Teade

Collapse
No announcement yet.

s-150 ja mis võim

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    s-150 ja mis võim

    nii mul siuke mure ,ma ostsin s-150 kõlarid , nüüd tahaks võimu kah aga ei tea mida osta ???,ja raha pole kah eriti,olen kuulnud et raadiotehmika 010 , 101 on päris head , kas need sobivad?

    #2
    kas sul poleks s150 pilti?
    pole neid näinud.

    ning palju sul raha on?
    sinu tasku paksus peegeldub ka võimus.
    miskit ei tohi valesti kirjutada

    Comment


      #3
      kas sul poleks s150 pilti?
      pole neid näinud.

      ning palju sul raha on?
      sinu tasku paksus peegeldub ka võimus.
      pilti mul neist ei ole, a raha võimu jaoks mingi 1000 ringi

      Comment


        #4
        Brig 001 või estonia 010. Vene võimudest vaata neid mille numbrikombinatsioon algab 0'ga.
        TFK Audio
        #tfkaudio
        http://www.facebook.com/tfkaudio/
        http://tfkaudio.blogspot.com/
        - Audioblogi, projektid jms.

        On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

        Comment


          #5
          Estonia lõpp viib need kõlarid lõpuni välja. Väga head kõllid on Eelvõimendiks võixid midagi paremat vaadata, kui estonia. Brig 001 teeb kah sama töö ära, aga on natukene kallim (kvaliteedi vahe)
          kris@andmevoog.eu

          Comment


            #6
            Minu poolt ka sooovitus estoniale, igati kena asi. Kui töötab, siis on heli kena. Kui mingi jama tolle kaitselülitusega on, siis võib parandamine algajat suht närvi ajada, seal 1/3 plaati seda kaitselülitust.
            Radiotehnika 101 ei soovita, see on natu nõrk nii võimaste kõllide jaoks.

            Comment


              #7
              kui oled tallinna mehi, v6ix mu 100w seid proovida, a mitu oomi nad sul on
              Erilahendused.
              PS või mail.

              Comment


                #8
                S-150 on 8-oomised. Muideks TDA7294 ei ole 100W, kui just sillatud pole!

                Comment


                  #9


                  pilti mul neist ei ole, a raha võimu jaoks mingi 1000 ringi
                  brig 001
                  kogemus olemas ja igati töövõimeline wõim.
                  oma hinda väärt.maksab 700-1000 eesti yhikut.

                  kas kellegil polex s150 pilte?
                  wõi kaswõi vihjata mis valjukad seal sees on?
                  miskit ei tohi valesti kirjutada

                  Comment


                    #10
                    nö. s90 uuem versioon. Heli ei anna võrreldagi.
                    kris@andmevoog.eu

                    Comment


                      #11
                      Ei anna võrreldagi?Mis valjukad seal on sis.Ma kujutan ette, et bassikas on sama, a kesk/kõrge mingid muud.
                      muusika on kuulamiseks

                      Comment


                        #12
                        Ausaltöeldes tundub kõik sama olevat, aga helis on jällegi hoopis teine kõla. Seletada seda millegagi ei oska. Niipalju kui ma neid kõlareid lahti kakkunud olen on arusaadav, et bassivaljukad on teist tüüpi.
                        kris@andmevoog.eu

                        Comment


                          #13
                          äkki siis erinev filter.
                          ehk sagedused jaotatud erinevalt,et iga valjukas saaks viimsegi kvaliteedi endast välja anda.?!
                          miskit ei tohi valesti kirjutada

                          Comment


                            #14
                            Jah, filter erinev, bass on kah erinev ntx esimene suurem asi mis silma hakkab on väljaulatuv poolisydamik. Heli on hoopis teine, puhtam. samas sõber, kes mul neid omab kuulab umbes nii, et võimendist absull kõik kõrged helid maha ja siis laseb päev otsa nii ummmba ummba ummba niiet sektsioonis aknad värisevad ise sõnagi arusaamata ;D
                            kris@andmevoog.eu

                            Comment


                              #15
                              samas sõber, kes mul neid omab kuulab umbes nii, et võimendist absull kõik kõrged helid maha ja siis laseb päev otsa nii ummmba ummba ummba niiet sektsioonis aknad värisevad ise sõnagi arusaamata ;D
                              no see ple midagi nii hull.. mu sõber kuulas musa nii,et nupp täitsa põhjas.. räme moonutus aint oli kuulda.. kaifis vist raginat:P

                              Comment

                              Working...
                              X