Teade

Collapse
No announcement yet.

AUDIODESIGN kodu & autoaudio kauplus Tartu Lõunakeskuses

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: AUDIODESIGN kodu & autoaudio kauplus Tartu Lõunakeskuses

    Ma täna korra käisin piilumas kahjuks aega polnud pikemalt tegutseda. Ja keegi oli seal ennem mind kes uudistas neid.
    No nõksa sain kuulata, muusika polnud tuttav seega aevamus veel puudub.
    aga pointini, bassi vähesust ka mina ei täheldanud.

    Comment


      #17
      Vs: AUDIODESIGN kodu & autoaudio kauplus Tartu Lõunakeskuses

      Kõlarid on sisse mänginud ja bassi puudumist pole kindlasti.Pigem on sinu muusika siiani liiga bassirohke olnud.
      Kes tahab rahus kuulata oma plaatidega
      reserveerige aeg tel 5065431
      viimati muutis kasutaja spl; 21 m 2009, 21:37.

      Comment


        #18
        Vs: AUDIODESIGN kodu & autoaudio kauplus Tartu Lõunakeskuses

        käidud ja kuulatud! Alguses kui plaat sai peale pandud tundsin,et miskit on valesti!! kuid siis selgus,et kaablid olid lahti! ja saigi nautima hakata
        olid oma plaadid kaasas Sara k water falls ja Cris Jones !!
        no kuulad ja kuulad kahjuks saab vahepeal plaat otsa
        väga hea sound! oleks hea kui oleks veel ruumi seinad ka kaetud mõne tekstiiliga vms !et suum oleks veelgi kajavabam!
        KUID TUBLI KOMPLEKT ON!!
        viimati muutis kasutaja hardi; 25 m 2009, 13:09.
        Kes oskab, see teeb,kes ei oska, see õpetab!!!

        Comment


          #19
          Vs: AUDIODESIGN kodu & autoaudio kauplus Tartu Lõunakeskuses

          Käisin kah eile sealt läbi, oma plaatidega. Esimene mulje oli vägev. Väga tasakaalus, väga palju õhku, väga täpne, väga suur lava. Ajasin sealt masinast poole tunni jooksul mitmeid väga tuttavaid laule läbi ja tasapisi hakkas tekkima kahtluseuss. Kõik see, mis oli hea, see jäi. Aga see jäi nigu intellektuaalseks rõõmuks, et vaat kus kõik on hästi. Emotsiooni nagu ei olnud. Selle asmel tekkis kujutlus nagu pilt oleks "arvutiga tehtud", simuleeritud, mitte päris. Võimalik, et ma olin ise ikkagi pinges seal kuulates. Võimalik, et mu senine kuulamistaust segab. Aga midagi jäi nagu kripeldama. Tahaks sama võimu ja kõlareid vinüüliga kuulda.
          PS ma läksin sinna täielikus teadmatuses, mis süsteem see on ja mida teised arvanud on. Ei teadnud, kas see maksab 50k või 500k.

          Peab veel mõtlema..
          Toidan trolle!

          Comment


            #20
            Vs: AUDIODESIGN kodu & autoaudio kauplus Tartu Lõunakeskuses

            Sai ka kuulamas käidud, erilist muljet ei avaldanud. Helipilt lame ja emotsioonitu. Imestama pani ka see, et racki polnud kasutatud, aparaadid olid põrandale üksteise otsa tõstetud.
            "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

            Comment

            Working...
            X