Teade

Collapse
No announcement yet.

S90

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    S90

    Tervist mure siis selline et sain omale 2 s90 elementi aga nüüd oleks vaja neile kasti teha et kas kellelgi on äkki neid kasti jooniseid

    #2
    Vs: S90

    bassid ikka? või kõrged?

    Aga sa võid kasutada otsingut/google.ee-d. Tee enamvähem orginaal suurus mis on S90 kastidel ja kärab kah.
    Raske õppustel, kerge lahingus...

    Comment


      #3
      Vs: S90

      Jah bassid ikka
      Ja ma olen täna juba päevläbi googeldanud
      Ja ma tahakski neid originaalmõõte saada Nii kasti kui ka inverteri

      Comment


        #4
        Vs: S90

        http://www.radi0tehnika.narod.ru/go/opisanie/s90.html siin tehase andmed, inverter pane poolde-kolmveerandi ulatuses(kasti sügavuse suhtes) kasti. Kui sulle on nii oluline orginaal inverter siis võid otsida seda, kasvõi ostukuulutus üles.

        EDIT: või küsid kellegilt, kes omab, nii kõige kergem.
        Raske õppustel, kerge lahingus...

        Comment


          #5
          Vs: S90

          nende kastide maht on seal 70L kanti(täpselt ei mäleta enam) aga teades, kui mõnusat kuminat need teevad(S90B omanik) siis ma paneks kuskil 65L per element, samuti võrreldes originaaltoruga väiksema läbimõõduga inverdi...
          Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

          Comment


            #6
            Vs: S90

            Suur selle s90 originaal inverteri suurus üldse on
            Tean et on vist kandiline aga kas on vahet ka kui panna ümmargune

            Comment


              #7
              Vs: S90

              Ei, kuju pole määrav, vaid ava diameeter või ristlõikepindala, oleneb kuidas märgitud. http://noortehnik.ee/index.php?id=2&id2=93 http://www.elfaelektroonika.ee/ec/3a...inverteritorud Valikut on küllaga. Küsi tartu pets -ilt, palju on orginaal ja kas on tal jällegi soovitusi
              Raske õppustel, kerge lahingus...

              Comment


                #8
                Vs: S90

                originaalinvert: 35x115x300mm. ehk lihtne matemaatika annab toru läbimõõduks 40mm. kuna elemente tuleb 2 ühte kasti(?) siis korruta see läbimõõt 2ga. 80mm toru. kuna ehituspoodides on solkarid 75mm siis sobib väga hästi. pikkuseks võta 400-450mm. nüüd aga kastist endast. Kuna topeltelemendi kast tuleb 2 korda originaaliga võrreldes, siis 130L. 820x506x313mm. paigutad elemendid 313mm plaadi külge ja inverter 2 elemendi vahele. Kindlasti ära unusta tugevdusliiste külgedesse ja võimaluse korral ka seinte vahele. korralik silikoonituur ning filtrid vahele. hüva peavalu
                Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

                Comment


                  #9
                  Vs: S90

                  Tänud
                  Kast valmis juba
                  Aga ilge kolakas on :S

                  Comment

                  Working...
                  X