Teade

Collapse
No announcement yet.

Kuidas ühendada subwooferit stereosüsteemiga?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kuidas ühendada subwooferit stereosüsteemiga?

    Tahaks lisada olemasolevale muusikaksekusele eraldi aktiivbassikõlarit, kuna eelmainitud aparaadil jääb madalamatest sagedustest puudu. Keskuse võimul ei ole aga ühtegi muud väljundit peale kahe kõlari oma. Kuna keskus mängib enamus ajast arvuti taga, siis kas oleks mõtekas ühendada subwoofer otse arvuti taha, nö Y-juhtmega, mille ühte pistikusse ühendaksin muusikakseskuse ning teise bassikõlari? Loodan, et saite mu selgitusest aru.
    Ma ei soovitaks teile woofrit ega subwoofrit, nendega on endal ainult kurvad kogemused. Kui vähegi finantsi on, siis soetage endale supakas. Mul mängib supakas juba 3 aastat, seevastu lasin subwoofri nädalaga läbi ja woofer pidas 1 kuu.

    #2
    Vs: Kuidas ühendada subwooferit stereosüsteemiga?

    Sinu variant oleks töötaks vast ikka. Kas woofril hi-level sisendit pole?

    Comment


      #3
      Vs: Kuidas ühendada subwooferit stereosüsteemiga?

      Esmalt postitatud naksitrall poolt
      Tahaks lisada olemasolevale muusikaksekusele eraldi aktiivbassikõlarit, kuna eelmainitud aparaadil jääb madalamatest sagedustest puudu. Keskuse võimul ei ole aga ühtegi muud väljundit peale kahe kõlari oma. Kuna keskus mängib enamus ajast arvuti taga, siis kas oleks mõtekas ühendada subwoofer otse arvuti taha, nö Y-juhtmega, mille ühte pistikusse ühendaksin muusikakseskuse ning teise bassikõlari? Loodan, et saite mu selgitusest aru.
      vist oleneb, kas regullid vol-i keskuselt või arvutist,

      EDIT: Chime, kiire oled !
      Kurvast pepust õnnelikku puuksu ei tule.

      Comment


        #4
        Vs: Kuidas ühendada subwooferit stereosüsteemiga?

        Hetkel mingit wooferit veel polegi, uurin, kas tasub üldse soetada. Aga osadel aktiivwooferitel saab ikka sisseehitatud võimust ka helitugevust reguleerida. Eks ta kokkuvõtteks veidike ebamugav ole, kahest kohast vaja ju reguleerida.
        Ma ei soovitaks teile woofrit ega subwoofrit, nendega on endal ainult kurvad kogemused. Kui vähegi finantsi on, siis soetage endale supakas. Mul mängib supakas juba 3 aastat, seevastu lasin subwoofri nädalaga läbi ja woofer pidas 1 kuu.

        Comment


          #5
          Vs: Kuidas ühendada subwooferit stereosüsteemiga?

          Osta hi-level sisendiga supakas, saad signaali võtta otse keskuse kõlariväljunditest.

          Comment


            #6
            Vs: Kuidas ühendada subwooferit stereosüsteemiga?

            Äkki keskuse enda kõlarid on sellised juustud? Mine tea, äkki piisab kõlarite vahetamisest?

            Comment

            Working...
            X