Teade

Collapse
No announcement yet.

Soundshopi pood tartus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Soundshopi pood tartus

    Tere!
    Sooviks teada mida te sellest poest ka teate? http://www.soundshop.ee/ on keegi sealt midagi ostnud?kas usaldusväärne?käisin täna vaatamas seda kohta tartus käo 1b..tundus lihtsalt üks elumaja olevat.Plaan siiski osta midagi kallimat sealt aga kirjas on kodulehel et 50% vaja ettemaksu teha enne kui tellima hakkavad,praegu MASU aeg ka et ei riskiks nii kui ei ole kaupa näinud.

    #2
    Vs: Soundshopi pood tartus

    Sa võinuks siiski seal "elumajas" käia. Jutu järgi saab aru, et nemad tahavad 50% ettemaksu, ennem kui NEMAD tellima hakkavad, seega siit saab ka järeldada, et neil pole seda kaupa hetkel laos
    Raske õppustel, kerge lahingus...

    Comment


      #3
      Vs: Soundshopi pood tartus

      Ise küll mingi ettemaksuga jändama ei hakkaks, kahtlane värk minuarust mingite väikeste firmade puhul.

      Peaks küllaltki hea näide olema sellest mis halvimal juhul juhtuda võib.

      Comment


        #4
        Vs: Soundshopi pood tartus

        Tere.
        Mingi poolteist aastata tagasi sai sealt tellitud kõlarite komplekt.Tuli küll jah viiskümmend protsenti enne ära maksta kui kõlarid teele saadeti.Samas ülejärgmisel päeval toodi kõlarid ilusti ukse taha.Sai kaup üle vaadatud ja ära proovitud ning mingi päev või kaks hiljem ülejääk ära makstud.Oli ka mingi makse tähtaeg,kas kümme päeva või nii.Jäin igatahes tookordse teenusega väga rahule.

        Comment


          #5
          Vs: Soundshopi pood tartus

          ei näe samuti põhjust antud poes kahelda. ise tellinud küll pole aga nii mõndeki on seda teinud ja pole nurinat kuulnud.

          Comment


            #6
            Vs: Soundshopi pood tartus

            Olen ka mingi aasta või poolteist tagasi sealt mitu korda tellinud ja samuti kaup paari päevaga kohal.

            Comment


              #7
              Vs: Soundshopi pood tartus

              Olen paar korda Soundshopist tellinud, kusjuures Tartu inimestelt kauba ukseni toimetamise eest tasu ei võeta ning kauba olen kätte saanud 24h jooksul. Korrektne kaupleja siiamaani olnud.

              Comment


                #8
                Vs: Soundshopi pood tartus

                Esmalt postitatud mtts poolt
                Ise küll mingi ettemaksuga jändama ei hakkaks, kahtlane värk minuarust mingite väikeste firmade puhul.
                http://www.reporter.ee/2009/11/17/uk...as-lopuks-ust/
                Peaks küllaltki hea näide olema sellest mis halvimal juhul juhtuda võib.
                Ütle üks pood, kust sulle antakse kaup eraiskule enne osa- või täissumma tasumist?

                Olen ka ise Soundshopist telllinud ja kaup ülejärgmine päev käes. Lisaks Soundshop on vist ainuke pood, kus teine pool tuli tasuda peale kauba kättesaamist, kui olin kauba ära kontrollinud ja katsetanud. Teistest kohtadest, kust ostnud olen, on soovitud kas täisummat ette või siis 50% ettemaks ja kui kaup kohal, saadetakse teatis - et kaup on nüüd meil kohal, makske teine pool ära ja paneme kauba teele.

                Comment


                  #9
                  Vs: Soundshopi pood tartus

                  see ju täiesti normaalne. ma tellisin noortehnikust elemendi, pidin kõik raha ette maksma, öeldi et tallinnas on olemas ja helistavad kui kohale jõuab. 1,5 nädalat olen oodanud juba. minumeelest ei ole see logistiliselt eriti raske ülesanne...

                  Comment


                    #10
                    Vs: Soundshopi pood tartus

                    Tegemist on ülikorrektse poega, ise olen tellinud 2 kallist pluginat, kaup on 2 päevaga kohal, kusjuures ükskord tõi kaader isegi laupäeval tellimuse kohale, samuti tellis üks tuttav sealt üht-teist (tsirka 8 tuhhi eest), samamoodi toodi kaup kiiresti ära.

                    Comment

                    Working...
                    X