Teade

Collapse
No announcement yet.

Küssa helitehnikutele????????

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Küssa helitehnikutele????????

    Tervitus uuelt tegijalt ;D, küssa selline-kas keegi oskab öelda mitme liitrine kast on Radiotehnika S90-l. Hädasti oleks vaja teada.

    #2
    väga täpset ei oska otseselt mina õelda aga see 60 liitri kanti.. :
    F&F

    Comment


      #3
      Umbes 45 ltr. Mitte rohkem. Asi selles et näeb kobakas välja küll, kuid tegelikult ei olegio teabmis suur.
      Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
      indrek@sac.ee, +3725174765

      Comment


        #4
        Umbes 45 ltr. Mitte rohkem. Asi selles et näeb kobakas välja küll, kuid tegelikult ei olegio teabmis suur.


        jah õigus ma ei arvestanud sise kadusid jne..
        F&F

        Comment


          #5
          Aga kas keegi oskab öelda kas selline element nagu audes 75w104-4 sobiks s90-e kasti. Või mis häält ta seal tegema hakkaks. Kas üldse sobib panna seda s90-e kast. Kui ei siis milline element oleks kõige parem.

          Comment


            #6
            ära pane audest sinna kui midagi konkreetsesse kasti tahad panna siis S-90 originaal bassikas
            F&F

            Comment


              #7
              Aga mix mitte audes ??? mis seal halba on siis. Kass muidu neid s90 bassikaid on poes ka müüa. Ja kui on palju need ka maksavad :

              Comment


                #8
                saad aru , igale elemendile äheb oma suurusega kast...teised kastid ei sobi...nuh häält hakkab küll aga kas sellist kui ettenähtud kastis...

                Comment


                  #9
                  Igale kõlarile ikka oma kast. Audese mahutamiseks peaxid hakkama kasti uuesti freesima jne.
                  kris@andmevoog.eu

                  Comment


                    #10
                    Ei noh selge selge, et igale valjukale oma kast, seda tean isegi mina ;D. Ma kuskilt lugesin, et väga hästi pidid sobima ka audese elemendid sinna. Mõtlesin et arvutan välja milline kõige parem on aga see selleks. Aga kas keegi oskab öelda kas neid s90 originaal bassikaid ka kuskilt poest veel saab. Plaan on teha ühed s90 viimasepeal korda ja mõtlesin ka elemendid mis üsna läbi on välja vahetada. Siis oleks mul 4 s90 kõlli ja kus alles müdiseks

                    Comment


                      #11
                      Müüakse uusi poes nii 570 tükk ja 4oomised ning 8 oomised on olemas.
                      kris@andmevoog.eu

                      Comment


                        #12
                        Kas "noores tehnikus" on. Mingit kodukat ka pole sellel poel et ise vaataksin. Igatahes tänx abieest

                        Comment


                          #13
                          Pidavat Tihnikus olema jah. Mine ja vaata, ega muidu teada ei saa. Radiotehnika enda kodulehel on väga vähe infot enda kõlarite kohta.
                          kris@andmevoog.eu

                          Comment


                            #14
                            Kui sa seda müdinat just taga ajad, siis sa audestega suurt ei võidagi.s90 bassikas saab sellega ise kah hakkama.
                            muusika on kuulamiseks

                            Comment


                              #15
                              jaa 4 x s-90 natuke juba müdistavad jah tean seda omas käest aga pikapeale jääb ikkagi väheks(vähemalt mulle) :
                              jah noores tehnikus on need kohe kindlalt müügil käisin seal alles eile...
                              F&F

                              Comment

                              Working...
                              X