Teade

Collapse
No announcement yet.

kõlarid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    kõlarid

    kas järsku oleks võimalik ise kõlareid valmistada ja kui ka on kas keegivõiks jagada õpetus sõnu

    #2
    Järsku isegi on, lappa ole hea foorumit ning uuri - siin on väga palju häid teemasid.
    Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
    indrek@sac.ee, +3725174765

    Comment


      #3
      ojaa siin juttu kõvasi kastide ehitamisest vaata kõigepealt sinna ka www.hot.ee/ergoh ..
      F&F

      Comment


        #4
        Äkki ta ei mõtle kasti ehitada, vaid elementi! :

        Comment


          #5
          jap .. äkki sa , teemaalgataja , räägid et kumba sa plaanid ehitada -- kas valjuhääldit või siis kasti ?

          Comment


            #6
            mingi rahvas siin juba üritas valjukat teha

            Comment


              #7
              mingi rahvas siin juba üritas valjukat teha
              ja asjast pole enam midagi kuulnud.. järelkult ei saand hakkama ;D

              Comment


                #8
                No mina olen küll valjukaga hakkama saand.No kas just valjuka nime väärib aga häält tegi.
                muusika on kuulamiseks

                Comment


                  #9
                  ja asjast pole enam midagi kuulnud.. järelkult ei saand hakkama
                  Äkki saadi valmis! Bassilöök oli lihtsalt nii võimas, et tüüp lendas vastu seina ja suri ära! :

                  Comment


                    #10
                    Äkki saadi valmis! Bassilöök oli lihtsalt nii võimas, et tüüp lendas vastu seina ja suri ära! :

                    .
                    Minu kodukas

                    Comment


                      #11
                      heh vähemalt un kem7-el  huumori meel olemas aga kui ma ei eixi siis valju hääldajat tahtis ehitada jannozz50 : ....
                      F&F

                      Comment


                        #12
                        kõik lahedad naljavennad, jätaks nüüd igasse teemasse mingi nalja panemise ära. foorum kisub juba jutuka logiks
                        KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                        t-linespeakers.org

                        Comment


                          #13
                          Teema algataja polegi rohkem kirjutanud! ???

                          Comment

                          Working...
                          X