Teade

Collapse
No announcement yet.

kõrvaklappide sagedusala?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: kõrvaklappide sagedusala?

    Esmalt postitatud kristjan83 poolt
    ok aitab sellest kõrvajutust... tahtsin lihtsalt teada kas suurema sagedusalaga klapid on paremad või jah?
    suht tobe küsimus ju kui sa teisti ära teed siis saad ju teada. et 30-18 000 on nagunii piisav ja enamus kõrvaklappidel on see ala kaetud.
    Seega kas on 15-25 000 või 10-27 000 ei muuda midagi.
    Ja kas nad teevad bassi wä? selle kohta ei mõista mitte midagi öelda sest see oleneb ju puhtalt klapist ja ei oma seost selles suhtes sagedusalaga kuna ei tea milline on sagedusgraafik.

    Comment


      #17
      Vs: kõrvaklappide sagedusala?

      Esmalt postitatud kristjan83 poolt
      kas 10-27000 hz kinnised klapid on normaalsed kuulata. teevad bassi ka we?
      Selline 10-27000Hz spetsifikatsioon on täiesti kasutu - samuti nagu kõlarite puhul.
      Vaata näiteks
      http://graphs.headphone.com/graphCom...&graphID[]=393
      Kindlasti on kõigi nende spetsifikatsioon ühtemoodi vähemalt 20Hz...20kHz

      Comment


        #18
        Vs: kõrvaklappide sagedusala?

        ma ei tea kas mul on midagi viga või mul on mingid x kõrvad või klapid (Pioneer se dj 5000) aga mu graafik tuli imelike sakkidega , võipolla oleks pidanud selja taga raadio kinni panema

        http://www.hot.ee/xxx107//k%c3%b5rvad.bmp


        ma mõtlesin et äki on kuulmisega viltu kuna olen päevast päeva müra sees (mehaanik)

        Comment


          #19
          Vs: kõrvaklappide sagedusala?

          Klapi ja klapi vahel on suur vahe teinekord need numbrid on puhas jama mis klapi kohta kirjutatakse, seetõttu odavat klappi ei soovita (alla1500.-) kindlasti pead klappe kuulama kuskil kui võimalus on et kuidas nad kõlavad. Oleneb kui palju sa klappe kasutad , aga minu jaoks on ka tähtis kuidas klapid peas istvad , kui hästi summutavad välis müra ja "ear pad" saksakeeles "Ohr polster" ma ei tea kuidas see eestik. on aga see peaks olema meeldivast materjalist ( mõnele meeldib jäigem mõnele pehmem.


          Loodan et olin abiks

          Comment


            #20
            Vs: kõrvaklappide sagedusala?

            Esmalt postitatud kristjan83 poolt
            klapid on paremad või jah?
            Ei jah
            viimati muutis kasutaja A.R.; 25 m 2009, 21:13.

            Comment


              #21
              Vs: kõrvaklappide sagedusala?

              Kuna see üle 16khz ei lähe, siis kuulmistestiks väga ei kõlba. 16khz kuuleb vabalt (kunagi ammu testisin siis oli ka 19khz kuuldav).
              Aga väga hea tehnikatest: http://rio.ee/~kirsa/pc/helitest/

              Tehnika: X-FI xtrememusic (kvaliteetses stereomode's), HK 3270 võim ja ülejäänud tehnika on failinimedes kirjas.

              Põhimõtteliselt võib öelda, võrreldes kõlaritega on kõrvaklappidel raskusi kõrgemate sagedustega, 16khz tuli kõllidest selgelt, klappidest (ka kallimatest, ikka natuke hädisemalt). Või on see mingi kuulmise eripära?

              Comment


                #22
                Vs: kõrvaklappide sagedusala?

                klapid, mis on originaalkonfis 3.5mm otsikuga teevad tavatingimustes aka pleieri taga palju kõvemat bassi kui nt 6.3mm pistikuga variant...

                isenditeks olid siis SPH2000 ja sennheiser HD555...

                Philips SPH2000 andmed: 15-20000Hz@100dB@ 2x16Ohm
                HD555 andmed: 15-28000Hz@112dB@2x50 Ohm

                Mulle tundusid need HD555 võrreldes SPH2000 külmad(bassi puudumisel) kuid kõrged ja keskmised olid mõnusad. SPH2000 on soojem, kuna vajab vähem energiat bassi käitamisesk...


                Seega, mis klapid sul ÜLDSE plaanis osta on ja sellest läheme edasi...

                Pagan, selle oleks võind juba teise postituse juurde panna, või veel parem teemaalgataja mõtteis mõlkuda...
                Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

                Comment


                  #23
                  Vs: kõrvaklappide sagedusala?

                  millest siin jutt käib, kas tõesti pistikuläbimõõdu mõjust bassile või?
                  mõtleks ka pisut enne kirjapanekut (-;

                  Esmalt postitatud tartu pets poolt
                  klapid, mis on originaalkonfis 3.5mm otsikuga teevad tavatingimustes aka pleieri taga palju kõvemat bassi kui nt 6.3mm pistikuga variant...

                  Comment


                    #24
                    Vs: kõrvaklappide sagedusala?

                    ok ok, pean siis suu kinni jälle...
                    Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

                    Comment

                    Working...
                    X