Teade

Collapse
No announcement yet.

RMS ja PMPO?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    RMS ja PMPO?

    Kas RMS maakeeli öeldes oleks pikaajaline võimsustaluvus ja PMPO lühiajaline võimsustaluvus!
    Kui midagi osta, siis vaadata ikka ju RMS-i? :-/

    #2
    Rms nagu nominaalne võimsus või nii.

    Aga vot see PMPO :. See on üks suur reklaamitrikk. Need mingid spetsiaal valemid mille järgi see arvutatakse.
    RMS-ist on ta tegelikuses igatahes kõvasti nõrgem. Kavalad on need valemite tegijad kah. Kui kaebad, näitavad sulle valemit, mis sunnik toimib. Nii et....
    Minu kodukas

    Comment


      #3
      Põhiline asi on, et saaks tünga tehes klientidelt raha välja petta!

      Comment


        #4
        Põhiline asi on, et saaks tünga tehes klientidelt raha välja petta!
        Täpselt!

        Minu konkreetne kogemus: ostsin arvuti. Kaasas kõlarid 600W PMPO. Mõtlesin alguses, et nüüd on mingi woofer kaasas. Tutkit. Tavalised väikesed lauakrapid. Natuke nuppu keerad, täidab tuba rõve plasti plärin. (praegu juba hoopis midagi muud arvuti järel )
        Minu kodukas

        Comment


          #5
          Juhtub! Selle pärast ma ei ostnudki kohe kõlareid kaasa, kuna annavad mingi sitanikerdise kaasa! :
          Peaks tarbijakaitse ametisse minema ja ütlema, et firmad kasutaksid stuffi müümisel AINULT RMS-i! ;D

          Comment


            #6
            Peaks tarbijakaitse ametisse minema ja ütlema, et firmad kasutaksid stuffi müümisel AINULT RMS-i! ;D

            Kui nad vaid meid kuulda võtaks :P. See värk ju kõik ülemaailmne. Kui seda ajama hakata .
            Minu kodukas

            Comment


              #7
              Kui nad vaid meid kuulda võtaks :P. See värk ju kõik ülemaailmne. Kui seda ajama hakata .[/quote]

              Davai! Teeme asja ära...! :

              Comment


                #8
                Davai! Teeme asja ära...! :

                ;D ;D ;D. Ennem muudetakse PMPO väärtust veel rohkem valelikuks kui ta seda praegu on :P.
                Minu kodukas

                Comment


                  #9
                  Ei kõla ju hästi, kui öelda : Mul on pagassis 0,6 k(loe: null koma kuus kilo). ehk siis RMS. Või kuussada vatti.
                  KAKS KILO kõlab ju paremini! ;D

                  Comment


                    #10

                    Kui midagi osta, siis vaadata ikka ju RMS-i? :-/
                    Kui midagi vaatad vaata toodet.Mis sa neist vattidest vaatad.Silmaga on ka ju näha, et ega 6 12" Bassikale 200w võimu ikka järgi ei ole mõtet panna.
                    muusika on kuulamiseks

                    Comment


                      #11
                      aga äkki keegi teab siis selle PMPO valemit millega arvutada vms ?

                      Comment


                        #12
                        Kui midagi vaatad vaata toodet.Mis sa neist vattidest vaatad.Silmaga on ka ju näha, et ega 6 12" Bassikale 200w võimu ikka järgi ei ole mõtet panna.

                        tuumik, vaata seda
                        http://www.powered4sound.com/p4s%20meets%20gately.wmv

                        http://www.powered4sound.com/sixes.wmv
                        Minu kodukas

                        Comment


                          #13
                          aga äkki keegi teab siis selle PMPO valemit millega arvutada vms ?
                          Mina jõudsin sellisele arvamusele et PMPO'l polegi kindlat valemit.
                          TFK Audio
                          #tfkaudio
                          http://www.facebook.com/tfkaudio/
                          http://tfkaudio.blogspot.com/
                          - Audioblogi, projektid jms.

                          On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

                          Comment


                            #14
                            Mina jõudsin sellisele arvamusele et PMPO'l polegi kindlat valemit.

                            Ja nii ongi. Igal firmal on see valem erinev.
                            Minu kodukas

                            Comment


                              #15
                              Omalajal kui võeti vastu selline tähis nagu PMPO jäi selle valem/tõestus või kuidaiganes öelda natukene puudulikuks. Nüüd on erinevad firmad neid auke ära kasutades leiutanud erinevad PMPO valemid jne. Ühesõnaga yhtset valemit ei ole.
                              kris@andmevoog.eu

                              Comment

                              Working...
                              X