Teade

Collapse
No announcement yet.

subwooferi ehitus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Punch on Rockfordi kaubamärk, Kicker omaette firma.
    Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

    Comment


      Ma jõudsin kah sellisele järeldusele. Aga noh asjad ise on tublid ja mängivad küll.
      Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
      indrek@sac.ee, +3725174765

      Comment


        Kas supa kasti sisse võib porolooni ka liimida ???
        Mõtlesin ikka sinna midagi sisse panna, see peax alumist otsa järgi aitama natust ja bassi mahendama, kuminaid vähendama kui õieti aru saan ?
        Kui paks see olema peax.... mingi 3 cm piisab ?? Poroloon selle pärast et seda saax siit mingist komisjonipoest osta... või on midagi paremat, mis panna võix?

        Comment


          Vatiin oleks vähe parem, borolooni pole näind et keegi kasutaks.
          Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

          Comment


            MDS Fanatic 10 Power
            10"(25cm)
            Watt: 700W
            Watt rms: 350W
            22-3000Hz
            SPL: 93,6dB
            Xmax: 13mm
            Vas: 22,1
            Qts: 0,38
            Fs: 40 Hz
            Impedans: 4 Ohm
            Magnet: 70 Oz.
            See on rets asi, seda tahaks omale

            Comment


              aga kui paks peax see vatiini kiht olema, et olex "normal fill" ???

              Comment


                Kõige parem oleks ikka kivivilla kasutada. Igas ehituspoes müügis.
                kris@andmevoog.eu

                Comment


                  Vatiini peaks olema paari sentimeetri jagu, siis peaks nagu piisama. Ja prorlooni olen isegi kasutanud, aga see peab siis nii 5 cm paks olema.
                  Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                  indrek@sac.ee, +3725174765

                  Comment


                    mnjah.. kuidas ma seda vatiini sinna kinnitan... ma mõtlesin et panex liimi vahele ja keerax kindluse mõttes ntx mõned kruvid sisse....

                    Comment


                      Liimiga, ikka liimiga Kui sul on äkki klambrilööja olemas siis võid paar klambrit sisse lasta, et ikka vatiin ilusti ära liimuks.Või võid ka kruvisi panna.
                      Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                      indrek@sac.ee, +3725174765

                      Comment


                        ma panin porolooni kumiseb nii mis jube. poroloonile on ainult yks otstarve mõeldud. istme pehmendamiseks mitte heli!!!!
                        Täiega vatti

                        Comment


                          mnjah... nagu paistab jääb sellest vatiinist vähex mis ema välja kraamis.. Aga intz.. on sel mingit vahet ka kui panen vatiini (ca 3 cm) või porolooni (5cm) ??

                          Comment


                            Ega vist otsest vahet pole. Tähtis on ikkagi kogus - vatiin ja poroloon on selles suhtes (3/5le) täitsa õiged, aga jah tähtis see et oleks kast ikka ilusti ära polsterdatud. Kõige tähtsam on tagasein, seejärel põhi ja pealmine osa. Esiplaati ei polsterdata.
                            Polstri võid veel ka vendile ümber tõmmata - mingi mõju tal on, aga mis täpselt, seda ma ei mäleta.
                            Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                            indrek@sac.ee, +3725174765

                            Comment


                              niih..

                              Mis arvate sellest? Nagu te vist juba teate siis see 7,6ne inverter mul viliseb ja vaja suuremat.. 10.4 ja 7,6 vahepeal aga pole midagi saada... Inverterit ei saa eriti pikemax teha, ei mah ära lihtsalt kasti 1 diameeter peab ju tagasinast eemal ka olema !? muide kas heli isoleeriv materjal tuleb sinna 10 cm sisse arvestada või mitte.. ?
                              Mõtlesin sellise variandi peale ka, et teex uue esiseina hoopis, sinna lähex element ainult ja näoga allapoole, piikide peale, inverteri panex aga pragusesse ylaseina, see jääx siis esiseinax.(nii saax inverteri natu pikema teha). Mis selles arvate ??

                              Comment


                                Kas see on normaalne, kui mul jääb inverter tagaseinast 8 cm ja heli isoleerivast poroloonist 3 cm ???

                                Comment

                                Working...
                                X