Teade

Collapse
No announcement yet.

kodukino süsteem ressiiveriga või ilma?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    kodukino süsteem ressiiveriga või ilma?

    Uurin ja puurin juba mitmendat päeva igasuguseid kodukinosüsteeme ja ei saa mitte aru, mitut kasti siis tuppa vaja on. Mõtlesin, et oleks mõttekas osta selline BluRay mängija, mis mängiks ka muid DVD ja CD formaate. Aga kas tingimata peab olema ka ressiiver? Ma saan aru, et BDP saab ühendada nii otse teleka taha kui ka läbi ressiiveri. Kui ta nüüd otse ühendada, kuhu siis kõlarid ühendada? Või ongi ressiiverit vaja just selleks, kui tahad eraldi kõlarid juurde lisada, et mitte televiisori heli kuulata?

    #2
    Vs: kodukino süsteem ressiiveriga või ilma?

    ressiiver = sada sisendit + sada võimendatud väljundit. Tavaliselt on ka raadiofunktsioon ja pult.
    Mingid plaadimängijad reeglina ei võimenda heli ja ressiivrit ongi vaja selleks puhuks kui vaja kõlareid juurde lisada ja valjemalt kuulata. Kuna ressiivritel on peale põhikõlarite (stereo) võimalik ka ühendada keskkõlar ja nn. surround kõlarid, siis ongi sul, vähemalt kirjade järgi, kodukinosüsteem
    Kui oleks minu valida, siis kindlalt ressiiver kah peale teleka ja plaadimängija. Lisaks massiivsed kõlarid

    Comment


      #3
      Vs: kodukino süsteem ressiiveriga või ilma?

      Huvitav kas pole juba väljas bluray mängijat integreeritud võimendi ja kõlaritega...mina küll näinud veel pole.
      Aga mina samuti eelistan eraldi komponente. Kvaliteetsem. Soovitatav oleks kas või mõni paar aastat kasutatud yamaha v sony ressiiver ja sinna taha võid panna mis kõlareid sa iganes soovid.
      Sa saad kõik asjad läbi ressiiveri ühendada. Ühesõnaga et sul käib bluray mängija kogu audio ja video signaaliga läbi ressiiveri telekasse ning telekast saad ka hd toega kanaleid ressiiveri abiga kodukinos vaadata kui sul on hd telekas ja digilevi olemas.Või ühendad bluray mängja video kaabli otse telekaga ja audio kaablid või optilise juhtme ressiiveriga. Uuri kõigepealt mis pistikud seal mängijal taga on ja telekal ja siis saad hakata juba ressiiverit otsima.
      viimati muutis kasutaja Scott; 12 m 2010, 02:05.

      Comment


        #4
        Vs: kodukino süsteem ressiiveriga või ilma?

        No kui leiad sobiva mängija ja sobivad aktiivõlarid siis ideeliselt poleks vaja, peavad väljundid ja sisendid sobima.
        Huvitav kas ple juba väljas bluray mägjat integreeritud võimendi ja kõlaritega...mina kl näinud veel ple.
        Sellised asjad siiski on juba olemas, küll aga hinnad pole veel väga mõistlikud minuarvates vähemalt.

        Comment


          #5
          Vs: kodukino süsteem ressiiveriga või ilma?

          Omadest kogemustest võin öelda,et peale ressi ostmist on elu kohe lihtsam.Samuti jäi musakeskus prakitiliselt tööta.Sai kõik võimalikud heliaparaadid ressi järgi ühendada ja nüüd pole muud kui klõpsi pulti.Telku enda häält ei taha enam kuuldagi ja ka raadiot kuulan mõnuga.Ka arvuti heli sai parema kõla ja filmide vaatamisest ei tasu rääkidagi,see on nagu öö ja päev.Ja kindlasti korralikud suured kõlarid peavad olema ja kui korralikku bassi tahad siis supakas juurde.

          Comment


            #6
            Vs: kodukino süsteem ressiiveriga või ilma?

            Igatahes osta ressiiver ning kõlarid, vastasel korral pead BR heli kuulama läbi teleka mis on täiesti mõttettu, siis võid jätta rahumeeles BR-mängija ostmata, siis piisab 500kr dvd-mängijast. Ainult pildist jääb kinoelamuse jaoks kõvasti väheks. Tänapäeval on mõttekas osta 7.1 toega ressiiver, sest ka BR toetab juba rohkemat kui 5.1 kanalit helis.
            Ise kasutan juba üle 10-ne a. erinevaid ressiivereid ja kui mõnikord teleka heli juhtun kuulma, siis põhimõtteliselt tahaks karjuda ja kõrvad sulgeda
            Kui sa ei tea millist telerit või kodukino osta ja kust otsast alustada, siis loe "Teleri ja kodukino ostja ABC-d"
            Videoid kodukino teemadel ja asjade ülevaateid näeb minu Youtube kanalil

            Comment


              #7
              Vs: kodukino süsteem ressiiveriga või ilma?

              Tõesti, milleks ress, korralikud kuularid ja korras, pilt ju nii kui nii maksimaalne.
              www.automobilia.ee

              Comment


                #8
                Vs: kodukino süsteem ressiiveriga või ilma?

                Sai endalegi mõni aeg tagasi Blue Ray mängija soetatud. kohe tekkis tahtmine ka uue ressiiveri järgi, mis ka hangitud sai. Blue Ray teleka häälega on tegelelikult raha raiskamine. Kuidagi imelik tundub, kui pilt terav ja selge, aga heliks on pinin. Ise soetasin uue ressiiveri just selle pärast, et vana ei toetanud HD audiot. Alguses ei saanud aru, et oleks mingigi vahe Dolby Digitali ja Dolby True HD või DTS ja DTS HD vahel. Tundus suht mõttetu ressiiveri vahetus olevat. Aga praegu tundub juba vahe tekkivat. Praegu tundub, et HD heli kuidagi loomulikum, tavaline Dolby Digital tundub nüüd kuidagi punnitatum ja tehislik. Kindlasti lisaks helile toonust ka 7.1 süsteem, minu 5.1 asemel. Samas pole veel märganud BR plaate, milledel 7.1 heli, praegu veel ikka 5.1.
                Ühesõnaga, minu jutu põhimõte on see, et kindlasti peab muretsema ressiiveri, kui sul on Blue Ray mängija. Ja sama kehtib tegelikult ka DVD kohta.

                Comment


                  #9
                  Vs: kodukino süsteem ressiiveriga või ilma?

                  Esmalt postitatud juuliusaugust poolt Vaata postitust
                  Samas pole veel märganud BR plaate, milledel 7.1 heli, praegu veel ikka 5.1.
                  Kiire otsing andis kohe 200+ vastet, esimesed silma hakanud paar näidet 7.1 DTS-HD Master audioga:
                  Transporter 3 Blu-ray Release Date March 10, 2009 (Fully Loaded Edition). Blu-ray reviews, news, specs, ratings, screenshots. Cheap Blu-ray movies and deals.

                  The Running Man Blu-ray Release Date February 9, 2010. Blu-ray reviews, news, specs, ratings, screenshots. Cheap Blu-ray movies and deals.

                  Ice Age: Dawn of the Dinosaurs Blu-ray Release Date October 27, 2009. Blu-ray reviews, news, specs, ratings, screenshots. Cheap Blu-ray movies and deals.

                  jne...

                  Comment


                    #10
                    Vs: kodukino süsteem ressiiveriga või ilma?

                    Ok, pole viimasel ajal väga kursis BR plaatidega. Ise olen tavaliselt poodidest otsinud filme. Poodides pole veel märganud 7.1 heliga filme. Vähemalt Tartu poodidesse pole need veel jõudnud.

                    Comment

                    Working...
                    X