Teade

Collapse
No announcement yet.

minu subwoofer

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    minu subwoofer

    Sain lõpuks oma suppari peaaegu valmis, ainult viimistlus veel lõpetamata. Siin on pildid ka minu praegusest helisüteemist.


    #2
    jah suht normaalne süsteem sul paljuga sa selle resiiveri ostsid?
    F&F

    Comment


      #3
      Süsteem on sul ikka päris vinge.
      Eriti see Technicsi Ressiiver SA-AX7 kui ma ei eksi.
      Sinised neoonid, teevad ikka väga kenaks

      Comment


        #4
        Ressiiverist küsiti erinevalt, netis 450-500$, aga sain selle ühelt vanalt mehelt, kellele see oli toodud kusagilt, täitsa uus ja pakendis ja kõik oli OK, kauplesin kõvasti, käisin külastsin teda 4 korda ja lõpuks saime hinnaks 4000.-

        Comment


          #5
          Normaalne kõll ju!

          Comment


            #6
            Lisan veelnii palju, et mõõtsin ressiiveril ka võrgutarvet ja sain keskmiseks tulemuseks 3 kõlariga täisvõimsusel 550W, lühiajaliselt tõusis 780W.
            Kaalu on tal 13 kg ja võrgutarvet on ka sellest näha, et sisse lülitades tõmbab tule korraks hämaramaks. Mulle meeldib, aga ps: Suppar sai tehtud saepuruplaadist ja suurel võimsusel natuke kõminat ja heli pole enam päris see, mis vaja, seinad pole stabiilsed.
            Aga mid-volumel kõik OK

            Comment


              #7
              oot mitme Watine toide sul on? :
              F&F

              Comment


                #8
                Ma ei oska öelda, pole lahti kruvinud seda asja

                Comment


                  #9
                  oot mitme Watine toide sul on?
                  Tagapaneelile on tavaliselt kirjutatud, sisse toiteka peale võimsust tavaliselt kirjutatud pole.
                  Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                  indrek@sac.ee, +3725174765

                  Comment


                    #10
                    Tagaküljel on mingi 0 võimsus(käivitusvõimsus) =300W ja täpselt nii palju ta on, kui sisselülitan, tõuseb korraks ja siis nulli, muusika mängides on aga voolutugevus hoopis suurem, kui sisselülituse hetkel. Ei oska midagi sellestarvata

                    Comment


                      #11
                      Tagaküljel on mingi 0 võimsus(käivitusvõimsus) =300W ja täpselt nii palju ta on, kui sisselülitan, tõuseb korraks ja siis nulli, muusika mängides on aga voolutugevus hoopis suurem, kui sisselülituse hetkel. Ei oska midagi sellestarvata


                      Täpselt nii pabki olema. Aga kas ta nüüd muusikat mitte mängides päris 0 on...
                      Minu kodukas

                      Comment


                        #12
                        Sai võim lahti kisutud ja toiteka juures on kohe sulavkaitse, mis on 6.3 amprit ja plaadile kirjutatud, et asendada ainult sama suurusega. toitteploki mõõtmed on nii: 140x100x85mm

                        sees kasutatakse 2 kivi ja nelja transsi. Transid on Q701 ja Q708, mis asuvad üksteise vastu kohe.

                        Tahaks teada nende transside andmeid.

                        Kiviks on RSN 310R36

                        Comment

                        Working...
                        X