lemmik! "Ott kosmoses" on ka täisa hea.

                        Comment


                          #13
                          "Jartsu seiklused Jõhvis" on mu lemmik!
                          Millal järge on loota? 8)
                          Minu kodukas

                          Comment


                            #14
                            Vaat ei tea jah, jube põneva koha pealt lõppes eelmine kord....Selle vene müüa tegelaskuju läks mulle jubedalt peale, tellisin temast postri ka juba endale, Britney Spearsi oma kõrval on sellele koht ka juba valmis vaadatud!

                            Comment


                              #15
                              Jah?


                              (Nüüd sonkisime küll teema ää :P. Eks vahest olegi vaja songerdada )
                              Minu kodukas

                              Comment

                              Working...
                              X