Teade

Collapse
No announcement yet.

eltax kodukino kõllid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Kontakteeru kasutaja Intz-uga siit foorumist. Ta võib sulle uued filtrid valmistada küll
    kris@andmevoog.eu

    Comment


      #17
      Wigo - kas sul on ELtax Hollywood seeriast kõlarid? 8" woofer küljepeal? Igaljuhul on need kastid oma kvaliteedilt alla igasugust arvestust - keskmiste ja kõrgete vahetusega võib isegi õnnestuda, kuid sel juhul tuleb ka filtreid ümber teha jne. Selline värk läheb sulle päris kobeda summa maksma, aga odavam on ilmselt modida kui hakata asju müüma ja uuesti ostme jne. Vaatame-mõtleme mis sulle sobiks, nii eelarveliselt kui ka mõõtmetelt.

      Aga rääkides nendest Peerlessidest, siis kummimanseti vahetamine tuleb minu arust vaid kõna alla vaid septsiaalsete tööriistadega ja asjatundja käe all - ei ole see midagi nii lihtne et võtad kätte ja vahetad ära. Igasugu asjad muutuvad, jamamist on kuhjaga.

      Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
      indrek@sac.ee, +3725174765

      Comment


        #18
        Aga rääkides nendest Peerlessidest, siis kummimanseti vahetamine tuleb minu arust vaid kõna alla vaid septsiaalsete tööriistadega ja asjatundja käe all - ei ole see midagi nii lihtne et võtad kätte ja vahetad ära. Igasugu asjad muutuvad, jamamist on kuhjaga.

        Muidugi ei hakkaks ma ette võtma tööd, mida ma ei oskaks. Sellejaoks saab spetsiaalsed vorid valmistada.
        kris@andmevoog.eu

        Comment

        Working...
        X