Teade

Collapse
No announcement yet.

s90/s50 ja muusikakeskus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    s90/s50 ja muusikakeskus

    ühel päeval arutasime sõbraga mis helisüsteem oleks mõtet ühikatuppa sebida, ühtäkki tekkis mul idee kombineerida muusikakeskus ja radiotehnika s50 kõlar, kuna aga sõbrale meeldivad s-90 ned siis ei osanud keegi väga midagi arvata. idee oleks just selles et saaks ka aux sisendi ära kasutada sellega kaoks probleem arvuti taha ühendamisel. on vaid üks suur takistus raha kas oleks hea idee panna mingile odavale keskusele s-50/90 järgi? kumb mõtekam, kumb odavam?
    Vähegi mõtlev inimene ei üldista kõiki.

    #2
    Vs: s90/s50 ja muusikakeskus

    keskus olemas ? kui ei siis s-90 ja stereovõim. muidu keskusele (oleneb rmsist) oleks s-50 parem (viimane on ka odavam) kuid s90 on 10" bassikaga (kõvem lax) ja s50 on 8"bassikaga. s50 pidid olema v2ga viletsad kõrged/keskmised. ega s90 ka nii hea pole aga jh. pauk on pauk eriti kui võimuna kasutatakse keskust. sorri kui miskit liiga maha tegin vms.
    Kurvast pepust õnnelikku puuksu ei tule.

    Comment


      #3
      Vs: s90/s50 ja muusikakeskus

      Esmalt postitatud MasterMan poolt
      keskus olemas ? kui ei siis s-90 ja stereovõim. muidu keskusele (oleneb rmsist) oleks s-50 parem (viimane on ka odavam) kuid s90 on 10" bassikaga (kõvem lax) ja s50 on 8"bassikaga. s50 pidid olema v2ga viletsad kõrged/keskmised. ega s90 ka nii hea pole aga jh. pauk on pauk eriti kui võimuna kasutatakse keskust. sorri kui miskit liiga maha tegin vms.
      Keskmiste element o s90 ja s50 samatüüpi.Muusika keskuse asemel oleks kidlasti mõtekam mingi vene võimedi soetada.Odavama otsa musa keskused lihtsalt ei toida ära neid.Helikvaliteedist rääkimata.arvutist saad niiguinii cd ja raadiot leierdada.

      Comment


        #4
        Vs: s90/s50 ja muusikakeskus

        neid S50-nesid annab ikka otsida...
        Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

        Comment


          #5
          Vs: s90/s50 ja muusikakeskus

          Korduvalt räägitud teema. Aga ma ikka aru ei saa mismoodi on määrav RMS ?
          Vahet pole kummad paned. S90 = Rohkem "tümmi" ja võtavad rohkem ruumi natuke, ülejäänud osas on suva.

          Comment


            #6
            Vs: s90/s50 ja muusikakeskus

            Esmalt postitatud MK poolt
            Korduvalt räägitud teema. Aga ma ikka aru ei saa mismoodi on määrav RMS ?
            Vahet pole kummad paned. S90 = Rohkem "tümmi" ja võtavad rohkem ruumi natuke, ülejäänud osas on suva.
            s50 tundlikus suurem ple w kui s90 ?
            Kurvast pepust õnnelikku puuksu ei tule.

            Comment


              #7
              Vs: s90/s50 ja muusikakeskus

              Esmalt postitatud MasterMan poolt
              s50 tundlikus suurem ple w kui s90 ?
              No jaga infot siis, tavaliselt suuremal elemendil suurem tundlikkus. Ise jahusid mingist RMS'ist.
              Ei tohiks olla s90 peaks ikka tunduvalt suurem tundlikkus olema.
              viimati muutis kasutaja MK; 06 m 2009, 22:15. Põhjus: Vaatasin netis ringi ja täiendasin.

              Comment


                #8
                Vs: s90/s50 ja muusikakeskus

                Esmalt postitatud MK poolt
                No jaga infot siis, tavaliselt suuremal elemendil suurem tundlikkus. Ise jahusid mingist RMS'ist.
                Ei tohiks olla s90 peaks ikka tunduvalt suurem tundlikkus olema.
                ok, sorri minupoolt. RMS jahusin kuna vähem tundlikkust tahab rohkem võimsust et liigutama hakata ju. ja ajasin vist miskit sassi, igatahes on mu mõte hetkel et s90 parem, kuna on valjem. kuid teemaalgatajal oleks ikkagi mõistlik stereovõimu võtmine.
                Kurvast pepust õnnelikku puuksu ei tule.

                Comment


                  #9
                  Vs: s90/s50 ja muusikakeskus

                  Kui need S50 leiab, siis võib ka selle maki taha pista, ühikasse kuulamiseks kärab kll, S90 toitmiuseks ikka korralik stereo vajalik, ma soovitaks need s50 s90nete peale tõsta ja sama võimuga toita, saab parema heli
                  Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

                  Comment


                    #10
                    Vs: s90/s50 ja muusikakeskus

                    Niipalju kui ise katsetanud olen ei kõlba keskmise keskuse heli isegi s90 sugusetele boomboxidele.

                    Comment


                      #11
                      Vs: s90/s50 ja muusikakeskus

                      Mäletan veel neid aegu kus päris poisikesest peast mul s150 olid ja kui ma õieti veel mäletan siis vahepeal olid nad estonia võimu taga
                      Mõnus nostalgia tekib kohe

                      Comment

                      Working...
                      X