Teade

Collapse
No announcement yet.

Kui palju võimendi "jalgu" jääb?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kui palju võimendi "jalgu" jääb?

    Oskab keegi öelda, kui palju Aiwa Xa-003 võimendi mul jalgu jääb helikvaliteedile?
    St, kas vahe oleks metsik, kui muretseks endale mõne korralikuma NAD, Denon vms võimendi?
    Süsteemiks Onkyo SE-200 helikaart, Aiwa XA-003 võimendi, Audes 105 kõlarid.

    #2
    Vs: Kui palju võimendi "jalgu" jääb?

    Seda aiwat ei tea, aga eks onkyol ole ka omad kiiksud. Aga kas sa vahet mingi uhkema välise dac-iga kuuleks, sõltub tõesti sellest, palju sinna võimendisse kinni jääb.
    Toidan trolle!

    Comment


      #3
      Vs: Kui palju võimendi "jalgu" jääb?

      Onkyo heli mulle meeldib või seleta täpsemalt, mis nende "omade kiiksude" all mõtled.
      Pigem huvitab, kas on mõtet võimendi välja vahetada või mitte.

      Comment


        #4
        Vs: Kui palju võimendi "jalgu" jääb?

        redart'iga nõus, hea signaaliallikas annab juba niipalju võitu et unustad võimendi vahetamise pikaks ajaks. Alusta korraliku signaalitekitaja otsimist!

        Comment


          #5
          Vs: Kui palju võimendi "jalgu" jääb?

          See onkyo oli lodeva madala otsaga ja muidu ka selline üpris ähmase helipildiga. Ta ei teind nigu midagi valesti, aga ta ei teind ka midagi eriti hästi. Ma ei ole küll eriti palju arvuti sisse topitavaid kaarte kuulanud, aga internet rääkis, et see on enamvähem parim PCI kaart mida raha eest saab. Ju siis teised on veel hullemad
          Jääb muidugi variant, et sul on selle kaardi USB variant. Seda ma ei ole kuulnud, võimalik, et ta on parem. Vähemalt on ta natuke eemal sellest ülimürasest keskkonnast.
          Toidan trolle!

          Comment


            #6
            Vs: Kui palju võimendi "jalgu" jääb?

            Teie jutust võib järeldada, et võimu vahetamisel pole erilist mõtet ning kuna Onkyo kaart juba üks parimaid, siis jääb üle ainult muusikaplaatide pealt heli kuulata?

            Comment


              #7
              Vs: Kui palju võimendi "jalgu" jääb?

              Kindlasti ei ole tõde nii ühene. Arvutist saab üpris kvaliteetset heli kätte, kui kasutada välist DAC-i, mis on arvutiga ühendatud SPDIF (soovitavalt optilise) ühendusega, või USB-ga.
              Toidan trolle!

              Comment

              Working...
              X