Teade

Collapse
No announcement yet.

Vajan abi võimu valikul

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vajan abi võimu valikul

    Tahaks osta võimu aga ei tea millist. Valida oleks 3 vahel Harman/Kardon PM-645 VXI, Luxman LV-101, Technics SU-8080. Andmed nende kohta on lehel www.springair.de ja kas tasuks osta. Või kui keegi teab soovitada paremat võimu sama lehe pealt, hind ei tohiks olla üle 180 euri.

    #2
    see harman tundub ok olevat

    Comment


      #3
      Harman on jah suht aus kaup
      Samas ka Technics on suht kobe ning tema eeliseks on see, et Sa ei pea nii palju brändi nime eest maksma
      Audiol on hing sees...
      NotAnotherDigg

      Comment


        #4
        mis nime all need võimud seal on. (ei oska saksa keelt ja ei leia nagu üles) tahaks ka huvi pärast nendega tutvuda.

        Comment


          #5
          Technicsit soovitaks.
          Loomulikult on ka Harman Kardoni võim päris hea aga seda millist osta pead ise otsustama.
          Kuulata tuleb....

          Comment


            #6
            mis nime all need võimud seal on. (ei oska saksa keelt ja ei leia nagu üles) tahaks ka huvi pärast nendega tutvuda.

            vollverstärker

            Comment


              #7
              kuulata neid ei saa sest need peab ju saksamaalt tellima :'( ja endale pakkus kah huvi kõige rohkem harman

              Comment


                #8
                Pildi peal pole tõesti neil suurt vahet. Mina oma kõrva järgi soovitaks hoopis Marantzi, minu jaoks meeldivaima kõlaga tehnika siiani olnud. Samas kas see sinu kõrva jaoks ka sobivaim on...

                PS. Mis pagana netileht see üldse on, seal ju tõsised klassikud müügis, Sony TA-E1000 ESD Dolby Pro-Logic eelvõim-protsessor, mis omal ajal kõva sõna oli jm.

                Comment


                  #9
                  Võta parem Lectron JH-30 päris võimas lampvõim (y)
                  TFK Audio
                  #tfkaudio
                  http://www.facebook.com/tfkaudio/
                  http://tfkaudio.blogspot.com/
                  - Audioblogi, projektid jms.

                  On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

                  Comment


                    #10
                    Võta parem Lectron JH-30 päris võimas lampvõim (y)
                    tiba kallis poe va??


                    No ja nende klassikute kohta nii et mulle tundub küll et ennem tehti normaalsemat tehnikat kui nüüd. Ja see maranz on kah normaalne. See paneb veel kehvemasse olukorda et mida valida

                    Comment


                      #11
                      Ja veel selline asi et kas need võimud maranz(2*80) ja harman(2*90) vatid vastavad ikka tõele endal praega kodus sony str-de595 mis peaks olema 5*100 aga vaevalt kõlbab estonia 35 ac kõlaritele

                      Comment


                        #12
                        No ja nende klassikute kohta nii et mulle tundub küll et ennem tehti normaalsemat tehnikat kui nüüd. Ja see maranz on kah normaalne. See paneb veel kehvemasse olukorda et mida valida
                        Kusjuures nii ongi - vanemad asjad on tunduvalt paremad kui uuemad, siis oli veel aeg kui osati asju ka teha.
                        Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                        indrek@sac.ee, +3725174765

                        Comment


                          #13
                          Ja veel selline asi et kas need võimud maranz(2*80) ja harman(2*90) vatid vastavad ikka tõele endal praega kodus sony str-de595 mis peaks olema 5*100 aga vaevalt kõlbab estonia 35 ac kõlaritele
                          Marantz ja Harman on erinevates testides enamasti ikka enam-vähem selle välja andnud, mis reklaamitud. Eriti stereovõimud.
                          Sonyl (eriti DE-seeria) kipuvad RMS-d ikka välja kuulutatust oluliselt väiksemad olema, üldjuhul kuhugi 30-35W kanti @4ohm.

                          Comment


                            #14

                            Marantz ja Harman on erinevates testides enamasti ikka enam-vähem selle välja andnud, mis reklaamitud. Eriti stereovõimud.
                            Sonyl (eriti DE-seeria) kipuvad RMS-d ikka välja kuulutatust oluliselt väiksemad olema, üldjuhul kuhugi 30-35W kanti @4ohm.
                            Muide on mu sonyl 8-16 ohm ja 30-35 ta minu arust küll ei anna aga see selleks.

                            Tegelt mul veel selline küsimus et kas keegi on saksamaalt midagi tellinud ja võib öelda kui kalliks läheb see paki tellimine eestisse

                            Comment


                              #15
                              kas keegi on saksamaalt midagi tellinud ja võib öelda kui kalliks läheb see paki tellimine eestisse
                              Mul läks 25¤, aga see on ka vist max (kindlustusega). Pärast pead veel tollitöötajaga ka kokkuleppele saama... tahab teine 18% mingist summast saada.

                              Comment

                              Working...
                              X