Teade

Collapse
No announcement yet.

Aidake valida võim+kõllid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Aidake valida võim+kõllid

    Niisis tekkis huvi normaalsemaid kõlareid osta ! Aga millist te spetsid siin soovitate raha oleks max 2000.- panna v6imu ja kõllide alla kokku ! eesmärk hea tümakas Et ei ragiseks jne :P Soovitage siis ! lähevad tuppa!
    Radiotehnika y101 + Estonia 35ac 021

    #2
    Näiteks 1000.- eest saada 2 S-90 lõlli...mis minu arvates on selle raha eest päris kobedad...mõnusat heli teevad.
    Ülejäänud 1000.- saad mingi vanema võimu, mis samuti on üsnagi kobe...konkretselt millene võim, seda ma ei oska kohe soovitada...pead ise valima endale

    Comment


      #3
      Nojah mingid v6im ja kõllid seda tean ise ka aga te spetsid soovitage midagi head!
      Radiotehnika y101 + Estonia 35ac 021

      Comment


        #4
        soovitage midagi head!
        2000EEK eest ja head?
        Muud sa selle raha eest tõesti ei saa, kui S90-d ja heal juhul mingi vana lääne päritolu stereovõimu/receiveri.

        Comment


          #5
          mina sain oma s-90B 1000ga
          võim oleks siis kas radiotehnika u-7111 või estonia 010 (minu arvamus)

          Comment


            #6
            No darn ma ei taha mingit 10Kw jullat mis just poest välja karanud lihtsalt mingeid asju mis normaalselt häält teeks ponjal ?
            Radiotehnika y101 + Estonia 35ac 021

            Comment


              #7
              no kuidas sa aru ei saa et S-90 ja estonia 010( radiotehnika u-7111 ) teevadgi häält selle raha eest ja kust sa võtad et me sulle 10Kw asju pakume
              F&F

              Comment


                #8
                Kui kõva tümm siis pigem s90 + Estonia, samas hinnas läänetooted vist nii häid madalaid ei genereeri 8)
                TFK Audio
                #tfkaudio
                http://www.facebook.com/tfkaudio/
                http://tfkaudio.blogspot.com/
                - Audioblogi, projektid jms.

                On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

                Comment


                  #9
                  KUI TAHAD HEAD JA ODAVAT, SIIS PEAD OSTMA KAKS TOODET: ÜHE HEA JA TEISE ODAVA
                  nii et kogu raha või osta ülalpool mainitud jubinad omale ja asi ants
                  KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                  t-linespeakers.org

                  Comment


                    #10
                    Soovitan Sulle v6imu Odissei 010 ja k6larid... mmm... Elektroonika 150-AC v6i S-90 AC-212. Parem oleks Estonia 35AC, Brig 001 v6im. Viimane pakkumine on parema kvaliteediga.

                    Comment


                      #11
                      Nii leidsin endale ühe estonia 010 eel ja lõpp võimu 650.- eest kas tasub ? korralik on
                      Radiotehnika y101 + Estonia 35ac 021

                      Comment


                        #12
                        Nii leidsin endale ühe estonia 010 eel ja lõpp võimu 650.- eest kas tasub ? korralik on
                        Kui on korralik siis tasub kindlasti, sest alla 700 neid ei myyda enam ja mxni tropp kysib isegi katkise eest 500 ;D
                        Muideks, antud juhul odav ei vxrdu halb. Vxite ju otsida endale paaritonnise laaneka ja saate selle raha eest puldi ja disaini kuid heli arge lootke, et parem on, pigem vastupidi sest tanapaeval pannakse vximalikult odavalt kokku, kivide peal. Ise kuulaksin meelsamini estonia lxppvximu, kui naiteks TDA7294.

                        Comment


                          #13
                          2*100W(sobib perfekto 8 oomisetele S90-netele):1150.-
                          Erilahendused.
                          PS või mail.

                          Comment

                          Working...
                          X