Teade

Collapse
No announcement yet.

2.5 mm to 3.5mm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    2.5 mm to 3.5mm

    Tervist,

    lappasin elfa kodukal aga ei suutnud leida sellist asja



    Nimelt vaja sellist et selle 3.5mm pulga asemel oleks 2.5 mm pulk ja teine ots ikka 3.5mm. Eesmärk siis nokia mobiilile tavalised kõrvaklapid külge pookida.

    On elfas sellist asja müügil? Kui jh sooviks linki.

    maximum 15 cm pikkuse juhtmega või siis mingi väike jubin.

    #2
    Vs: 2.5 mm to 3.5mm

    http://www.elfaelektroonika.ee/artnr/24-580-33/2-5mm-stereo-plug-to-3-5mm-stereo-socket-
    Erilahendused.
    PS või mail.

    Comment


      #3
      Vs: 2.5 mm to 3.5mm

      Esmalt postitatud salatoimikud poolt

      Eesmärk siis nokia mobiilile tavalised kõrvaklapid külge pookida.
      Igaks juhuks uuri, mitu kontakti pulgal peab olema. Osa Nokiaid kasutavad 2,5mm 4-pin pulka.

      Comment


        #4
        Vs: 2.5 mm to 3.5mm

        Esmalt postitatud tcumen poolt
        Igaks juhuks uuri, mitu kontakti pulgal peab olema. Osa Nokiaid kasutavad 2,5mm 4-pin pulka.
        mul nokia 62XX kasutab 4klemmi, aga too kolmene töötab kah, aint klappidega ( 4. klemm on mikrijaux)
        Kurvast pepust õnnelikku puuksu ei tule.

        Comment


          #5
          Vs: 2.5 mm to 3.5mm

          3 klemmiga pistik ei pruugi alati istuda 4 klemmiga pesasse. Näiteks mina ei saa oma Nokia 3500c'ga üldse kasutada kõrvaklappe 3 klemmilise üleminekuga. Kui pistikut natukene liigutada, ühendus katkeb.



          E: Võibolla oleks selline asi töökindlam, hind on muidugi kirves sellise juhtmejupi eest: http://oomipood.ee/?t=k_ki&i=AVB074W
          viimati muutis kasutaja naksitrall; 12 m 2010, 16:29.
          Ma ei soovitaks teile woofrit ega subwoofrit, nendega on endal ainult kurvad kogemused. Kui vähegi finantsi on, siis soetage endale supakas. Mul mängib supakas juba 3 aastat, seevastu lasin subwoofri nädalaga läbi ja woofer pidas 1 kuu.

          Comment

          Working...
          X