Teade

Collapse
No announcement yet.

vajan nöuandeid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    vajan nöuandeid

    selline asi et sõbral on pioneeri makk 4*45 mosefet või midagi sellist ja ta tahaks endale kõlareid osta. Ja nüüd paluks ta häid nõuandeid hind võib olla kuni 1500 kr ja kõlarid läheks kastidesse, tal on universaalkerega ford ja tahaks sinna võimalikult normaalseid kõlareid mis selle raha eest võib lubada ja soovitage kummad on paremad kas komponendid või koksiaal kõlarid

    #2
    minu meelest ikka kompod paremad...aga selle rahaeest midagi väga head ei saa :-/
    F&F

    Comment


      #3
      Kompod..

      Comment


        #4
        Selle raah eest parem korralikud ja kõrge tundlikusega ovaalid. Komponente pole m6tet kastidesse ehitada ja siis kuhugi istmetaha visata.
        kris@andmevoog.eu

        Comment


          #5
          hmm.Autokõlariteka üldse jama.TAhavad suurt kasti.A kui ruumi on miks mitte.Ma Lammutaks näiteks rrr s50 ära ja ehitaks ühe fordi jaoks kohandatud kasti.Heli on kindlasti parem kui ovaalide kriiskavad kesk/kõrksagedused.
          muusika on kuulamiseks

          Comment


            #6
            hmm.Autokõlariteka üldse jama.TAhavad suurt kasti.A kui ruumi on miks mitte.Ma Lammutaks näiteks rrr s50 ära ja ehitaks ühe fordi jaoks kohandatud kasti.Heli on kindlasti parem kui ovaalide kriiskavad kesk/kõrksagedused.
            Olen suht vastu. Kriiskavad keskmised ja kõrged ? Ja s-50 on küll kõvasti parem sellest ;D Bassiosa on tõepoolest natukene tõsisem, aga kõrgete ja keskmiste pealt sa ei võida.
            kris@andmevoog.eu

            Comment


              #7
              no siin aitaks ainult võrdlus, aga ma jääks ikkagi enda arvamuse juurde.S50 on ikka korralikud filtrid ja ei nuriseks eriti.Samas ei pruugigi bassi paremini mängida.Head ovaalid on üldiselt parema tundlikusega ja db võid küll võita.ok maitse asi.
              muusika on kuulamiseks

              Comment


                #8
                no siin aitaks ainult võrdlus, aga ma jääks ikkagi enda arvamuse juurde.S50 on ikka korralikud filtrid ja ei nuriseks eriti.Samas ei pruugigi bassi paremini mängida.Head ovaalid on üldiselt parema tundlikusega ja db võid küll võita.ok maitse asi.
                Kvaliteet peaks ikka uutel ovaalidel parem olema, tee või tina :P
                TFK Audio
                #tfkaudio
                http://www.facebook.com/tfkaudio/
                http://tfkaudio.blogspot.com/
                - Audioblogi, projektid jms.

                On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

                Comment

                Working...
                X