Teade

Collapse
No announcement yet.

teleri heli paremaks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Vs: teleri heli paremaks

    Kus wapper elab?
    http://www.audiocenter.ee/
    Neil väljas päris suur valik ressiivereid ja telekaid, saad ehk asja ära katsetada.
    Teine variant, võta oma HDMI juhe kaasa (NB! Soovitavalt 1.3 variant) ja mine suvalisse Onoffi või Euronicsisse, müügimeestel praegu tööd vähe.

    Ülaltoodud Denoni analoog Sony näol maksab Sonycenteris soodukaga 3000.-
    Kasutatud pilli saab veel odavamalt, nagu elu on näidanud.

    Usun, et mingit lisapulti sa ei vaja.

    Comment


      #32
      Vs: teleri heli paremaks

      Mõtled ilmselt STR-DG520? Muidu paistab ok aga ülevaateid lugedes tekitab küsimärke väide "only controls Sony Bravia sets"... Eks peab lihtsalt katsetama.

      Muide, sonycenteris on müüa selline huvitav asi http://www.sony.lv/product/hcs-cinem...d-kit/rht-g500
      Aga jällegi, kes annab pead et see asi toimib mugavalt Panasonicu teleriga? Sonycenteris panasid pole, ja enda telekat ma kohale ju vedama ei hakka... Nokk kinni saba lahti.

      Wapper

      Comment


        #33
        Vs: teleri heli paremaks

        Esmalt postitatud wapper poolt
        Mõtled ilmselt STR-DG520? Muidu paistab ok aga ülevaateid lugedes tekitab küsimärke väide "only controls Sony Bravia sets"... Eks peab lihtsalt katsetama.

        Muide, sonycenteris on müüa selline huvitav asi http://www.sony.lv/product/hcs-cinem...d-kit/rht-g500
        Aga jällegi, kes annab pead et see asi toimib mugavalt Panasonicu teleriga? Sonycenteris panasid pole, ja enda telekat ma kohale ju vedama ei hakka... Nokk kinni saba lahti.

        Wapper
        Are Sony® TVs with the BRAVIA™ Theater Sync feature compatible with non-Sony products?

        The BRAVIA™ Theater Sync feature allows communication between Sony® TVs and other Sony products through the use of an HDMI connection. Only Sony products with HDMI-control capability are supported.

        http://www.kb.sony.com/selfservice/m...00%20132818667

        Comment


          #34
          Vs: teleri heli paremaks

          Mul on sony 40w4000 telekas ühendatud onkya 804 resiiveriga olen proovinud neid sünkroniseerida aga ei midagi ,ikka peab olema sama bränd ehk (marketingi värk)

          Comment


            #35
            Vs: teleri heli paremaks

            Nagu eelpool mainitud, siis vanemad HDMI ühendused ei pruugi tulemust anda.
            Sünkroniseerimine on tõenäolisem, kui nii teler, ressiiver ja juhe omavad HDMI versiooni 1.3

            Comment


              #36
              Vs: teleri heli paremaks

              Teema lõpetuseks: olles kaalunud oma audio ambitsioone ja läbi kamminud hulga neti review-sid, otsustasin odavama variandi kasuks ehk puldiga nö. multimedia kõlarid ja Logitechi universaalpult.
              Kõlariteks valisin Microlab Solo6C, mida on paljudes kohtades kiidetud kui parimaid oma hinnaklassis. Puldiks soetasin Harmony 555.

              Tänaseks on asjad ka koju installitud ja omavahel suhtlema pandud. Logitechi pult on päris asjalik ja õppis asjad kiiresti selgeks, saates sahtlisse puhkusele teleka, DVD ja kõlarite puldid.
              Logitechi ainus miinus on taktiilselt kehvad nupud. Puldil on (vist) nelja erineva "klikitundega" nupud, osad plõksuvad valjult, osad on hääletud aga raskesti vajutatavad. Nupude asukohad on see-eest loogilised ja puldi häälestusvõimalused peaaegu piiramatud.

              Lõppkokkuvõttes olen rahul, teleka heli on nüüd viimasepeal ja boonuseks saan otse DVD mängijast kuulata CD-sid päris korraliku kvaliteediga. Laual on vaid üks pult. Mina olen rahul.

              Comment


                #37
                Vs: teleri heli paremaks

                Üks küsimus kus seda logitechi pulti osta saab,mis selle hind ja kas ta on võimeline ka amino digiboxi juhtima?

                Comment


                  #38
                  Vs: teleri heli paremaks

                  Peaasi, et ise rahul oled

                  Comment


                    #39
                    Vs: teleri heli paremaks

                    Esmalt postitatud av2 poolt
                    Üks küsimus kus seda logitechi pulti osta saab,mis selle hind ja kas ta on võimeline ka amino digiboxi juhtima?
                    Aminot peaks juhtima, osta saab hästivarustatud arvuti/koduelektroonikapoest.

                    http://www.hinnavaatlus.ee/search/?Q...&Type=products

                    Comment


                      #40
                      Vs: teleri heli paremaks

                      Panen puldi kohta endakirjutet ülevaate kah.
                      Minu DIY blogi
                      <- CSS'i lairibad EL70 erihinnaga!

                      Comment


                        #41
                        Vs: teleri heli paremaks

                        Minu Sony 40" LCD TVBRAVIA KDL-40X4500 mängib väga värviliselt helisid, peaksite hoopis ennem kaaluma brändi valikut. AGA raisk maksab ka 30 000.-
                        see eest hea investeering.

                        Comment


                          #42
                          Vs: teleri heli paremaks

                          Ma ei kahtle, et selle Sony helikvaliteet on parem kui paljudel teistel paneeltelekatel. Samas ei luba minu südametunnistus kulutada 30k televiisori peale, ja usun et minusugused "koonerdajad" on meie maal enamuses.
                          BTW kogu minu audiolahendus koos puldiga läks maksma umbes 2k.

                          Comment


                            #43
                            Vs: teleri heli paremaks

                            Endal Sony 52W4500 ja kasutan ka enamjaolt teleri enda kõlareid.

                            Ei tea, kuidas on lood X4500-ga, aga vanematel X seeria teleritel oli sisseehitatud võim ning tagapaneelil 5.1 kõlarite sisendid. Ostad ainult kõlarikomplekti, ühendad ära ja naudid.

                            Comment


                              #44
                              Vs: teleri heli paremaks

                              Kuna telekal kõlariväljundeid polnud, sai rats tehtud. Nagu ütleb Alaver: "Pole paha".
                              Click image for larger version

Name:	klemm.jpg
Views:	1
Size:	38,6 KB
ID:	865099

                              Comment


                                #45
                                Vs: teleri heli paremaks

                                Ise ostsin koju sellise heliprojektori ( hetkel küll ei kasuta seda ebasobiva ruumilahenduse tõttu ): http://www.elfaelektroonika.ee/foorum/threads/46799-M-uus-Yamaha-digitaalne-heliprojektor-YSP-900
                                Panasonicu puhul jääks siiski 2 pulti, sest Pana ise ei tee heliprojektoreid.
                                Olene muidugi kui palju on võimalust kulutada ja kas viitsi parema heli nimel juhtmete kõlaritega mässata.

                                Kui leiad mõne omale sõbiva heliprojektori siis neid soovitaksin küll teleri heli paremaks muutmiseks.
                                Luxman LV-105/ st.hübriid-lampvõim
                                Denon PMA700V/ st.võim
                                Pioneer PD-S705/CD keerutaja
                                Käsitööna valmistada lastud monovõim
                                Peerless/Vifa elemantidega kaheribalised

                                Comment

                                Working...
                                X