Teade

Collapse
No announcement yet.

Küsimus????

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Küsimus????

    Terv jälle. Selline loll küssa - räägitakse et S90 kesksageduse asemele pidi palju parem olema Visaton 13/8. Ma ei saa eriti aru milline see kõll õieti on. Olen foorumit uurinud ja ei saa sotti, äkki keegi hea inimene paneb lingi milline see on :-[. Kas keegi on ka vahetand ära ja on siis palju parem või mitte ???

    #2
    http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi....html#!240-1053


    otsusta ise
    Erilahendused.
    PS või mail.

    Comment


      #3
      Aga oskab keegi öelda teeb see asja paremaks nagu räägitakse :???
      Muide on veel üks küsimus - S90 bassi kõlarist tulevad ka muud sagedused läbi (noh laulu sõnu on kuulda)aga see on imevaikselt, kuuleb ainult siis kui kõrg ja kesksagedus välja lülitada. Küsimus selline siis, et kas on mingi jama äkki filtriga (kondekad on läbi näiteks)või peabki nii olema ??? see muide mõlemal kõlaril ühtmoodi. Kui pannna kõll korralikult matsuma siis imevaikselt kuuleb muud möla ka selt peale bassi.

      Comment


        #4
        Loogish tuleb ka lauluhäält sealt, ega basso aint mingi <100hz ei mängi, ikkagi kõrgemale, 3000hz või nii...
        TFK Audio
        #tfkaudio
        http://www.facebook.com/tfkaudio/
        http://tfkaudio.blogspot.com/
        - Audioblogi, projektid jms.

        On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

        Comment


          #5
          s90 bass mängib 1000hz-ni.
          kris@andmevoog.eu

          Comment


            #6
            Tänx et vastasite Ma juba muretsesin, et pean hakkama filtrit modima. Aga ikkagi veel sama küssa ka see visaton teeb asja paremaks või mitte. Tahaks asjatundjate arvamust ka kuulda .

            Comment


              #7
              Tänx et vastasite Ma juba muretsesin, et pean hakkama filtrit modima. Aga ikkagi veel sama küssa ka see visaton teeb asja paremaks või mitte. Tahaks asjatundjate arvamust ka kuulda .
              filtrit soovitaksin sul modida küll, kui sa omale selle visatoni kesksageduse ostad. näiteks viia woofri krossimine kuskile 200hz kanti ja sealt edasi mängiks visaton. muidugi pole see kesksagedus tarastatud, niiet ilmselt tahab mõne liitrist kasti ka omale ümber.

              Comment


                #8

                muidugi pole see kesksagedus tarastatud, niiet ilmselt tahab mõne liitrist kasti ka omale ümber.
                s90 kesksagedus on juba oma tarastus"box"is ning eraldi tarastust ta samas mõõdus valjuka puhul ei vaja.
                kris@andmevoog.eu

                Comment


                  #9
                  s90 bass mängib jah 1k välja, aga milline on lõike sagedus?Ja kui kõrgelt kesksagedus ära on lõigatud?Rohkem huvi pärast.
                  muusika on kuulamiseks

                  Comment


                    #10
                    filtrit soovitaksin sul modida küll, kui sa omale selle visatoni kesksageduse ostad. näiteks viia woofri krossimine kuskile 200hz kanti ja sealt edasi mängiks visaton. muidugi pole see kesksagedus tarastatud, niiet ilmselt tahab mõne liitrist kasti ka omale ümber.
                    on mingi proge ka äkki tehtud sellex, et filtreid teha? :P

                    Comment


                      #11
                      bassbox..
                      muusika on kuulamiseks

                      Comment


                        #12
                        s90 bass mängib jah 1k välja, aga milline on lõike sagedus?Ja kui kõrgelt kesksagedus ära on lõigatud?Rohkem huvi pärast.
                        lõikesagedused peaksid olema 400/5000hz.. kohati olen ka kuulnud,et 500/5000hz.. aga vahet eriti pole..

                        Comment


                          #13
                          aga kui ei tee filtrit ümber ja see visaton sisse panna kas rikub siis heli ära ???

                          Comment


                            #14
                            ei usu, et rikub.Kõrge tasub ka ära vahetada kui juba vahetamiseks läheb.Samas mis kõllist enam üldse järgi jääb.Läheb juba sama palju raha alla kui s-90 ise maksab.
                            muusika on kuulamiseks

                            Comment


                              #15
                              kui nii võtta siis jah. Ostsin s90-d ja tahan kastid ilusti ära pahteldada ja värvida (väiksed kriimud peal ja värv ei meeldi ka kuna on ajapikku ära tuhmunud), kõrged olid juba uued ja keskmiste asemele mõtlesin paremad panna ja bassikad on tiptopp. Uusi kõlle nagu alla 5 tonni ei tasu osta ja ei raatsi ka nii palju kulutada kõlaritele. Minu arvates teevad S90-d ka vägahead häält, ise olen rahul aga see selleks. Aga selline asi veel kummat muidu soovitaksite kas osta see visaton või radiotehnika originaal kesksagedus (neid ka noores tehnikus müüa mingi 200 tükk). Isiklikult arvan et visaton on parem

                              Comment

                              Working...
                              X