Teade

Collapse
No announcement yet.

Minidisc player !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Minidisc player !

    Tere.
    Olen päris pikalt üritanud leida kasutatud minidisc player/recorderit, kui siiani ei ole sobivat leidnud.Nimelt oleks mul vaja masinat, kus oleks kindlalt olemas microphone jaoks mõeldud auk.

    Kui kellelegi juhtub selline asi kuskil sahtlip6hjas vedelema, palun andke teada

    #2
    Minidisc player !

    Lisaksin veel juurde põhjuse miks MD playerit otsin.

    Nimelt olen pikemat aega tahtnud hakata lindistama erinevaid hääli (inimesed,loodus jne) Selleks tellisin endale internetist binauraalse heli lindistamiseks spetsiaalsed mikrofornid, mis näevad välja nagu tavalised nööp-kõrvaklapid.Ainuke vahe on tavalise mikrofoniga see, et heli salvestub samamoodi nagu inimene seda kuuleb, ehk siis ruumilisena.

    Samuti sain teada et vanakooli MD playeritel on helikvaliteet päris hea, ning spetsiaalsed salvestajad maksavad minu jaoks liiga palju.

    Comment


      #3
      Vs: Minidisc player !

      Ainsad MD pleierid/recorderid mida mina tean on statsionaarsed, kuidas sa seda 230V toitega kasti metsas kaasas kandma hakkad?

      Comment


        #4
        Vs: Minidisc player !

        Esmalt postitatud moi poolt
        Ainsad MD pleierid/recorderid mida mina tean on statsionaarsed, kuidas sa seda 230V toitega kasti metsas kaasas kandma hakkad?
        Ega ikka ei ole küll - me käisime 90-ndate lõpus inimesi intervjueerimas juba kaasaskantavate MD-salvestajatega. Tõestuseks võid Google pildiotsingusse "md-player" sisse lüüa.
        Minu DIY blogi
        <- CSS'i lairibad EL70 erihinnaga!

        Comment


          #5
          Vs: Minidisc player !

          Eelkõige pidasin silmas ikkagi jah kaasaskantavat md-playerit, mida võib pmst. pidada ka flash mäluga mp3 playerite eelkäijaks.

          Igatahes, mul on endal olemas Sony aparaat, aga tollel puudub microphone output/input. On küll optical cable tarvis auk, aga minu mikrofonid on liiga lahjad selle jaoks ning neile on vaja eraldi eelvõimendit (maksab ca. 1000.-).Sellepärast otsustasin otsida playerit millel vastav auk olemas mikri tarvis.

          Comment


            #6
            Vs: Minidisc player !

            Tartus Tiigi Elektroonikas ma nägin neid millalgi. Võid minna ja uurida. Isegi MD toorikuid oli müügil.

            Comment


              #7
              Vs: Minidisc player !

              Unustasin lisada et olen päälinna miis. Siin müüakse toorikuid ja poekaupa küll ja veel.Aga just kokkuhoid innustas mind siia foorumisse tulema uurima...

              Comment


                #8
                Vs: Minidisc player !

                Millises poes on toorikuid saadaval.

                Comment


                  #9
                  Vs: Minidisc player !

                  Mingi aeg tagasi oli näiteks Järve Selveri teise korruse kodutarvete osakonna letis klaasi all.Olen märganud ka mujalgi poodides, mis otseselt ei ole "tehnika" poed.

                  Eeldan et sul on masin olemas ja vajad toorikut ? Või nokkisid niisama vaest MD-ta meest

                  Comment


                    #10
                    Vs: Minidisc player !

                    Masin ikka olemas.Aga palju maksid.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Minidisc player !

                      Detailed Product Information on Swissonic MDR-4 at www.thomann.de


                      veits mõtekam äkki

                      Comment


                        #12
                        Vs: Minidisc player !

                        Krabistasin ja kolistasin sahtlipõhjas ning välja tulid sellised asjad:

                        Sony MZ-N510 - sellel on nurkadelt värv kulunud ja mikrisisendit pole.
                        Sony MZ-R900 - see näeb väga kobe välja aga kasutab erilist lapikut akut, mille tervise kohta praegu andmed puuduvad.
                        Sharp MD-MT88 - ja see näeb kõige kobedam välja.

                        Kahjuks on ainult aparaadid olemas ja ei ühtegi juhtmejupikest rohkem - ei laadijat, klappe jms. Kas need ka häält teevad, ei oska praegu öelda. Peab kõvasti ajusid liigutama, et välja möelda, kellel võiks proovimiseks veel mõni MD säilinud olla. Noored ja vihased DJ-d, kes minidiskimängijatega nii aastakest 13-15 tagasi vehkisid, on ammu nelja tuule poole kadunud. Siis olid need tõesti häbematult pisikeseks pressitud statsionaarse CD-mängija mõõtu või siis 19" mõõdus.
                        Kui huvi on, võin need üle vaadata, et kas on lootust. Väga põhjalikult ei viitsi remontima hakata, sest siis pean peale maksma.
                        Harjutamine teeb harjutajaks.

                        Comment


                          #13
                          Vs: Minidisc player !

                          Mul vedeleb sahtlipõhjas pult pleierile Sony RM-MZR50. Kes tahab, saab niisama omale. Pleierit ennast paraku selle küljes pole

                          Comment


                            #14
                            Vs: Minidisc player !

                            Toorikute hinda küll ei mäleta.Aga miskipärast ma ei usu, et need liiga kallid on.Mul on 2 tükki olemas ja esialgu piisab küll.


                            Padasonic :

                            Mul on endal ka MZ-N510 olemas, täiesti töökorras.Lisaks on klapid ja muud juhtmed ka.
                            Sony MZ-R900 ja SHARP MD-MT88 pakuvad üsnagi suurt huvi, niiet kui viitsimist on siis proovi järgi kas teevad häält ka
                            Küll ma juhtmete probleemi saan ise lahendatud, kui masin/ad käes.

                            Comment


                              #15
                              Vs: Minidisc player !

                              Eks ma siis järgmisel nädalal hakkan neid tulikuuma kolviga ähvardades testima.

                              Minidiskid tunduvad kõvasti odavamaks läinud olevat. Netis hakkasid silma pakkumised 40-45 EEK/tk, kui osta kümnene karp. Paar aastat tagasi tuli mul äkki hirmus minidiski himu peale. Marssisin tähtsa näoga lähimasse arvutipoodi. Müügimees punnitas minu soovi peale silmi, raputas pead, siis ohkas, klõbistas natuke arvutiga, vaatas lakke, ja sealt hinna leidnud, arvas, et 190 EEK/tk oleks täitsa hea hind. Mina nii ei arvanud ja kaup jäi katki.
                              Harjutamine teeb harjutajaks.

                              Comment

                              Working...
                              X